Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC White - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rccartel.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Wątek: 3-CMC White - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=16)

Strony: 1 2 3 4


RE: 3-CMC White - Opinie o produkcie - PUDZILLA - 22.08.2022

[Obrazek: IMG-20220822-154731956-HDR.jpg]

paka doleciala ✓
fota 3cmc white jest ✓ (na zdjeciu 2.72g)
pakowanie 10/10 ✓ mozna sie rozpisywać
testy niebawem


RE: 3-CMC White - Opinie o produkcie - Mocno Kryształowy - 22.08.2022

Siemanko. Gołąb na miejscu, pakowanie spoko. Testy być może w weekend lecz może się to przedłużyć w czasie.
Foto sortu


[Obrazek: IMG-20220822-161321.jpg]

Pozdro


RE: 3-CMC White - Opinie o produkcie - Mockryształów - 23.08.2022

Ogólnie dziękuję jeszcze raz
Na wstępie napisze pakowanie MISTRZOSTWO 🙂
Zdjęcie w dziale głównym
Profi działania jak dla mnie bardziej wyczuwalna euforia speed może gdzieś lekki w tle. Aplikacja była na dwa sposoby sniff,rozmieszane w kieliszku. Spływ do przeżycia myśle łyk wody,guma będzie ok. Trzymało około trochę ponad godzinę. Sniff 200mg
Rozmieszane 300mg
Dorzutki działają do pewnego momentu powyżej grama moim zdaniem marnowanie tematu (sprawdzone )
Jedyny minus to potliwość przez co charakterystyczny zapach chemii prysznic konieczność no i bez wentylacji pomieszczenia się nie obędzie no chyba,że komuś to nie przeszkadza. Mnie osobiście drażniło.Kontrolować dawki bo może wjechać za bardzo na serce. I pamiętać o nawadnianiu. Na sam koniec jak ktoś lubi stan jak po pierdolnięciu młotkiem to jak najbardziej polecam🙂


RE: 3-CMC White - Opinie o produkcie - PUDZILLA - 23.08.2022

Testy dobiegły końca, tak więc pora zdać raport.

1. próba

info laboranta: 75/170/20y tolerancja powyzej przeciętnej, doświadczenie spotęgowane przez tolerancje
roa: oral

dawka: 0.61g

opis: zaladowane o 18:30, aby już po 10minutach czuć uderzenie ciepła i wzmożoną potliwość. 18:45 przeszło mnie silne mrowienie. Do 19 już peak się rozkręcił na dobre. Trwał około godziny, poczym zaczeło drugie tyle schodzić.Wjazd bardzo euforyczny, dawno czegoś takiego nie czułem przy 3cmc, jak mi zaczelo z czoła lecieć, to musialem isc po recznik. Eufo i speed kolejno 45/55. Niewielka przewaga speeda, bardzo euforyczna trójka. Około 21 było czuć tylko dzialanie w tle. Działanie podręcznikowe 3-cmc. 


próba 2.


roa: sniff

dawka: 240mg

opis: polecialo na zatoki (6:30 sniff, pisze to o 12 i dalej mam klamot zajebany po jednej kresce), sniff bolesny, ale nie tak bardzo jak 3cmc pablo. na pewno gorszy spływ. wjazd po 3 minutach. kreska w porównaniu do bombki wypadla słabiej. przy oralnym dozowaniu czuć na prawde przyjemny, solidny euforyczny wjazd, przy nosie tego nie ma, po prostu sie laduje i jest, żaden rush :E czas działanie to
wjazd do 5 minut
peak 50-60m
zejscie do 90minut

i zejscie schodzi w momencie, kiedy uswiadamiasz sobie, ze jednak nie cisnie cie na dorzutke, a oczekiwania wobec dokladki sa zbyt wygorowane. a propo wlasnie - cisnienie na dorzutke nie jest tak bandyckie w porownaniu do pablo

ocena obiektywna 7/10
ocena subiektywna 7.5/10


RE: 3-CMC White - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 26.08.2022

