Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Lizergamidy i trpytaminy - niedługo będzie posucha - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Psychodeliki (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Wątek: Lizergamidy i trpytaminy - niedługo będzie posucha (/showthread.php?tid=1555)

Strony: 1 2


Lizergamidy i trpytaminy - niedługo będzie posucha - horsii - 26.12.2022

Po przypale który zaliczyło lizardlabs (i ich matczyna firma Synex Synthetics) nie mamy już najwiekszego producenta blotterów i trpytamin. Jebane kurwy amerykańskie dobrały swoje łapska do europejskich producentów podajac powód raidu jako "supplying fentanyl" gdzie nawet największy debil wie, że Liz nie zajmowali się fentanylami.

Teraz sklepy (te dobre, polecane też) mają jeszcze duży stock i sprzedają je w normaknych cenach, ale zobaczycie co będzie jak będzie mało na stanie, a hurtownik od którego brali WSZYSCY zniknął.
Tyczy się to:
1P-LSD
1cP-LSD
1v-LSD
ETH-LAD
1P-ETH-LAD
AL-LAD
1D-LSD
(praktycznie już niedostępne - wydane przez Lizardów chwile przed ich aresztowaniem i wbiciem psiarni na laboratorium - chemiczny kolektyw podobno jeszcze ma ale już jakieś resztki)

oraz wszystkich tryptamin (w proichu) typu 4-aco-det, 4-ho-met itd.

Moja rada? Kupujcie tefo dużo, dopóki jeszcze jest dość tanio bo wkrótce będzie posucha gorsza jak z kanna pół roku temu. Tylko nie mówcie, że nie ostrzegałem.


RE: Lizergamidy i trpytaminy - niedługo będzie posucha - DissoEnjoyer - 26.12.2022

zacznie sie wysyp substytuowanego gówna, to sie stanie


RE: Lizergamidy i trpytaminy - niedługo będzie posucha - horsii - 26.12.2022

DissoEnjoyer ale już nie lizergamidów. Będzie problem z dostepnoscia kwasu lizergowego a bez tego ani rusz. Ciekawe jakie teraz gównopsychodelki nie-lizergamidowe i nie-tryptaminowe wymyślą te błazny jak zabraknie blotterów.


RE: Lizergamidy i trpytaminy - niedługo będzie posucha - PUDZILLA - 26.12.2022

a te ktore nie mialy emblematow LL to skąd były? 


tylko jeden producent na tym świecie? fochy też będą kombinować, tyle pytań, tak mało odpowiedzi


RE: Lizergamidy i trpytaminy - niedługo będzie posucha - DissoEnjoyer - 26.12.2022

może jakieś Nbomy wróca do łask  Podobno kultowa


RE: Lizergamidy i trpytaminy - niedługo będzie posucha - horsii - 26.12.2022

PUDZILLA rcsafe (jebać go) kiedys miał 125mcg które sam polewał, ale to lata temu.
Synteza Liz jest dosc skomplikowana i żaden łeb co robi klefa w piwnicy nawet nie ogarnie zrobienia lizergamidu, tryptaminy.,

Te bez emblematów to była afera, bo nbiy to były RC a na analzie wyszło że to normalne LSD-25 - pisał o tym Rene z RC-Scene Podobno kultowa

Do niedawna dało sie kupic 1p-lsd i jakis jeszcze w prochu ale sprzedawane w ilosciach na 0,5kg w góre. Moze ktos kropił ale to stare źródła z chin (TGC) zanim jeszcze zaczxeli wałki robić. Teraz nie ma na co od nich liczyć.

DissoEnjoyer 25e-nboh i 25b-nboh jest dostepne w papierach u czapek


RE: Lizergamidy i trpytaminy - niedługo będzie posucha - sebekx9 - 26.12.2022

Wydaje mi się, ze jeśli ktoś znika z Rynku to ktoś inny się pojawia w jego miejsce.
Znając ten przemysł z punktu widzeni obserwatora, to osoba pociągająca za sznurki pewnie jest „wolna”. Wiec był sobie LizardLabs będzie i WizardLabs. Miejmy nadzieje.


RE: Lizergamidy i trpytaminy - niedługo będzie posucha - kot_kreskowy - 27.12.2022

Nie żrę kwasów, to nie mój konik, ale tak czytam i uważam,że  horsii ma dużo racji.
Rynek RC pamięta już niejedną posuchę w ostatnich latach.(Alfy,3mmc)
Raczej kupowałbym na zapas.


RE: Lizergamidy i trpytaminy - niedługo będzie posucha - ProducentRC - 27.12.2022

Trzeba będzie zrobić zapas 4 ho met


RE: Lizergamidy i trpytaminy - niedługo będzie posucha - fiodor - 27.12.2022

Jakoś omijałem te grupy związków, po nieciekawym tripie na lsd. Może nie omijałem, a przekładałem ciągle kolejne badania. Zaraz się okaże, że całkiem ominie mnie ta zabawa, coś trzeba ogarnąć na czas wyczucia gotowości.