Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Regulamin nagród za aktywność - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Nagrody za aktywność na forum (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=41)
+--- Wątek: Regulamin nagród za aktywność (/showthread.php?tid=15)

Strony: 1 2


Regulamin nagród za aktywność - Admin - 06.04.2022

UPDATE 28.06.2023

Drodzy forumowicze!

Cieszy nas bardzo, że forum się rozwija i dzieje się tu dużo więcej niż na konkurencyjnym policyjnym forum. Od 16.01.23 wprowadzamy zmianę częstotliwości rozliczania nagród. Nagrody będą rozliczane co 2 tygodnie z ostatnich 2 tygodni i wysyłane 2 razy w miesiącu. Zmiany spowodowane są coraz większą ilością użytkowników oraz nagród, z którymi nie wyrabia się dział wysyłki. Po zmianach nie powinno chociaż być opóźnien a ilości, które dostajecie powinny wystarczyć do zabawy. Zmniejszamy też ilość nagród do 25 czyli najlepsza 25 zamyka listę nagród. Poniżej szczegóły:

co 2 tygodnie a zaczynamy od 16.01 i liczymy do 29.01 a następnie 30.01-12.02 i kolejne...

do 16.01.23 wszystko rozliczane jest wg. starej jednotygodniowej formuły

najbardziej aktywni z Was otrzymaja
1- 10g wybranego odczynnika
2- 7g wybranego odczynnika
3- 5g wybranego odczynnika
4,5,6,7,8 do 25 miejsca włącznie miejsce 3g wybranego odczynnika

Warunkiem jest zamieszczenie min. 20 postów tygodniowo oraz posiadanie na swoim koncie minimum 20 punktów reputacji.

Będą też przyznawane nagrody za najlepszy, najbardziej merytoryczny post dzielący się wiedzą. Osoba, która popisze się kreatywnością, wiedzą otrzyma 5g ulubionej substancji.

Ostatnia atrakcją dla was będą konkursy. Nie podamy dokładnej daty ich rozpoczęcia, ale możecie być pewni, że warto będzie czekać oraż że będą często.

*kazdy wygrany użytkownik będzie mógł wybrac odczynniki z dostępnej oferty escobar.store, lub ewentualnie innych sponsorow, jeśli zgłoszą swoją gotowość do sponsoringu nagród. Każda osoba, która nie odbierze swojej paczki - ma bana na konkurs i nagrody. Po otrzymaniu nagrody użytkownik ZOBOWIĄZANY jest napisać recenzję danego odczynnika/odczynników w przeznaczonym do tego dziale partnera. Jeśli tego nie zrobi, to dostanie miesięcznego bana na nagrody za aktywność. W przypadku braku otrzymania w odpowiednim terminie danych do wysyłki osoby, która wygrała, jego nagroda przepada.


RE: Regulamin nagród za aktywność - hulerkfow23 - 17.04.2022

Oto zwyciezcy:
Szyderca 10g
Zenez 7g
dimiliki 5g
Mariusz Sanitariusz  3g
PUDZILLA 3g
Pazyfea 3g
@HokusPokus 3g
eneduerabe 3g
YasiuKiszczaK69 3g
Alkopoligamia 3g
cropp 3g
Beeniepatu 3g
Agata22 3g
SztywnyMisza 3g 
MarekToZiomal 3g

Wybrane osoby proszone są o napisanie PW do mnie. W godzinach popołudniowych poproszę o dane, które podacie mi w PRIVNOTE.
Ja PN z danymi otwierać nie będę poleca od razu do vendora z moją dopiska kto i ile Wink

Popołudniu również zostanie wytypowany post tygodnia także zedytuje ten post lub napisze nowy Wink No i oczywiście gratuluje zwycięzcomSmile

Jeszcze jedno, jesli ktos z jakiegoś powodu nie chce nagrody to też prosiłbym o taka informacje na PW Big Grin

UPDATE 
Pare osób jeszcze nie podało mi danych adresowych do wysyłki. Pomyślimy co zrobić ze spóźnialskimi, ale możliwe że wysyłka ich nagrod moze nastąpić dopiero w przyszły poniedziałek, także jak komuś zalezy na czasie to lepiej dzis jeszcze mi PW wysłać.