Witajcie moje drogie bimbaski🙂
Przesyłka od rccartel wylądowała bezpiecznie.
Czas lotu oraz pakowanie to profesjonalizm w czystej postaci 👍 10/10

Odczynnik - 3CMC WHITE
Wygląd - śnieżnobiało/przeźroczyste twarde kryształy
http://foto-hosting.pl/img/eb/e0/00/ebe00067c909ae3ea6af38a66110018c04f433f5.jpeg
Zapach - delikatny,prawie niewyczuwalny
ROA - sniff, oral

Na pierwszy ogień poleciało donosowo ~200mg
Sniff mocno pieczący, aż musiałem przysiąść na kanapie.
Załadowało się szybciutko, czuć delikatne eufo i niezbyt natarczywy speed. Jest cleerhead, czas wydaje się stać w miejscu i czuć nieodpartą pokusę na robienie czegokolwiek więc uzbrojony w szmatki, płyny, mopy i miotły wyruszyłem na odwieczną walkę z syfem w mym mordorze.
To ,co na pierwszy rzut oka wydawało się być niemożliwe i godne bohaterskich czynów, zajęło mi półtorej godziny i to z uśmiechem na buzi😃
I po tym właśnie czasie ta delikatna euforia rozmyła się całkowicie, a speed również był już prawie niewyczuwalny i to dziwne uczucie połączone z ewenementem jakim jest brak ciśnienia na dorzutkę spowodowało, że podszedłem z ciekawości do lustra obadać stan swoich źrenic, które okazały się być nieprzypałowe. Szacun!
Naprawdę jestem pod wrażeniem nieodczuwania ciśnienia i chęci na więcej. To bezapelacyjnie jest ogromnym plusem tej trójki 👍
Oral testowany dnia następnego dał analogiczne efekty do sniffa, może tylko eufo było bardziej wyczuwalne.

Po testach "ludzkich" ilości, nie czuć dnia następnego negatywnych emocji - to jest info od koleżki, który otrzymał 2 gr tej substancji odemnie, natomiast efekty przez niego opisywane były w zasadzie identyczne co i u mnie, także informacje są zbieżne.

Stosunek eufo/speed w ocenie kolegi to 50/50, ja natomiast oceniam to na przewagę speeda czyli 35 eufo/ 65 speed.

Odczynnik w mojej ocenie nie nadaje się na dłuższe maratony, z każdą kolejną lagą eufo znika nie dając już tych zachęcających emocji dla których mógłbym poświęcić noc i kolejny dzień.

Odczynnik można śmiało polecić z czystym sumieniem.
Ocena 8/10👍
Bardzo dziękuję za możliwość testowania.


RE: 3-CMC White - Opinie o produkcie - Białykot - 01.09.2022

To widzę ze trójeczka na poziomie i spisuje się dobrze


RE: 3-CMC White - Opinie o produkcie - S-N - 03.09.2022

Sam bym spróbował  Big Grin


RE: 3-CMC White - Opinie o produkcie - daniel776 - 03.09.2022

rccartel  chcialbym przeprosic za niepodanie danych do wysylki,sytuacja wynikła z powodu przeprowadzki.
jeśli taka operacja jest możliwa to prosiłbym o przekazanie mojej nagrody użytkownikowi S-N  jeśli się zgodzi.
jeśli to niemożliwe to chciałbym zrezygnować z nagrody
pozdrawiam i życzę milego dnia vendorowi oraz uzytkownikom Smile)


RE: 3-CMC White - Opinie o produkcie - furiat - 14.09.2022

ja czekam na rakiete jak wpadnie to wpadnie recenzja pozdro


RE: 3-CMC White - Opinie o produkcie - PUDZILLA - 16.09.2022

Yalasek i gdzie recka samplowa k...., taki jestes widzisz, vendorzy sa za dobrzy dla was, bo jestescie takimi leserami jebanymi, ze nadukać kilka zdan w 15 minut za 5g cmc nie umiecie. hatfu nienawidze was, polamalbym was kazdego za to.