Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
bo wal boli dupa - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: bo wal boli dupa (/showthread.php?tid=1445)

Strony: 1 2 3


bo wal boli dupa - dimiliki - 10.12.2022

Dokładnie za full serwis brali 2,5 k i pomylileś się PUDZILLA o jedno zero ale nie ważne  
nie rozumiem dlaczego jesteś taki rozżalony i o co Ci dokładnie chodzi ? Wtrącam się bo nie za bardzo rozumiem twojej postawy i oceny . Mi się bardzo przyjemnie spędza tutaj czas i bez problemu się dogaduje ze wszystkimi no może prawie ze wszystkimi , w działach też się odnajduje usuwane są tylko jakieś awantury nie na temat więc założenia forum działa . Co do zarobków to nie rozumiem dlaczego zaglądasz komuś w portfel trochę mnie to irytuje ! 
a wgl to już czemu się czepiasz mańka jak chłop zawsze jak się go o coś poprosi to zrobi i pomoże . 

Kto twoim zdaniem jest kretem ? Bo moim zdaniem jest nie jeden ... forum jest publiczne


wracając do tematu to jeśli jest więcej chętnych to tak


RE: Dzial Preparaty Lecznicze - PUDZILLA - 11.12.2022

DwDPzN 
po kolei, nie brali 2.500, pod koniec działalności po 500 na baner wszędzie i za 1500 moderowany dział

dalej, forum jest "Jesteśmy międzynarodowym forum zrzeszającym szerokie grono badaczy Research Chemicals oraz ludzi, którzy pragną poszerzyć bądź nabyć wiedzę w zakresie RC" a nie miejscem tranzycji.

Nie zaglądam nikomu w portel, tylko widzę w jaką stronę poszło Dopalamy, ten serwer też upadnie.
 maniuś zrobi i pomoże, zwykły pionek u esboara, zamiast dbać o porządek, to dlacezgo rufuzy i inne pedalusy dostali bana po 2 tygodniach?

ludziom których łączy wspólne narcodansing, chemia, pasja do chemii i eksperynentów a nie oglądać mody na sukces od hydroksysyny po witaminie


RE: Dzial Preparaty Lecznicze - Yalasek - 11.12.2022

pan pudzilla poprostu nie może pogodzić się z rzeczywistością, co więcej zwala za to winę nie na siebie, a na mańka, admina widziałem że i na mnie nawet Big Grin czasy się jednak zmieniają, a tylko tobie i Horsiemu nie podoba się tutaj a więc nie rozumiem dlaczego jeszcze tu jesteś. Zatem kochanie tam są dzwi nikt cię tu nie trzyma na siłe Smile odwagi życzę ci serdecznie i zdecydowania w podejmywaniu kluczowych decyzji prowadzących cię do szczęscia <3  no nic fajnie się to czyta wielę się uczę od ciebie patrząc na to z tej strony zatem dzięki

Jak admin cie olewa znaczy że gdzieś ma twoje wizje i fanaberie to chyba logiczne więc nie rozumiem po co tutaj płaczesz z tego powodu, chcesz pokazać jaki jesteś wielce pokrzywdzony ojej stary w życiu jeszcze większe bolączki cię czekają pewnie lub też nie mam to gdzieś.

Elita za tobą pójdzie mówisz hmm okej niech idą hehh jak bym za kimś miał w życiu iść nie był bym wartościowym człowiekiem powiem ci że najlepiej samemu decyzje podejmować. Fajna elita Big Grin 

Maniek  pomógł mi 2 razy, w sytuacji gdzie nie musiał tego robić, więc nie jest ani pionkiem ani parówą bo chłop wyciągnie do ciebie dłoń gdy będziesz wsiał nad przepaścią, a ty wydaje mi się byś nie wycągnął lub byś dumał nad tym czy ten osobnik ma wiedzę o rc i czy jest godzien aby mu pomagać czy nie, a więc spróbuj kiedyś sam zastanów się nad tym kim TY jesteś w środku, a kogo zgywasz pozdrawiam powodzenia.



reklama na dopku 2k wiem od sanda.


RE: Dzial Preparaty Lecznicze - PUDZILLA - 11.12.2022

i faktycznie o jedno zero po przodu napisalem, ale pierwsza liczba nie moze byc wieksza od drugiej


