Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Napoje Energetyczne - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Napoje Energetyczne (/showthread.php?tid=1415)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Napoje Energetyczne - Yalasek - 03.12.2022

kocham eneregetyki wszystkie smaki Monstera zero polecam głównie jasno niebieski i  biały!


RE: Napoje Energetyczne - Kajabuza - 03.12.2022

OSTRZEŻENIE!!!
Zdaniem naukowców, napoje energetyzujące zagrażają nie tylko zdrowiu, ale życiu. Już jedna puszka jest w stanie doprowadzić do zawału serca, co tyczy się zarówno starszych, jak i całkiem młodych osób. Nawet osoby cieszące się pełnym zdrowiem nie powinny spożywać takich napojów zbyt często. 
Słyszałem też wypowiedź jakiegoś kulturysty i mówił, że jedna puszka dziennie nie zaszkodzi. Zaszkodzi kilka puszek dziennie, a są asiory co sobie do pracy weźmie 4-pak Redbull'a i pije.
☠️☠️☠️A to wchodzi pięknie. ☠️☠️☠️



RE: Napoje Energetyczne - UlalaKrewetka - 03.12.2022

Czerwony byczek Cool


RE: Napoje Energetyczne - C84S - 04.12.2022

[Obrazek: 4016876.jpg]


RE: Napoje Energetyczne - horsii - 04.12.2022

(03.12.2022, 16:40)Kaja Buza napisał(a):
OSTRZEŻENIE!!!
Zdaniem naukowców, napoje energetyzujące zagrażają nie tylko zdrowiu, ale życiu. Już jedna puszka jest w stanie doprowadzić do zawału serca, co tyczy się zarówno starszych, jak i całkiem młodych osób. Nawet osoby cieszące się pełnym zdrowiem nie powinny spożywać takich napojów zbyt często. 
Słyszałem też wypowiedź jakiegoś kulturysty i mówił, że jedna puszka dziennie nie zaszkodzi. Zaszkodzi kilka puszek dziennie, a są asiory co sobie do pracy weźmie 4-pak Redbull'a i pije.
☠️☠️☠️A to wchodzi pięknie. ☠️☠️☠️

rykłem kurwa na glos czytajac to.

facet ladujący w żyły potezne pirolidynokatynony milion razy mocniejsze od stu kubköw kawy pierdoli źe naukowcy odkryli costam costam   az sie przypomina "amerykanscy naukowcy" czy "radzieccy uczeni". stawiam ze ci twoi naukowcy to ci sami co cie straszyli "covidem" Podobno kultowa
pic monstery i jp  Rockstar Energt ten niebieski jest zajebisty ten pol litrowy.


RE: Napoje Energetyczne - Kajabuza - 04.12.2022

C84S Podobno kultowa Podobno kultowa Podobno kultowa
Właśnie! Ponoć zjedzenie jabłka z rana da nam więcej energii niż taka kawa. Nigdy nie mogłem się przekonać do tego jak mniemam dlatego, że jestem narkusem i potrzebuję szybkiego jebnięcia kofeiny. Big Grin



RE: Napoje Energetyczne - Chochlik - 04.12.2022

Ja kupuję te najtańsze z biedry, ogolnie takie 1,6 zł za puszkę to jest to. 

Te droższe są za mało kwaśne, a ja lubię jak wykrzywia ryja 🐖


RE: Napoje Energetyczne - Yalasek - 04.12.2022

[Obrazek: power.jpg]

HIHihihihi hihi hihih
[Obrazek: 772922-mozesz-sie-czasem-powstrzymac-tato.jpg]


RE: Napoje Energetyczne - Kajabuza - 04.12.2022

Yalasek 😂😂😂
Jan Power 2
wygrał wszystko. 🤣



RE: Napoje Energetyczne - Yalasek - 04.12.2022

Giga kubica lepszy