Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Z czego najlepiej zrobić zwijkę? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Pytania i odpowiedzi (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Z czego najlepiej zrobić zwijkę? (/showthread.php?tid=1518)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Z czego najlepiej zrobić zwijkę? - Lady Giwera - 25.12.2022

Ello Roboszki Smile
W domu najczęściejz kartki papieru  na bieząco skrojonej  na jednorazowego użycia. To zawsze jest w moim centrum dowodzenia pod ręka. 
W samochodowym schowku notesik z malymi zlaczonymi na gorąco karteczkami i opakowanie po fluidzie wykonane z twardego szkla.


RE: Z czego najlepiej zrobić zwijkę? - tome3eqkks - 26.12.2022

Czasem jak nie ma nic pod ręką to kawałek oderwanego kartoniku z fajek Big Grin


RE: Z czego najlepiej zrobić zwijkę? - mati54 - 26.12.2022

Kartka papieru najlepiej sztywna badz klasyka czyli banknot


RE: Z czego najlepiej zrobić zwijkę? - Dilleraaaa - 26.12.2022

Słomki,kilka razy w życiu ujebalem długopis w połowie w sensie ten plastik i z tego poszło parę kresek,ale uciąć to tak żeby się nie złamało to się graniczy z cudem xD


RE: Z czego najlepiej zrobić zwijkę? - fiodor - 26.12.2022

Że starycz czasów mam 3 plastikowe, które jakiś vendor dokładał do zamówień. Niedawno je odkopalem, chociaż używam ich tylko poza domem. Lekkie, nieduże, łatwe do czyszczenia


RE: Z czego najlepiej zrobić zwijkę? - Kajabuza - 26.12.2022

Kolejne pytanie:
Po kiego czyścić rurkę? Spoko rozumiem jak ktoś ma towary po pachy i lubi porządek, ale szczerze mówiąc ten brązowy kryształ Alfy od Pabla co przerobiłem 1,4 tak pooblepiał mi schludnie wykonaną rurkę z papieru i taśmy, że wyrzuciłem ją w obawie o to, że na ciśnieniu wezmę ją wyskrobię i walne niucha tych okruszynek, które wiem, że by delikatnie dały się odczuć przy tej potężnej mocy tej Alfy. Podobno kultowa



RE: Z czego najlepiej zrobić zwijkę? - fiodor - 27.12.2022

Czyscisz np. taka, która jest Twoja ulubiena, nie jednorazowa, której używasz do różnych tematów, zarówno tych o niskim i wysokim dawkowaniu. Poza tym kurz, paprochy, bakterie i tak z przyzwyczajenia żeby chigienicznie było. A i to co napisałeś, że na ciśnieniu wydrapujesz ze ścianek pozostałości też się kiedyś zdarzało heh


RE: Z czego najlepiej zrobić zwijkę? - Beeniepatu - 27.12.2022

Naprawde warto zainwestowac w aspirator. To nie sa koszty nie do udzwigniecia


RE: Z czego najlepiej zrobić zwijkę? - fiodor - 27.12.2022

Beeniepatu pierwszy raz słyszę i widzę po tym co google na szybko przejrzałem. Niemal wszędzie pisze o zastosowaniu w celu odsysania wydzieliny z nosa. Podejrzewam, że można też przy jego użyciu wtłaczać do nosa temat, czy coś źle wnioskuje ?


RE: Z czego najlepiej zrobić zwijkę? - Beeniepatu - 27.12.2022

fiodor nie, nie. Nie mam na mysli odsysaczy do nosa, w srodowisku rodzicielskim zwanym 'katarkami' 😂 To moze byc uzywane ale po dluzszych sesjach donosowych 😎 Mam na mysli kladyczny 'nasal aspirator' vel 'sniffer'