Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Odstawienie Benzo - wątek ogólny. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Benzodiazepiny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: Odstawienie Benzo - wątek ogólny. (/showthread.php?tid=1540)

Strony: 1 2 3 4


Odstawienie Benzo - wątek ogólny. - Kajabuza - 24.12.2022

Zakładam, bo nie znalazłem za żadne skarby w wyszukiwarce Forumowej. Wątek ogólny jak łagodzić Stany odstawienne, jak się brać za odstawienie, sposoby, metody, doświadczenia itd. Chyba jasne o co kaman?😎
Zakładam, bo padłem ostatnio ponownie ofiarą Bromazolamu i jego potencjału do wpieprzenia się fizycznego szczególnie. Święta, a ja od 3 dób praktycznie chwilowe drzemki, bóle kości, mięśni, stawów, duszy i serca.💔 Z pomocą pomyślałem, że może mi przyjść... COKOLWIEK BŁAGAM. Postawiłem na ketonal 2x50 mg (bez recepty), 1x12,5mg Doxylamini hydrogenosuccinas (lek NOCTIS, chemiczny, dostępny bez recepty lek na bezsenność), gorąca kąpiel.
Efekt: no powiem szczerze, że "WOW" i to nie może być potęga podświadomości. Apetyt wrócił, zajadam sobie właśnie rybkę, samopoczucie fizyczne pozbawione objawów męczennictwa, choć nie jest to dobre samopoczucie PERFREKT. W każdym razie, bądź co bądź — Chwalmy Pana za to, że to co czułem jeszcze godzinę temu minęło. Uff... 😁



RE: Odstawienie Benzo - wątek ogólny. - fiodor - 24.12.2022

W takim krótkim czasie raczej byś się fizycznie nie uzależnił, więc się ciesz. Według mnie po prostu trochę nadwyrężyłes układ GABA/glutaminian. Najprościej i najtaniej walić cały dzień witaminę b6, można do 6 tabletek dziennie, kosztuje grosze.
Gdybyś był fizycznie uzależniony to bez walniecia dawki miałbyś problem się ruszyć z miejsca żeby cokolwiek zrobić...
Tak czy siak trzymaj się, oby zwala jak najkrótsza


RE: Odstawienie Benzo - wątek ogólny. - Kajabuza - 24.12.2022

fiodor bardzo niewykluczone. Generalnie nie znam się tam za bardzo co i jak działa, ale wiem, że czuję się teraz podobnie jak wtedy, kiedy odstawiałem Bromazolam po 2 czy 3 miesiącach. Wówczas dawkowałem 3-6 mg na dobę (w porywach do kilkunastu mg znając życie Podobno kultowa) z tym, że teraz tydzień czasu około "zabawy" i zjedzone między 200 a 300 mg pudru. 😐



RE: Odstawienie Benzo - wątek ogólny. - fiodor - 24.12.2022

Łap @"Kaja Buza" , już komuś to polecałem na  zjebe po benzo. Wszystko bez recepty w aptece/sklepach z suppami. Myślałem, że to Twój pierwszy wyskok na benzo. Kurkumina, b6 do 300mg dziennie, Waleriana krople, tauryna, glutamina, magnez, cynk to tak na szybko. Wszystko ma działanie na GABA/zbija nadmiar glutaminianu. Serio spróbuj te B6 to wcale nie takie placebo jak mogłoby się wydawać, kilka razy ratowało mi dupę.... I pamiętaj grunt to nastawienie psychiczne, pozdro


RE: Odstawienie Benzo - wątek ogólny. - Beeniepatu - 24.12.2022

A jak do powyzszego dodasz wysilek fizyczny to bedzie latwiej 💪


RE: Odstawienie Benzo - wątek ogólny. - XaNaXX - 25.12.2022

Czy przy takim właśnie odstawieniu benzo można się wspomagać innymi lekami takimi jak np hydroksyzyna?Czytałem,że przy odstawieniu trzeba zwrócić uwagę żeby nie dostać ataku padaczki,nie wiem jak to ma się do RC dlatego stąd moje pytanie


RE: Odstawienie Benzo - wątek ogólny. - sebekx9 - 25.12.2022

Lepiej pomyśleć zawczasu i taperować dawki(schodzić stopniowo).


RE: Odstawienie Benzo - wątek ogólny. - horsii - 26.12.2022

Leciec  na hardkora. Ja po roku codziennie 50 mg klonazolamu zajebalem cold turkeya z dnia na dzien i żyję. 😎  Nie dostalem żadnej padaczki ani nic.

dawidek nie padł ofiarą bromazolamu tylko swojej pierdolonej głupoty. hahahah, dobrze Ci tak, może sie nauczysz, Ładuj w pompę wszystko dalej.

pieknie to sformułowales - padłeś ofiarą - jakby to zły bromazolam przyszedł i ci krzywde zrobił. boże, brak słow.


RE: Odstawienie Benzo - wątek ogólny. - Mfexor - 18.07.2023

Z tymi atakami padaczki to faktycznie jest możliwe. Jakiś czas temu byłem jeszcze mocno wpierdolony w benzo, schodziłem z niego na dwa sposoby raz stopniowo schodzenie z dawki początkowej leczniczej do zerowej mnie tylko uratowało innego razu z dnia na dzień nagle odstawiłem co nie było dobrym wyborem -wystąpił zespół odstawienny


RE: Odstawienie Benzo - wątek ogólny. - wwojtuss - 29.07.2023

jak nie jestescie pewni swojego bycia terminatorem to schodzcie, a jak jestecie turboskurwielami to zimny indyk