Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Chciał spuścić klefedron w kiblu - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wiadomości (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Chciał spuścić klefedron w kiblu (/showthread.php?tid=1459)

Strony: 1 2


Chciał spuścić klefedron w kiblu - SztywnyMisza - 13.12.2022

[Obrazek: 119-222213-696x313.jpg]

Łomżyńscy kryminalni zatrzymali 23-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli ponad 115 gramów klefedronu. Mieszkaniec Łomży decyzją sądu trafił do aresztu, gdzie spędzi najbliższe 3 miesiące. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Łomżyńscy kryminalni ustalili, że w mieszkaniu 23-latka mogą znajdować się narkotyki. W piątek, mundurowi zapukali do drzwi łomżanina. Mężczyzna był wyraźnie zaskoczony i na ich widok pobiegł do łazienki. Szybko wyszedł na jaw powód takiego zachowania. Mężczyzna próbował wyrzucić foliowe torebki z „kryształem” do toalety, jednak został szybko powstrzymany. Wstępne badania narkotesterami wykazały, że zabezpieczone środki to ponad 115 gramów klefedronu (4-CMC). 23-latek trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. W poniedziałek decyzją sądu łomżanin trafił do aresztu, gdzie spędzi najbliższe 3 miesiące. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło kryminałki.pl


RE: Chciał spuścić klefedron w kiblu - kot_kreskowy - 13.12.2022

Nie kumam. Ten jeden od mefista miał w chacie ponad 20 kg i z wolnej stopy i do 3 lat, a ten  100 gram i do 10 lat?
Co oni tam mają koło fortuny do chuja wacka? Podobno kultowa
Rozumiem, że może być mataczonko itd, no ale taki rozrzut w karach???
Jebać ten system!!!


RE: Chciał spuścić klefedron w kiblu - SztywnyMisza - 13.12.2022

Jak widać nasz kraj jest popierdolony i sad sie tylko do utylizacji nadaje


RE: Chciał spuścić klefedron w kiblu - Dilleraaaa - 13.12.2022

Oj szkoda ziomka,jedno mnie zawsze zastanawiało czemu dragi nie są legalne przecież to ta sama używka co  alkohol fakt nieco mocniejsza. Każdy ma własny wybór. Alkohol jakby nie patrzeć też zmienia świadomość w jakimś tam stopniu


RE: Chciał spuścić klefedron w kiblu - Bam - 13.12.2022

No  jest mała różnica w ilościach 1kg to tak samo jak 100lg


RE: Chciał spuścić klefedron w kiblu - Dilleraaaa - 13.12.2022

Zawsze jak mi dojebały schizy to pierwsze co spuszczałem wszystko w kiblu następnego dnia żałowałem


RE: Chciał spuścić klefedron w kiblu - fiodor - 13.12.2022

kot_kreskowy  podejrzewam, że to właśnie kwestia tego ile masz hajsu na papugę, który dogada się z prorokiem plus ile ciekawych info możesz z siebie wypruć... Jebać


RE: Chciał spuścić klefedron w kiblu - kot_kreskowy - 13.12.2022

62 ustawy wskazuje, że różnicując odpowiedzialność, ustawodawca założył, iż „znaczna ilość narkotyków to taka, która wystarcza do sporządzenia co najmniej kilkunastu tysięcy porcji”.
No tak, wszystko jest zależne od sytuacji sprawcy.
Jest wiele czynników, które będą miały wpływ na orzeczenie sądu.
Prawdopodobnie ten zarzut zostanie zniesiony???
Prawdopodobnie sprawca był już znany policji,  być może nawet recydywa.
Mimo wszystko powinno to być jakoś konkretnie zdefiniowane ile tych porcji miałoby tworzyć 'znaczną ilość', w sensie wagowo; (ile waży jedna porcja)
Nasze prawo to porażka.


RE: Chciał spuścić klefedron w kiblu - Loczek - 13.12.2022

Kazda substancja u nas ma inne pojecie porcji XD z sztuki ziółka niby zrobisz 4 porcje a z krajówy już 8  Podobno kultowa


RE: Chciał spuścić klefedron w kiblu - SztywnyMisza - 13.12.2022

Mi kiedyś chcieli przyjebac resztki z mlynka z tytoniem wiec nic mnie nie zaskoczy Podobno kultowa polska policja to jest zacofana w rozwoju