Ponadto nagroda za post tygodnia otrzymuje PUDZILLA a w zasadzie horsi, także prosiłbym, żeby on też trochę tej nagrody spróbował, ewentualnie możesz podać mi jego dane adresowe i oczywiście gratuluje. 

Link do posta
https://dopal.net/Temat-Wielki-przekr%C4%99t-SSRI-jak-branie-antydepresant%C3%B3w-mo%C5%BCe-Ci%C4%99-zabi%C4%87-cz-1

Za chwile przekażę vendorowi dane osób, które już napisały do mnie PW. Do końca tego dnia jeszcze można do mnie wysłać wiadomość (no chyba ze zasne Big Grin), wtedy paka wyleci standardowo Wink

Przekazałem vednorowi dane osób, które napisały mi na PW i to na dziś wszyscy.

Przypominam użytkownicy dimiliki oraz kiszczak o napisaniu do mnie pw nawet jeśli nie chcecie nagrody.


RE: Regulamin nagród za aktywność - hulerkfow23 - 23.04.2022

Rozpoczynamy nowy tydzień nagrod! Pojawiło się lekkie zamieszanie w poprzednim tygodniu. Wina troche leży po mojej stronie, ale nie do końca. Tym razem zamiast wysyłać dane osób partiami, wyślę wszystkie razem.

Jeżeli ktoś nie dostał jeszcze paki niech pisze do mnie od razu dane, ja sprawdzę czy zostały wysłane. Największy problem jest ze spóźnialskimi, bo ich wysłałem w osobnej liście, która niestety gdzieś przepadła. Przepraszam za tą lekka deorganizacje. Każdy dostanie swoją nagrodę.

Tym samym powoli zaczynam wybierać zwycięzców w tym tygodniu. Do końca soboty oznaczę wygrane osoby i mają one max czas do wtorku podać mi dane wysyłkowe. Jeżeli nie podadzą do wyznaczonego terminu nagroda nie zostanie przyznana. Taki zabieg jest konieczny, żeby kolejny raz nie powstał lekki chaos. Takie zasady będą obowiązywały co tydzień. Oznacze na początku osoby z poprzedniego tygodnia by zobaczyly ten post.
Szyderca
Zenez
dimiliki
Mariusz Sanitariusz Sanitariusz
PUDZILLA
Pazyfea
@HokusPokus
eneduerabe
YasiuKiszczaK69
Alkopoligamia
cropp
Beeniepatu
Agata22
SztywnyMisza
MarekToZiomal

Post zostanie zaaktualizowany gdy sporządze listę na ten tydzień. Życzę wszystkim miłej soboty!

Dobra oto wygrani z tego tygodnia

Szyderca 10g
dimiliki 7g
Zenez 5g
M100 3g
PUDZILLA 3g
@abdul 3g
Pazyfea 3g
Alkopoligamia 3g
MarekToZiomal 3g
ProducentRC 3g
kot_kreskowy 3g
swo002 3g
Czarnahexx 3g
budynmalinowy 3g
Yalasek 3g 
Hyzio 3g
Mariusz Sanitariusz 3g
Agata22 3g
A za post tygodnia nagrodę otrzymuje horsii (bardzo ciekawy artykul)
https://dopal.net/Temat-Hydra-nast%C4%99pca-A-PVP

Wytypowane osoby proszone są o podanie mi swoich danych do wysyłki maksymalnie do wtorku! Liste dostepnych odczynnikow podam jutro. Gratuluje zwycięzcom! Smile

Chwilowy problem z PW, Wasze dane proszę wysyłać narazie na mail hulerkfow23@gmail.com

PAMIĘTAJCIE O PRIVNOTE

Lista dostępnych produktów
3cmc PABLO
Cherry 
Hexen mix (mocny stymulant wypierdala bardziej niż nep)


RE: Regulamin nagród za aktywność - Maniek - 25.04.2022

Chciałbym tylko nadmienić, że osoby, które będą zakładać multikonta, żeby nabijać sobie posty dla nagród, zostaną zbanowane i dożywotnio wykluczone z konkursów. Ta osoba powinna wiedzieć kogo mam na myśli...


