Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Polski Związek Gifów o Większej Pojemności. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pomysły i sugestie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Polski Związek Gifów o Większej Pojemności. (/showthread.php?tid=1414)

Strony: 1 2


Polski Związek Gifów o Większej Pojemności. - Kajabuza - 03.12.2022

Powołując się na wciąż mogąca się rozwijać jakość — również graficzną Forum sugeruję, o ile to możliwe, danie możliwości robienia avatarów Gif o większym rozmiarze niż 25KB. Może w formie np. linka do gifa lub przez jakiś upload'er. Forum uważam szatę graficzną, kontrasty, ostrość ma cu-do-wne😍 ale dopełniłyby tego dobrej jakości avatary użytkowników zarówno te gif, jak i JPEG który też ma pewne ograniczenia. 🤔



RE: Polski Związek Gifów o Większej Pojemności. - horsii - 03.12.2022

Jestem na nie po twoim ostatnim mega w huy szybkl migającym w czerni i bieli epileptycznym gifie awatarze z tą panią. To napierdalało po oczach jak stare banery kolka ze nawet nie zdazyels przeczytac ile za 25g etylonu.


RE: Polski Związek Gifów o Większej Pojemności. - Kajabuza - 03.12.2022

Horsiaku hehe. Spoko. Dla Kota K. zrobiłem raz gifa i mi uświadomił, że takie jebanie po oczach avatarem nie jest fajne. 😀 ~Najlepiej ograniczyć wszystkim, bo Kaja raz coś migającego wrzucił. I czyja wina znowu, tym razem za kiepską jakość avatarów?
No jak kogo? —Kajabuzy. 😂



RE: Polski Związek Gifów o Większej Pojemności. - horsii - 03.12.2022

Ty sie lepiej wez za inicjatywe powrotu sygnaturek,  odsylam do mojego watku. :^)


RE: Polski Związek Gifów o Większej Pojemności. - dimiliki - 03.12.2022

JPRDL @"Kaja Buza" czego Ty nie wymyślisz


RE: Polski Związek Gifów o Większej Pojemności. - DwDPzN - 03.12.2022

Jestem za, mogłoby być więcej miejsca


RE: Polski Związek Gifów o Większej Pojemności. - Kajabuza - 03.12.2022

Dimiliki to to nic - drobna zmiana na lepsze. Poczekaj aż wyjadę z sugestią, żeby kilku zaufanych i oddanych użytkowników miało możliwość edytowania postów innych w celu poprawiania literówek i indnn teggg typh osób które już ledwo na oczy widzą, ale starają się pisać, żeby forum było w 100% czytelne. 😎
Dalej. Poprawa błędów ortograficznych, interpunkcyjnych itd., żeby DOPAL był najbardziej poprawnym Forum na świecie w kwestii pisowni. 😎
😂😂😂



RE: Polski Związek Gifów o Większej Pojemności. - DwDPzN - 03.12.2022

Nikomu to nie zaszkodzi, a zawsze coś ulepszy dla użytkowników


RE: Polski Związek Gifów o Większej Pojemności. - Kajabuza - 04.12.2022

No dokładnie DwDPzN 
Nie rozumiem jak ktoś może krytykować czy krzywić się widząc tę sugestie. 
Może być tylko lepiej. 🦾👽
Tu pytanie czy Raul znajdzie możliwość jakąś na to. Niby w postach wrzucamy linki i leci w jakości bez ograniczeń wszystko. 😁

Proszę o scalenie. Kolejna sugestia wizualna o ile to wykonalne - to emotki forumowe w lepszej jakości. Tu dla porównania. 
[Obrazek: IMG-20221204-213721.jpg]
Tak wiem, że to są emotki starego typu Podobno kultowa, ale gdzieś widziałem - > Podobno kultowa w pikselozie HD stąd myśl, że może da się je poprawić jakoś. Big Grin



RE: Polski Związek Gifów o Większej Pojemności. - Kajabuza - 08.12.2022

Nie chcę być nieuprzejmy, dlatego uprzejmie donoszę, że kilka osób z Forum ma Gif Avatary sięgające rozmiaru ponad 200 do bodajże 700KB. 😑 Jak to to tak? Gdzie tu jest sprawiedliwość? 😑😑😑