Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Najlepszy sposób do vapo PORADNIK!!! - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Najlepszy sposób do vapo PORADNIK!!! (/showthread.php?tid=1615)

Strony: 1 2


Najlepszy sposób do vapo PORADNIK!!! - aleksander37 - 03.01.2023

Jest to według mnie najbardziej wydajny sposób ponieważ jest tani a każdy wie że na spalonej kropli smakołyki się marnują nie wspominając o okropnym smakuCo nam będzie potrzebne?
Lufka szklana (taka najzwyklejsza za 50groszy) warto kupić odrazu więcej
Wężyk do akwarium (kupicie w zoologicznym 10 cm jest bodajże za 10groszy) można użyć słomki i taśmy
Zapalniczka
A więc bierzemy lufke opieramy przednią część tą z cybuchem o jakąś krawędź następnie odpalamy zapalniczkę na największy płomień i wsadzamy ogień w 1/3 przedniej odległości lufki i stopniowo jak lufka się nagrzewa dociskamy tylnią część w dół i lufka się gnie (nie macie się czego obawiać to szkło jest plastyczne jak nagrzeje się do czerwoności) wyginamy przednią część do około 50 stopni aby kropla nam nie uciekała tylko została w jednym miejscu (można zgiąć lufke opierając cyban o palec wskazujący a kciukiem popychać w dół)
Następnie gdy lufka ostygnie nakładamy ma tylnią część wężyk aby była bardziej mobilna (lepiej możecie kontrolować i gonić kropelkę) możecie leciutka podgrzać końcówkę wężyka żeby nie spadał z lufki
No i finalnie nabijamy smakołyki i topimy w kropelke a gdy ona się spali gdy za mocno przygrzejemy poprsty zginamy nową lufke
Mam dla was jescze pro tipa jeżeli jest środek nocy jesteście trakcie wapo i skończą wam sie lufki zawsze możecie wsadzić lufke w płomienie kuchenki gazowej gdy rozgrzewa się do czerwoności odrazu się czyści prawie jak nowa (zapalniczką też sie da ale trwa to owiele dłużej)



RE: Najlepszy sposób do vapo PORADNIK!!! - PUDZILLA - 03.01.2023

ja nie potrafie jest płomieniologii się nauczyć, aż kupiłem normalnego meth pipe do palenia dyso, lecz skończyło się na tym, że towar paliłem, o-pce jeszcze tam jakoś klepało bo jak się ładowało po 100mg do cybucha to ze spalonego w wiekszosci materiału, coś tam zwapowałem Podobno kultowa ostatnio 0.1 dck spaliłem, nałykałem się samego benzenu i zmarnowałem taki genialny materiał, przez brak umiejętności palacza lufek


RE: Najlepszy sposób do vapo PORADNIK!!! - SztywnyMisza - 03.01.2023

Spoko poradnik na pewno kiedyś się przyda Big Grin


RE: Najlepszy sposób do vapo PORADNIK!!! - dekadan89 - 03.01.2023

Chyle czola


RE: Najlepszy sposób do vapo PORADNIK!!! - Białykot - 05.01.2023

Ciekawy sposób ale dla mnie vapo to tylko żarówka korek od butelki z dziurką i długa słomka


RE: Najlepszy sposób do vapo PORADNIK!!! - Zkittlez - 06.01.2023

Pipe idzi kupić wszedzie a wy kombinujcie .


RE: Najlepszy sposób do vapo PORADNIK!!! - Twój ziom - 06.01.2023

Fajny poradnik, na pewno skorzystam czasami


RE: Najlepszy sposób do vapo PORADNIK!!! - dekadan89 - 07.01.2023

ja taka robie w 3 min wypijajac piwo do tego Podobno kultowa
[Obrazek: 20230105-194200.jpg]


RE: Najlepszy sposób do vapo PORADNIK!!! - JokerRC - 11.01.2023

A można kupić gotową taka z bańka wtedy tak? Chociaż ja palić hmm no na pewno bym uległ i do końca worka 😆


RE: Najlepszy sposób do vapo PORADNIK!!! - dekadan89 - 17.01.2023

Nigdzie nie kupisz temat tabu nawet w sieci tor