RE: Regulamin nagród za aktywność - hulerkfow23 - 25.04.2022

A śledztwo w tej sprawie będzie rozpoczęte Big Grin Także cwaniactwem się wiele nie ugra Wink


RE: Regulamin nagród za aktywność - hulerkfow23 - 26.04.2022

Wszyscy podali mi dane, także super Big Grin

Do listy dopisuje jeszcze
cropp
Oraz jeszcze chyba jedna osoba sie upomniała. Niech poda mi dane. Jak kogos jeszcze przeoczyłem, lub ma jakąś sprawę związana z 2 tura nagrod to macie czas do 20:00. Po tej godzinie wysyłam dane osób, które mi je podały i już nie mogę niczego edytować Big Grin milego dnia!


RE: Regulamin nagród za aktywność - Maniek - 29.04.2022

Osoba/osoby, które znają użytkownika MarekToZiomal niech mu przekażą, żeby pilnie odczytał PW, to bardzo ważne, bo nie ma go od kilku dni.

Proszę, aby następnym razem osoby, które wygrały nagrody, koniecznie podawały hulerkfow23 swój adres e-mail do kontaktu.


RE: Regulamin nagród za aktywność - hulerkfow23 - 30.04.2022

Maniek z tymi mailami tez roznie bywa bo niektorzy potrafia mi powiedzieć, że mail, który zapisałem jest już nieaktywny,  lub nie pamietaja passow, a paka mogła juz wylecieć, więc czasem niech lepiej idzie na mój bo potem jest kłopot Podobno kultowa

Tak czy siak rozpoczyna się 3 tura konkursu. Nie będę się rozpisywał wszystko standardowo do końca dzisiejszego dnia podam listę zwycięzców, którzy zobligowani są podać mi dane do wysyłki max do wtorku 20:00. W tamtym tygodniu kazdy podał, także metoda się sprawdza. Miłego dnia!

*dodatkowo wygrane osoby otrzymaja ode mnie schemat w jaki sposób podawać mi dane, abyście Wy nie podawali zbędnych szczegółów, a ja miał mniej roboty.

@Abdul 10g
Szyderca 7g
M100 5g
dimiliki 3g
Zenez 3g
PUDZILLA 3g
Alkopoligamia 3g
Czarnahexx 3g
Mariusz Sanitariusz 3g
Pazyfea 3g 
ProducentRC 3g
swo002 3g
budynmalinowy 3g
Hyzio 3g
DwDPzN 3g
Dodatkowo horsii, PUDZILLA (tylko nie zjedz 6g na raz!) i Pazyfea dostają dodatkowe 3g za repke Wink

Post tygodnia to dla mnie trudny wybór bo żaden się jakoś specjalnie nie wyróżnia, ale jeszcze dziś znajdę jakas perełkę Wink

Max jutro prześlę wam ten schemat, o którym pisałem oraz jesli kogos przeoczyłem, czy ktoś ma jakieś uwagi, zażalenia itd to piszcie do mnie. Jestem tylko człowiekiem, a was jest dużo mogłem kogos nie uwzględnić Big Grin i przypominam, że dane należy mi wysłać do wtorku 20:00 Wink

No i jest post tygodnia znowu dla horsii
https://dopal.net/Temat-Wielki-przekr%C4%99t-SSRI-jak-branie-antydepresant%C3%B3w-moze-ci%C4%99-zabi%C4%87-cz%C4%99%C5%9B%C4%87-3--358


RE: Regulamin nagród za aktywność - Maniek - 01.05.2022

(30.04.2022, 08:36)hulerkfow23 napisał(a): Maniek z tymi mailami tez roznie bywa bo niektorzy potrafia mi powiedzieć, że mail, który zapisałem jest już nieaktywny,  lub nie pamietaja passow, a paka mogła juz wylecieć, więc czasem niech lepiej idzie na mój bo potem jest kłopot Podobno kultowa

Podobno kultowa  Podobno kultowa


RE: Regulamin nagród za aktywność - hulerkfow23 - 02.05.2022

Wiadomość z ostatniej chwili czyli z wczoraj o porze wieczornej, dostępny jest jedynie hex. Cherry i 3cmc next week.

@abdul 
Szyderca 
M100 
dimiliki 
Zenez 
PUDZILLA 
Alkopoligamia 
Czarnahexx 
Mariusz Sanitariusz 
Pazyfea 
ProducentRC 
horsii
swo002 
budynmalinowy 
Hyzio 
DwDPzN