Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Zauważyli, jak wstrzykuje sobie coś na przystanku: „mam problem z heroiną” - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wiadomości (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Zauważyli, jak wstrzykuje sobie coś na przystanku: „mam problem z heroiną” (/showthread.php?tid=1524)

Strony: 1 2


Zauważyli, jak wstrzykuje sobie coś na przystanku: „mam problem z heroiną” - SztywnyMisza - 22.12.2022

[Obrazek: narkoman-warszawa-heroina-0-696x522.jpg]

[Obrazek: narkoman-warszawa-heroina-1-696x522.jpg]

Tuż po północy 21 grudnia w Warszawie na pętli komunikacyjnej Młociny młody mężczyzna zażywał narkotyki. W tym momencie zauważył go patrol straży miejskiej.

Strażnicy miejscy z V Oddziału Terenowego, którzy około godziny 0:30 patrolowali okolice pętli tramwajowej przy ulicy Zgrupowania AK Kampinos na Młocinach, zwrócili uwagę na młodego mężczyznę, który siedział pod wiatą przystankową. Funkcjonariusze zauważyli, że próbuje wstrzyknąć sobie coś w rękę.

Na widok mundurowych zmieszał się i szybko schował dłonie do kieszeni kurtki. Gdy strażnicy podeszli bliżej, zauważyli na jego przedramieniu zaciśniętą stazę. Mężczyzna był blady, miał mętny wzrok, nie mógł samodzielnie stać. Miał kłopoty z orientacją i nie potrafił logicznie odpowiadać na pytania. Nie umiał też powiedzieć, co chciał sobie wstrzyknąć. 

Strażnicy ujawnili przy nim buteleczkę z płynem oraz dwie zakrwawione strzykawki z igłami. Po kilku minutach mężczyzna przyznał, że „ma problem z heroiną”. Funkcjonariusze okryli mężczyznę kocem termicznym i wezwali pogotowie ratunkowe, które zabrało go do szpitala.
Źródło kryminałki.pl


RE: Zauważyli, jak wstrzykuje sobie coś na przystanku: „mam problem z heroiną” - C84S - 22.12.2022

Chciał sobie zajebać, i mu nie pozwolili, co za bandyty


RE: Zauważyli, jak wstrzykuje sobie coś na przystanku: „mam problem z heroiną” - sebekx9 - 22.12.2022

Skręt go zgniótł, musiał być przy ludziach kiedy przypierdolil, upadł nisko ale teraz ma szanse na lepsze życie.


RE: Zauważyli, jak wstrzykuje sobie coś na przystanku: „mam problem z heroiną” - Szatan69 - 22.12.2022

Miałem to wrzucić wlasnie hehe Big Grin ciekawi mnie co on nakurwial z tak duchych strzykaw 😂😝


RE: Zauważyli, jak wstrzykuje sobie coś na przystanku: „mam problem z heroiną” - SztywnyMisza - 22.12.2022

Szatan69 przecież pyszne jak byk ze heroinę Podobno kultowa


RE: Zauważyli, jak wstrzykuje sobie coś na przystanku: „mam problem z heroiną” - Beeniepatu - 23.12.2022

W kazdym cywilizowanym kraju, sluzby nie moga podejsc dopoki ktos nie skonczy sobie podawac. Tylko nasza straz miejska potrawi tak interwencje robic


RE: Zauważyli, jak wstrzykuje sobie coś na przystanku: „mam problem z heroiną” - C84S - 23.12.2022

beeniepatu a to ciekawostka. Nie wiedziałem o tym  Blush


RE: Zauważyli, jak wstrzykuje sobie coś na przystanku: „mam problem z heroiną” - Beeniepatu - 23.12.2022

C84S po pierwsze ze wzgledow wlasnego bezpieczenstwa, po drugie z uszanowania slabosci czlowieka. IV na ulicy nie robia sobie Ci co chca, tylko Ci co musza.


RE: Zauważyli, jak wstrzykuje sobie coś na przystanku: „mam problem z heroiną” - C84S - 23.12.2022

Beeniepatu każdy ma inną fachową wiedzę, z tego co zauważyłem na tym forum to śmiem skromnie stwierdzić, że Ty największą.
WIELKI SZACUN, że się nią dzielisz i poświęcasz swoje największe aktywo - czas. 

Odkąd tu jestem tylu pożytecznych rzeczy się dowiedziałem o których nie miałem zielonego pojęcia.
Otworzyło mi to bardzo oczy. Za co jestem niezmiernie wdzięczny  Wink
Smuci mnie jedynie fakt, że jest tylu nieświadomych osób - którzy robią sobie krzywdę.

Mogę stwierdzić stanowczo, że dzięki forum i wszystkim, ale to wszystkim, co do jednego ludka tutaj stałem się lepszą wersją siebie.

Więc bierzcie i łapcie +100 do zajebistośći  Big Grin 
Ahoj przygodo Wesołych Świąt


RE: Zauważyli, jak wstrzykuje sobie coś na przystanku: „mam problem z heroiną” - Beeniepatu - 23.12.2022

C84S dziekuje ale przeceniasz mnie. Nie mam najwiekszej wiedzy tutaj. Ta co mam zawsze sie podziele, bo po to wlasnie jest. Ciesze sie, ze sa osoby, ktore potrafia cos dla siebie z tego wyciagnac. Ja wiem czasem wiecej niz inni, bo wlasnie bardzo lubie sluchac. I z tego biore garsciami. To jest clue forumowej interakcji - dla mnie oczywiscie 😎