Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Alkoholizm - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Zdrowie i detoks (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Alkoholizm (/showthread.php?tid=1421)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Alkoholizm - KiszczaK - 14.12.2022

alkohol to tylko w razie zlych stanow po RC,ale to kwestia paru piwek,i w weekend,ale to juz tylko alko wystawne,nie byle jakie. 
łycha,i dobra wodeczka pita w postaci drinków.
Teraz w czasie rezygnacji z duzych ilosci rc to weekendy tylko z procentami,i jakiś euforyk jak sie trafi za aktywność.
Wpierdalać sie w inne uzaleznienia to juz,totalna glupota.


RE: Alkoholizm - Ciapek - 14.12.2022

Alkohol to trucizna - legalnie sprzedawana ludziom Sad Smutne. Ale każdy ma wybór...


RE: Alkoholizm - Dilleraaaa - 14.12.2022

Ooo Beeniepatu może wytłumaczysz mi dlaczego właśnie tak jest,że alko jest legalne a narkotyki już nie? Przecież jedno i drugie robi spustoszenie w mózgu fakt dragi trochę szybciej i mocniej.Ale jak widać każdy i tak na własną rękę próbuje sobie to ogarnąć. To dlaczego tego nie zalegalizują?


RE: Alkoholizm - Beeniepatu - 14.12.2022

Dilleraaaa to temat na dluzsza dyskusje. Wszystko zaczelo sie od 'szlachetnego elsperymentu'. Polecam poczytac o tym - to jest geneza obecnego stanu rzeczy.


RE: Alkoholizm - Lady Giwera - 15.12.2022

Nie dla kazdego to trucizna Znam ludzi, którzy potrafią zarządzać sobą w obliczu alko.


RE: Alkoholizm - Dilleraaaa - 15.12.2022

Jak dla mnie są dwa oblicza alkoholizmu być może mam błędne myślenie,ale są alkoholicy którzy myślą a są tacy co mają wodę w mózgu i nic nie jest w stanie ich przekonać.Tak jak ktoś wspomniał kobiety częściej popadają w alkoholizm i mają trudniej z niego wyjść oczywiście jeżeli chcą wyjść.Znam przypadek kobiety,która jest matką 4 dzieci jedno dziecko ma już pełnoletnie trójkę pozostałych  nie i nawet kwestia odebrania jej dzieci ją nie rusza bo jest wypraną egoistką z uczuć.Znam też przypadek faceta co potrafił mając 30 parę lat z płaczem przyjść do swojej mamy i prosić o pomoc.Także nikomu się źle nie życzy ale tamtej wyrachowanej kobiecie już nic nie pozostało jak obudzenie się z ręką w nocniku będąc ubezwłasnowolnionym lub dwa metry pod ziemią gdzie będzie już za późno


RE: Alkoholizm - SztywnyMisza - 15.12.2022

Lepiej juz ćpać niz pić Podobno kultowa


RE: Alkoholizm - krysia - 15.12.2022

wszystko zrobi ci wode z mozgu jesli wystarczająco bardzo się starasz Podobno kultowa


RE: Alkoholizm - C84S - 15.12.2022

Najgorzej siebie oszukiwać i mówić że się nie ma problemu z alkoholem - a w rzeczywistości jest inaczej. Dotyczy to także innych używek i uzależnień.

Słyszałeś pewnie takie stwierdzenie

Nawet biliard much nie przekona mnie, że gówno to rarytas. 
Jak to?
Przecież biliard much nie może się mylić?
A no tak... Większość nie zawsze ma racje.


RE: Alkoholizm - wwojtuss - 16.12.2022

nie wiem czy lepiej juz cpac czy pic xD 
skutki uboczne zaleza od tego czego naduzywasz, wszystko w nadmiarze jest zle
to dawka czyni trucizne