Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
HEX-EN, N-etylonorheksedron - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Stymulanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: HEX-EN, N-etylonorheksedron (/showthread.php?tid=164)

Strony: 1 2 3 4 5 6


HEX-EN, N-etylonorheksedron - Maniek - 13.04.2022

W tym wątku piszecie opinie, recenzje czy też wasze ogólne odczucia na temat substancji hex-en.


RE: HEX-EN, N-etylonorheksedron - hulerkfow23 - 15.04.2022

Hexen to jedyna substancja poza APHP, która waliłem dosyć długo w ciągu. Dochodziło do takich dziwactw, że po mniejszej kresce robiłem sie senny. 

Co ciekawe, waląc koło 3-4 kresek na dzień organizm przyzwyczaił się do działania substancji i gołym okiem nie widac było skutków ubocznych. Ciąg trwał moze 2 miechy. 

Z kolei pewna bliska mi dziewczyna waliła hexen 1,5 roku na ciągu tak, że miała cały poparzony język i był czas kiedy odżywiała się z tego powodu tylko jogurtami. Odstawka po takim czasie wyglądała u niej jak schodzenie z jakiegoś potwornego opio. Wymioty, schizy, wyglądała jak smierc. 

Ciesze sie, ze hexa już jest ciężko dostać bo miałem do niego slabosc, a nie chciałbym odczuć na swoim ciele prawdziwego spustoszenia, które może spowodować tą substancja Big Grin


RE: HEX-EN, N-etylonorheksedron - Zenez - 16.04.2022

Oj Henio jedyna substacja co tak długo mnie trzymała odot zajebiście


RE: HEX-EN, N-etylonorheksedron - Pazyfea - 21.04.2022

Złota zasada hexa im mniejsze dawkowanie i im rzadziej tym lepiej dziala hex dla mnie wynosza one +- 40-50mg co godzine dwie


RE: HEX-EN, N-etylonorheksedron - M100 - 21.04.2022

50mg to max
Ale tak naprawdę to ten hex jest hujowy Big Grin
Najlepszy hex to był przed banem w 2k15 .

Od alterchem.... Miał w igielkach i był znakomity paliłem co 30 minut i nie robił tsunami w bani jak to teraz bywa.

Tak więc zachować BHP i lepiej mieć dobre benzo pod ręką .


RE: HEX-EN, N-etylonorheksedron - Szyderca - 21.04.2022

Henio RIP , Piękne kilka lat karmiło się tym szczury , uwielbiały hexenkaPodobno kultowa do tej pory pytają o niego.


RE: HEX-EN, N-etylonorheksedron - M100 - 21.04.2022

Hex miał swoje 5 minut na scenie zresztą jak większość substancji z tamtego okresu .


RE: HEX-EN, N-etylonorheksedron - inspiron - 21.04.2022

Ja tam hexa nie chce znac.
Zlo okuratne to jest


RE: HEX-EN, N-etylonorheksedron - Pazyfea - 21.04.2022

(21.04.2022, 12:20)M100 napisał(a): Hex miał swoje 5 minut na scenie zresztą jak większość substancji z tamtego okresu .

No teraz jedynie nepik godziwym lecz nieco inaczej działającym jest odczynnikiem Big Grin


RE: HEX-EN, N-etylonorheksedron - M100 - 21.04.2022

Pazyfea co do nepa to nie chcę bardzo się wypowiadać bo nie byłem nie jestem i nie będę zwolennikiem tej substancji.
Z starszym bratem Pentedronem się kolegowałem.
Ale pamiętam w roku 2k15 dostałem nepa od wojk kolka to nie więcej niż 20mg mnie tak konkretnie wystrzeliło. Do tego co jest obecnie to nawet niema podlotu .