Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Blokada na czacie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pomysły i sugestie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Blokada na czacie (/showthread.php?tid=1550)

Strony: 1 2


Blokada na czacie - horsii - 26.12.2022

Raul kiedy się ruszysz i naprawisz blokadę  na czacie? Moim rzygom chce się rzygać, jak poblokowaliście mi użytkowników (a konkretnie jednego spamera) na siłe (teraz nie moge ich odblokować) i cały czat mam zawalony informacją " Wiadomość ukryta, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. "

Już wolałem ten debilny spam Czat bota.


RE: Blokada na czacie - DissoEnjoyer - 26.12.2022

Nie wypierajcie człowieka robotem w sprawach ludzkich....


RE: Blokada na czacie - kot_kreskowy - 26.12.2022

Czat bot ma wyjebane. Jak zobaczył, jakimi jesteśmy idiotami to się zawiesił Podobno kultowa
Natomiast to, że niektórzy zachowując się jak dzieci i blokują siebie nawzajem, by po czasie godzić się, zasługuje na sromotne wpierdol.
Aczkolwiek dołączam do wniosku formalnego horsi'ego aby odblokować to co zostało zablokowane, a sprawa tyczy się użytkownika @"Kaja Buza" 
Nie mam zamiaru niańczyć kogokolwiek i przekazywać ich wiadomości. 
A blokowanie siebie nawzajem uważam za dzicinadę Exclamation


RE: Blokada na czacie - Beeniepatu - 26.12.2022

Szatan69 tez zaglosuje za postulatem horsii - nie bedzie co chwile sie pytal, co pisze na czacie 😎


RE: Blokada na czacie - sebekx9 - 26.12.2022

Jestem jak najbardziej za.
Przyda się!


RE: Blokada na czacie - fiodor - 26.12.2022

Też popieram, bo ciężko nawet na to patrzyć jak co chwilę widzę podaj dalej, bo nie widzi hehe


RE: Blokada na czacie - horsii - 26.12.2022

(26.12.2022, 13:30)kot_kreskowy napisał(a): Czat bot ma wyjebane. Jak zobaczył, jakimi jesteśmy idiotami to się zawiesił Podobno kultowa
Natomiast to, że niektórzy zachowując się jak dzieci i blokują siebie nawzajem, by po czasie godzić się, zasługuje na sromotne wpierdol.
Aczkolwiek dołączam do wniosku formalnego horsi'ego aby odblokować to co zostało zablokowane, a sprawa tyczy się użytkownika @"Kaja Buza" 
Nie mam zamiaru niańczyć kogokolwiek i przekazywać ich wiadomości. 
A blokowanie siebie nawzajem uważam za dzicinadę Exclamation


Ale  ja mam yalaska zablokowanego na siłę i nie moge go odblokowac. Kajabuzy nie mam bloknietego, on mnie ma (tez na siłe i nie może mnie odblokować)  - czytaj ze zrozumieniem.....


RE: Blokada na czacie - kot_kreskowy - 26.12.2022

Myślałem, że pisząc spamer, masz na myśli @"Kaja Buza" 🤣🤣🤣
Sorry kaja😎


RE: Blokada na czacie - Kajabuza - 26.12.2022

kot_kreskowy czasami taka blokada ma swoje uzasadnienie, jak np. ktoś tak Cię wkurza, że masz Go dosyć, ale jednocześnie wiesz, że nie odpuścisz, ale... Chcesz sobie odpocząć CHWILOWO od np. Typowo prowokujących wiadomości. Wiesz... Po co się obrażać i uciekać z Forum jak można przeszkadzajkę po prostu ma jakiś czas wyłączyć. 😀
Tylko, żeby była możliwość odblokowania później. I bym ustawił jeszcze widoczność chwilowego IGNORE, żeby druga osoba wiedziała, że na tę chwilę może sobie darować podkur*ianie bliźniego swego wtenczasowego. 😀



RE: Blokada na czacie - kot_kreskowy - 26.12.2022

Nie wiem @"Kaja Buza" jak to jest, bo mam WYJEBANE jak ktoś mnie prowokuje.
Przeważnie taka osoba dostaje szybki pocisk, żeby go jeszcze bardziej wkurwić, po czym znikam z forum, a ten niech się tam gotuje i skacze jak małpa za bananem.😎
Polecam.

Ps. W międzyczasie maniek pousuwa zbędne posty, wracasz i jest spokój😁
Można? Można!