Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Z czego najlepiej zrobić zwijkę? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Pytania i odpowiedzi (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Z czego najlepiej zrobić zwijkę? (/showthread.php?tid=1518)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Z czego najlepiej zrobić zwijkę? - SztywnyMisza - 01.02.2023

RaeminGhos mordo obrazek nie śmiga Podobno kultowa
 ps nie wiem czemu aż 5 stron jest jak zrobić zwijkę skoro bierzesz słomkę i jazda badz czysta lufe Podobno kultowa
RaeminGhos  tera smiga haha leb mi rozjebales tym Podobno kultowa


RE: Z czego najlepiej zrobić zwijkę? - RaeminGhos - 01.02.2023

SztywnyMisza  A teraz?[Obrazek: 318482422_716359152991971_2391808969347092386_n.jpg]


RE: Z czego najlepiej zrobić zwijkę? - Bam - 02.02.2023

Najlepiej to miec pod reką nowe banknoty Big Grin przynajmniej sie nie wyrzuci nie podrze smieci tyle nie powstaje przy naszym stanowisku jeżeli dluzsze posiedzenie wypada przy tych zwijkach to u mnie brakowalo kartek z ksiazeczek jakichs broszur heh... Albo z dlugopsu polecam jakiegos fajnego ..


RE: Z czego najlepiej zrobić zwijkę? - Twilight Sparkle - 24.02.2023

Nie zwijajcie z paragonów. Termo tusz jest szkodliwy. Nie zwijajcie też z banknotów bo brud, syf i zarazki.
Osobiście polecam karteczki samoprzylepne -dużo, tanio i przede wszystkim higienicznie.


RE: Z czego najlepiej zrobić zwijkę? - Lifeisbrutal - 24.02.2023

Twilight Sparkle Popieram,na początku też waliłem z paragonów,hajsu.Później poczytałem trochę na ten temat a dokładnie temat chorób takich można się na bawić przez to,że setki ludzi dotyka te pieniądze.A są to polskie pieniądze.W Australii czytałem gdzieś,że można myć pieniądze bo nie są one wykonane z takiego zwykłego papieru jak nasze tylko takiego jakby śliskiego,nic się z nimi nie dzieje.Mam ziomka który pracuje w sklepie budowlanym to często mi przywozi takie plastikowe rurki ucięte w odpowiednim momencie i zwijka gotowa  Smile


RE: Z czego najlepiej zrobić zwijkę? - horsii - 24.02.2023

W UK też są plastikowe banknoty od bodajże 2015. Ale jaki to ma sens myć banknot? Co to za weird flex wciąganie z banknotu. Kupcie se bloczek post-it'ów jak wcześniej Twilight Sparkle pisała i tyle.


RE: Z czego najlepiej zrobić zwijkę? - JOYIUS - 25.02.2023

Ja przeważnie
Biała kartka a4 - wycinam i zwijam Smile


RE: Z czego najlepiej zrobić zwijkę? - Palko - 26.02.2023

Testowałem różne rozwiązania od lufek po właśnie paragony ale od jakiegoś czasu używam 100 koron czeskich  - wypraly mi się w spodniach a, że był covid i wszędzie środki do dezynfekcji to przy okazji zrobiłem kąpiel w środku do dezynfekcji narzędzi kosmetycznych (to akurat miałem) i sprawdza się to.


RE: Z czego najlepiej zrobić zwijkę? - kolektyv - 27.02.2023

Mój faworyt oprócz bankomatów to bilety z qrcode przy szlabanach w szpitalach Big Grin jako że często służbowo tam witam , to zawsze odkładam sobie je do odkurzania na tripie Big Grin sztywny papier ( nie karton ) łatwo zwinąć, do wielokrotnego użytku Big Grin w czasach kryzysu korzystałem też z biletów z parkomatów acopa, ale lekko nasiąknie po sniffie i jest do wyjebania Big Grin


RE: Z czego najlepiej zrobić zwijkę? - Sandał - 03.03.2023

Na niektórych rejwach rozstawia sie stoisko z SIN i rozdaje takie ulotko-zwijki


[Obrazek: comment-wa-JQt-Lbcq-XJf-Eum-TT2c-Xn-DFux...-w800.webp]