RE: Dzial Preparaty Lecznicze - dimiliki - 11.12.2022

PUDZILLA po prostu się z Tobą nie zgodzę gdyby nie maniek to to forum by nie istniało i dopiero byłby tutaj burdel ...
tak samo jak Beeniepatu dba tutaj o weryfikacje treści za co też użytkownicy są wdzięczni i to widać
  Yalasek masz racje maniek jest pomocny mi też nie raz pomógł rozwiązać różne kwestie 
PUDZILLA co do Escobar to nigdy nie miałem z nim problemu jeden raz tylko dostałem od niego zjebe ale to jeszcze forum nie istniało i przyznaje że miał racje ! tak to zawsze wszystko było bardzo bardzo ok .
Nie zapominaj dlaczego to forum powstało moim zdaniem wielki szacunek za to że Escobar  wpadł na genialny pomysł z tym forum
zauważyłem że od pewnej  sytuacji zmieniłeś nastawienie o 180 stopni jeśli chodzi o forum ale nie będę rozpisywał się na ten temat 
można by założyć temat "gorzkie żale" gdzie użytkownicy mogli by pisać swoje zastrzeżenia co do działalności forum i tam problemy mogły by być rozwiązane Maniek ?
PUDZILLA nie widzę w tym co opisałeś żadnego konkretnego problemu a cały temat brnie w jakąś ciemną dziurę w której nie widać światła ani miejsca gdzie ona się znajduje ,  proszę cię zamiast pisać o problemach których nie rozumiem do końca podsuń pomysł jak je rozwiązać wtedy dojdziemy wspólnymi siłami do jakiegoś porozumienia i dalej będziemy budować tą społeczność bo w inny sposób nic z tego nie będzie ...


RE: Dzial Preparaty Lecznicze - PUDZILLA - 11.12.2022

widać, że to jest wasze forum, dlatego dalsza dyskusja z wami jest bessensowna i zbędba

wolnosc słowa? powiedziałem cos na esco i dostalem bana - super wolność, hipokryzja max

w dodatku zrobiliście burdel totalnie -
"O nas

Jesteśmy międzynarodowym forum zrzeszającym szerokie grono badaczy Research Chemicals oraz ludzi, którzy pragną poszerzyć bądź nabyć wiedzę w zakresie RC, a także innych używek."

a jezeli lamiecie swoje reguły, to nie jestescie ludzmi wartymi zaufania, żal mi was

Beeniepatu dba o moderacje tresci? a kim on kurwa jest tutaj? adminem na pelen etat, administracja wysluguje się benkiem, horsiakiem, producentem i kilkoma innymi, tyle mam kurwa do powiedzenia i to bylo moje ostatnie slowo


nara


RE: Dzial Preparaty Lecznicze - dimiliki - 11.12.2022

po pierwsze to nie powiedziałeś coś o esco tylko zaczołeś siać ferment i panikę na forum że esco pomylił kody do paczek gdzie sytuacje miałeś za chwile rozwiązaną i dostałeś za to bana NA NAGRODY NA MIESIĄC Podobno kultowa a nie całkowitego bana po czym olałeś to forum i poszedłeś na inne obrabiać dupe escobarowi odwracając kota ogonem ! i to wiedzą wszyscy co to czytali to tak dla jasności abyś dalej nie gadał głupot ! Minoł jakiś czas gdzie ban Na nagrody Ci się skończył przyszedłeś i zaczołeś wypisywać głupoty ! Nie wypowiadaj się za innych bo Beeniepatu to co robi robi tylko i wyłącznie z własnej inicjatywy za co dostają stosowne nagrody zasady są dostępne dla wszystkich  i każdy jest zadowolony (każdy ma prawo do pisania postów w taki czy inny sposób ) tak samo jak i ja bo to widać i nikt mu za to ani mi nie płaci nawet nie prosi nie było takich rozmów z nikim więc to kolejna bzdura jaką wymyśliłeś nie wiem jak jest w przypadku horsii i ProducentRC  niech się sami wypowiedzą ale podejrzewam że jest tak samo jak i z innymi czyli każdy robi to z własnej inicjatywy 
Sory ale muszę to napisać bo przeginasz 
Tym wpisem wyżej pokazałeś że tak naprawdę huj wie o co Ci chodzi i twoje pretensje uważam za bezsensowne 
Próbujesz narobić zamieszania a i tak są tutaj jeszcze ludzie co wiedzą jaka jest prawda 
PUDZILLA nie mam do Ciebie nic i abyś mnie źle nie zrozumiał . wiem że próbujesz się wybielić dlatego zmieniłeś podejście ale skoro jest tutaj Ci tak naprawdę źle to po co tutaj wgl jesteś i jeszcze próbujesz oczerniać ludzi gdzie sam dojebałeś ! Widać ewidentnie jak wpuszczasz jad w to forum po co to robisz ? 
Obsługa i nie tylko bo kilku forumowiczów znają tą historie i ich i tak samo mnie w huja nie zrobisz wbij sobie to do głowy . 
Po za tym uważam Cię za naprawdę mądrego człowieka który ma obszerną wiedzę z zakresu rc i nie tylko za co szacun ale z tym tematem daj sobie już spokój i odpuść sobie 
A i jeszcze jedno ! Gdybyś takie bzdury pisał na dopku już dawno dostał byś całkowitego bana więc nie pisz że nie ma wolności słowa bo jakoś obrabiasz dupę Maniek Admin i nie dostałeś jeszcze bana to tylko po to abyś to Ty wiedział że założenie forum się nie zmieniło


