Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Z czego najlepiej zrobić zwijkę? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Pytania i odpowiedzi (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Z czego najlepiej zrobić zwijkę? (/showthread.php?tid=1518)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Z czego najlepiej zrobić zwijkę? - C84S - 22.12.2022

Niby tak, ale nie do końca. Na ciśnieniu to wiadomo, że człowiek ma wyjebane i myśli tylko o tym, żeby jak najszybciej coś przyjebać. Mimo to warto wyrabiać sobie przyzwyczajenia i dbać o zmniejszenie szkodliwości tego hobby.


RE: Z czego najlepiej zrobić zwijkę? - Kudlaty - 22.12.2022

Ja kiedyś używałem szklanej lufki jak do jarania weedu
Ale ma jeden minus - że może przypadkiem się potłuc


RE: Z czego najlepiej zrobić zwijkę? - Szyderca - 22.12.2022

(21.12.2022, 23:08)PUDZILLA napisał(a): metalowa,.czyszczona po każdej posiadówie
[Obrazek: 612fefed-b64e-4d28-8cf8-7a81741f98cd.jpg]

Heheh metalowa od funka Podobno kultowa
Ps. Jak masz monete w kieszeni to banknocik najlepiej 500 Smile


RE: Z czego najlepiej zrobić zwijkę? - Matrix - 22.12.2022

kumpel zawsze mial nadzieje, ze towar wyzre bakterie Big Grin


RE: Z czego najlepiej zrobić zwijkę? - nonoanon - 24.12.2022

Spoko opcją jest używanie tych karteczek do "notatek" jednorazowych z klejem, zapomniałem nazwy (stickies?). Zwijasz sobie nową czystą, klej robi, że się nie rozwinie i możesz wyrzucić. BHPiZ zachowane Big Grin


RE: Z czego najlepiej zrobić zwijkę? - seeOO - 24.12.2022

Ja robię tak samo jak kolega wyżej Big Grin Jest nas już dwóch


RE: Z czego najlepiej zrobić zwijkę? - Kajabuza - 24.12.2022

(21.12.2022, 20:47)SztywnyMisza napisał(a):
Te pytania coraz lepsze masz xD najczęściej z pompki wale to nie potrzebna mi zwijka Big Grin jak juz to słomkę ucinam
W sumie to z odpowiednio małej pompki zrobi sobie za pomocą nożyka do tapet rurkę na kilka posiadówek. 😀 Ja bym polecał zawinąć z "maka" kilka słomek tych papierowych i je ładnie pociąć sobie. 
PS. Przypominam prawilniusio, że przy korzystaniu z jednej zwijki przez kilka osób może również dojść do zakażenia chorobami typu HCV, HIV itd. Uważajcie na siebie. 😁



RE: Z czego najlepiej zrobić zwijkę? - ProducentRC - 24.12.2022

Ja preferuję słomki


RE: Z czego najlepiej zrobić zwijkę? - nonoanon - 25.12.2022

Zdecydowanie zbyt mała świadomość na temat możliwych chorób przenoszonych tym sposobem jest wśród użytkowników... W tym gronie ja też byłem, na szczęście bez konsekwecji, aczkolwiek bardzo się cieszę, że jest wątek edukacyjny Smile


RE: Z czego najlepiej zrobić zwijkę? - XaNaXX - 25.12.2022

Kwestia przyzwyczajenia,praktyczności na początku waliło się z zarobionej zwijki z hajsu co z czasem strasznie zaczyna przeszkadzać no i o różne choroby szybko.Później przerzuciłem się na słomki co są najbardziej praktyczniejszą formą.Zdarza się czasem robić zwijki z kartki papieru w ekstremalnych warunkach,słyszałem też,że ludzie potrafią z kawałku plastika zrobić zwijka,ale jak to możliwe to nie umiem sobie tego wyobrazić do tej pory.