Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
MDPHP - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Stymulanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: MDPHP (/showthread.php?tid=165)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: MDPHP - Twilight Sparkle - 15.12.2023

Polecając cokolwiek warto zdawać sobie sprawę z tego że można zaszkodzić komuś polecając coś tak z dupy byle się posty zgadzały. A jak się podaje dawkowanie z neta to warto byłoby chociaż podać źródło.


RE: MDPHP - Biały Miś - 15.12.2023

Każdy komu jeszcze coś tam w głowie zostało wie, że  dawki dostosowujemy pod siebie. Składa się na to styl życia, jedzenie które spożywamy, witaminy które przyjmujemy i wiele innych.
Najlepiej od najmniejszych zaczynać i znaleźć złoty środek dla każdej substancji.


RE: MDPHP - KiszczaK - 15.12.2023

Ja napuerdalalel ok 30 mg MDPHP i było trochę grubo ale do ogarnięcia no z czasem tolerka wzrastała i odstępy czasowe długie. 
Stymulant nawet fajny ale na dłuższy czas to dla kaskaderów
Trzeba ściśle trzymać się dawek i nie przesadzać.

Jeśli chce ktoś się pobawić na tym to uczuleniowka nawet 10mg starczy, a potem weug siebie dobierać.


RE: MDPHP - Diamentowa - 15.12.2023

(15.12.2023, 17:40)Twilight Sparkle napisał(a): Polecając cokolwiek warto zdawać sobie sprawę z tego że można zaszkodzić komuś polecając coś tak z dupy byle się posty zgadzały. A jak się podaje dawkowanie z neta to warto byłoby chociaż podać źródło.

Podaje pewne źródło wystarczy poczytać


RE: MDPHP - Twilight Sparkle - 15.12.2023

Gdzie podajesz to źródło bo stara jestem i niedowidzę


RE: MDPHP - wwojtuss - 16.12.2023

Twilight Sparkle to chyba nie kwestia wieku, bo ja jestem mlody i tez nie widze, mońka a.ka brylancikowa a.ka diamentowa po prostu tych zrodel nie podaje, nie masz co sie martwic o swoj wzrok


RE: MDPHP - Twilight Sparkle - 18.12.2023

Uff... Już się martwiłam że tracę wzrok i muszę sobie zrobić przerwę od masturbacji.


RE: MDPHP - 300 SEKUND - 18.12.2023

Polecam MD-PHP, ale kto pierwszy raz będzie próbował tego i zajebie za dużo, bo nie chciało się poczytać w necie o tym, co to jest, ma minutę, żeby odjebać się od ćpania, bo to dobry ziomek xD jak nie to poszukać innej zajawki czy hobby, 

Jak nie to niech, to wie, że jest idiotą w chemii, ale może okazać się gebiuszen w innej dziedzinie ;]

PS. Ewentualnie jak na pytanie do swojego dilla, co to jest usłyszy "że nie wie, ale to kryształ XD to niech kurwa go dojedzie czymś dla niego chyba za ciężkiego czyli ŚWIADOMOŚCIĄ,, że kurwa mać, masz wiedzieć co gonisz, bo ktoś dostanie zgagi, bo za dużo na raz obadał i będzie mu winien coś ta zgagę kupić za karę xD

Albo wiesz co ćpiesz bo dill zna się coś na rc, albo wciągasz najtańszy chiński shit i lipa, albo dilo w końcu nauczy się, wiedzieć co kupuje i mówić co to dokładnie, we łbie nie tylko zysk będzie najważniejszy,  
La dla was i ludzi innych znajdzie miejsce na cząsteczkę, XD, uważajcie na to słowo troski, żebyście zasnęli grzecznie, bez strachu wieczorem, a nie byli potraktowani nieraz jak ten, co cały sor drwi, bo ćpun znowu ćpał i ma w chuj wizji jak z tęczy, kolorowe, fajnie się czuje stąd wypiedalał, bo ważny pasjans jest i kawa na zebraniu. 

Wiadomo, jak chciał tak miał, chociaż podobno używki mogą w nadmiarze zabrać na tamten świat, ale tak żadko to się zdarza, że przyjęło się takich panikarzy, nie badać i uswiadamiać, że Panika jest bezpdstawna i wyjdą, albo ochrona będzie strzelać xD


RE: MDPHP - Biały Miś - 18.12.2023

MD prawdziwy kocur 😎
Mówię wszystkim pachnie i wygląda jak guuuanooooo ale moc jest od belzebuba 😈
To jak zawsze "czego to myśmy nie brali"...
A później tachykardia i stany lękowe. Jak słyszę tych osiedlowych ćpunów co dla nich alfa jest jedna, kryształ to samo i feta sucha jak pył czy pasta to jeden chuj.
Ja wolę edukować ludzi że to co biorą i w jaki sposób biorą ma ogromne znaczenie dla ich zdrowia i psychiki. Jeszcze takie gadki "czym ciemniejszy kolor, tym bardziej kopie" nosz kurwa... dobrze wiedzieć co wpuszczamy do organizmu, tym bardziej jaki profil działania ma dana substancja i czego możemy oczekiwać od niej. Później typki słuchają i czarna magia, że tyle jest substancji i profili działania, że dla każdego coś dobrego.
Więc jeśli coś piszemy, to z "głową" bo ktoś może się naszym wpisem kierować i przypłacić życiem bo ktoś kto nie miał styczności z substancją albo zaznajomienia wstawia posty z "dupy".


RE: MDPHP - Myga - 18.12.2023

mdphp dobrze sprawdza się do wyjścia do ludzi lub np na spacer