RE: Dzial Preparaty Lecznicze - Beeniepatu - 11.12.2022

A czy ktos mi wyjasni o co chodzi? 🤔


RE: Dzial Preparaty Lecznicze - dimiliki - 11.12.2022

Beeniepatu no właśnie też chciałem uzyska taką informacje bo chce chłop zrobibić jakąś nagonkę na forumowiczów i obsług wymyśla jakieś dziwne spray w czyimś oku widzi drzazgę a w swoim belki nie widzi poczytaj sobie temat to możliwe że ogarniesz bo ja sam nie garniam czego on się czepia ciebie mańka wgl innych i jeszcze ubliża że niby tu jaieś profity dostajemy za pisanie i że tak to rozumiem dupe liżem6y ba nie piszemy prawdy total nie rozumiem o co mu chodzi . pisze o jakimś banie jak on dostał tylko kare na nagrody a sie żali tak jakby chcieli m ograniczyć możliwość pisania co jest bzdurą


bo wal boli dupa - PUDZILLA - 11.12.2022

PUDZILLA horsii  Beeniepatu dekadan89 

"Chochlik" cofam to w 99% procentsch i przyznaje racje, jednak ktory z kajabusków by sie czyms takim interesował, taki dział (jak i kuchnia, na którą czekam pół roku się przydał



ale administracja szcza na nas, dla nich sie liczy tylko zysk, dopal to fuzja dopalamy i dopka

Maniek pierdolisz sam od rzeczy, ty przyklepujesz ze tak tak przyda się, a jesteś paruwą zwyklą, ktora nie potrafi zrobic nic na forum, wiesz czym sie roznisz od wojta i pabla? tym, ze oni pilnowali porzadku i nie robili syfu na forum, balowali sobie co weekend, ale zawsze mieli czas na to, aby zajrzec, mieli za to placone, a jak ty to robisz xharytatywnie, to lepiej idz owsiakowi na dzieci zbieraj


chcecie zyski?.wypierdalac na dn, a nie malołatom ktorzy tez sie tu pojawiają robicie drenaż mózgów, tutaj tez są małolaty, dzieci tez zamawiają stad dragi, a wy macie to w dupie


a jak za ten realtalk dostane bana, to bedxie tylko o was swiadczyc,.bo za mną pojdzie cała elita, ktora buduje merytorycznosc na kazdym forum


ja adminowi pisalem niejednokrotnie i zostałem olany, tlumaczylem z resztą nie tylko ja ma pw.do niego pisałem ale rownież horsii , Adminmial sie skontaktowac z pewną osobą, która bylaby w stanie zniszczyc predatora razem z esco i co dostałem - jedno wielkie gówno i zostałem wyśmiany, a teraz mogą pocałować ich w dupe

nawet nie wiecie, że macie tutaj kreta (w partnerskich)

tez zjebales to forum, bo zrobiłeś jak potulny piesek to co escobar każe, na prawde tak ci pasuje taki burdel na forum? nic nie trzeba z tym zrobic? gratuluję zatem podejścia. Za rok to bedzie gorzej niz dopalamy ktore bralo od 1500-5000zł za full serwis miesiecznie, samarka, dopalator.i inne tego typu gówna. Wiadomo im wiecej sklepow, tym wiecej klientow, nie potrzeba WSB kończyć.

tak tak, ty maniuś pracujesz tutaj charytatywnie, zyski nie są z reklam, tylko ze sprzedaży, a mam nadzieje, że wiesz na czym polega rynek, rozesłać miesięcznie 30-50g sampli w postaci 1500zł a sama reklama na dopalamy z full serwisem to było 3 albo 5 tysięcy złotych, proszę cię, nie świruj pawiana.

usunięte bo prawda boli, na szczęście mam kopie zapasowe.

I na koniec ja tu nie jestem dla ciebie i admina, ja tu jestes dla ludzi, dla tej garstki ludzi, którzy mają minimalną więdze o rc i wiedzą, że to nie przelewki i czytają nasze posty ze zrozumieniem, chcą dowiadywać sie czegoś nowego, a nie odkurwiają pajacerke


kto siedzi na forum, ten w cyrku się nie śmieje 


widać, że to jest wasze forum, dlatego dalsza dyskusja z wami jest bessensowna i zbędba

wolnosc słowa? powiedziałem cos na esco i dostalem bana - super wolność, hipokryzja max

w dodatku zrobiliście burdel totalnie -
"O nas

Jesteśmy międzynarodowym forum zrzeszającym szerokie grono badaczy Research Chemicals oraz ludzi, którzy pragną poszerzyć bądź nabyć wiedzę w zakresie RC, a także innych używek."

a jezeli lamiecie swoje reguły, to nie jestescie ludzmi wartymi zaufania, żal mi was

beeniepatu dba o moderacje tresci? a kim on kurwa jest tutaj? adminem na pelen etat, administracja wysluguje się benkiem, horsiakiem, producentem i kilkoma innymi, tyle mam kurwa do powiedzenia i to bylo moje ostatnie slowo


nara