Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Eksperyment z ryżem - potęga naszych intencji. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Eksperyment z ryżem - potęga naszych intencji. (/showthread.php?tid=1408)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Eksperyment z ryżem - potęga naszych intencji. - Beeniepatu - 03.12.2022

Uwaga, sciagam maske i jestem soba. Sprawdzmy czy dziala:  stosuj prosze interpunkcje. Bo wiem, ze Ty jestes ponad takie ograniczenia, ale my nie jestesmy. I jak chcesz do nas trafic, to musisz tak do nas slac komunikaty, by byly dla nas zrozumiale. 
Chyba to ja juz - bez maski. Niech ktos potwierdzi 😎
 A powaznie to niby jestes smieszek, ale kiedy ktos inny zartuje sobie to nic nie lapiesz 😎 Wiecej luzu bo pospinany jestes chyba jeszcze po tej alfie ostatniej.
A co do eksperymentow to robie wiele z moimi dzieciakami. Korzystamy z tej pozycji. Jak skonczycie z tym, moge Wam podrzucac kolejne.

[Obrazek: IMG-20221203-162141733.jpg]


RE: Eksperyment z ryżem - potęga naszych intencji. - Yalasek - 03.12.2022

jak nie rozumie ktoś przekazu myślowego niech przeczyta kilka razy . nie wiem nawet co to jest ta interpunkcja wiec daj se na luz z tym bo słyszę o tej intepunkcji od ciebie już od 2 tygodni jak za przeproszeniem Maniak interpunkcyjny ktory bez tego nie przezyje ohh ojej bach

aWiecmozeszsiewalicnacycezinterrpunkcjajedenzzdrugimktochcetenczytairozumieprostejakzwaleniekoniabezdragow

po 2 moim zadaniem tutaj jest miło spędzić czas i dzielić się humorem i energią a nie to aby sprawić by Beeniu był happy radosny i wiesz o dobrych wibracjach czy cos


RE: Eksperyment z ryżem - potęga naszych intencji. - Beeniepatu - 03.12.2022

Skoro chcesz sie dzielic humorem i energia to chyba chcesz, zebym byl radosny, nie? I wszyscy inni. Na tym polega dobra energia. Chyba 😉 Poza tym nie wiem skad bierzesz, ze ja nie jestem radosny. Robisz sie powoli jak Pan od Zasad w czerwonym krawacie - traktujesz internet jak realny swiat. To Ty musisz wrzucic na luz bo patrz jak sie spiales 😂😂😂 Oj Yalasek ... Chodz na blik'a to Ci sie humor poprawi.


RE: Eksperyment z ryżem - potęga naszych intencji. - Yalasek - 03.12.2022

taaaaaaaaaaaaaaaaaaak, no . nie chce mi sie pisać w ten sposób zamykam ten temat Beeniepatu

nie musisz czytać moich postów przecież


RE: Eksperyment z ryżem - potęga naszych intencji. - Lady Giwera - 03.12.2022

Panowie, proszę o spokój bo traficie do niewłaściwego słoika Tongue  a Maniek napisze do Was wiadomość, że nie na temat. Serio serio, ja juz mam taką.


RE: Eksperyment z ryżem - potęga naszych intencji. - Beeniepatu - 03.12.2022

Lady Giwera masz 100% racji. Choc to naprawde smieszne jak ktos, kto uwaza, ze robi jaja, sam nie kuma zartow i sie spina, jakby mu zyla miala peknac 😂
Yalasek to Ty przeczytales moj przypominam 😎 Ale koniec tematu. Chcesz tego blika czy nie? Bo zaraz nie bede pod telefonem. Love


RE: Eksperyment z ryżem - potęga naszych intencji. - Yalasek - 03.12.2022

Beeniepatu no ja chce blika a czemu miałbym nagle nie chcieć


RE: Eksperyment z ryżem - potęga naszych intencji. - Lady Giwera - 03.12.2022

Ooooo no i prawidlowo. Panowie ja też chce blicka, moze być kilka i mogą być wysokie - zmieszczą sie, wszystkie zostana przyjęte z otwartymi ramionami Smile


RE: Eksperyment z ryżem - potęga naszych intencji. - C84S - 10.12.2022

Yalasek eksperyment trwa już 7 dzień, wszystkie słoiki jak dotąd wyglądają identycznie. Jak coś się zmieni dom znać.


RE: Eksperyment z ryżem - potęga naszych intencji. - Yalasek - 10.12.2022

okej, pracuje codziennie także z swoim słoikiem, zobaczymy co przypłynie