Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
MDPHP - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Stymulanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: MDPHP (/showthread.php?tid=165)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: MDPHP - Ser Pleśniowy - 18.12.2023

mi się sprawdza latem mdphp nie poce sie to i na dwor w pilke lubie pokopac nacpanym ;d


RE: MDPHP - Ferdzio Kiepski - 09.02.2024

Najlepiej jest to palić, szczególnie że ta substancja to swego rodzaju plastelina jeśli jest we freebase. Sniff nie da takich doznań jak VAPO.
Ja osobiście używam szklanej methpipe bo używam dużych dawek, aczkolwiek znajomi palą to normalnie w papierosach zrobionych w maszynce


RE: MDPHP - wwojtuss - 10.02.2024

vapo jest juz dla zaprawionych w boju zawodnikow, na poczatek dawki rzedu 10mg sniff z wagi 0.001g bo tym idzie sobie krzywde zrobic, polecanie vapo jest jak polecanie walenia w zyle, mdphp to nie jest zabawka


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - olancucki - 06.04.2024

Uwielbiam palić mdphp z tytoniem w skręcie, albo z lufki. 


Mdphp palone z papieroska fajnie smyra dopaminke ale jest moreish, fiendish. 

Buszek za buszkiem, smakowicie cały papieros znika jak go odpalisz. 

Marzy mi się chociaż 5tka Mdphp na stole, i do tego paczka tytoniu Pueblo.

Nowy palnik oraz lufki już mam w koszyku na allegro. 


Waporyzowanie mdphp to trochę inna bajka, bo mocniej hitci. 

Jednak vapo zaspokaja potrzebę na dłużej przy zebraniu jednego hitahita w przeciwieństwie do palenia go z tyxem. 

[Obrazek: Screenshot-2024-04-06-11-21-40-661-pl-allegro.jpg]


Hihihi. Będę polował na nagrodę. Pozdrawiam!


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - Diabeuu666 - 10.04.2024

Ja ogólnie wiele razy testowalem MDPHP nawet to Brutal z innego forum..i powiem wam że ten brutal był naprawdę brutal 😂
Ale miałem też takie które mu dorównywały albo były lepsze i nie chodzi tu o moc działania a o sam profil.
Dobre MDPHP daje solidnego kopa w potylice już przy 20mg jest to co ma być. Nie za mocno, nie za słabo..idealnie. i wcale nie nazwałbym tego pustą stymulacja. Morda się cieszy, nagle stajesz na nogi i musisz się czymś zająć, libido w górę ale dobre tutaj jest to że to libido Toba nie jest w stanie zawładnąć. To Ty masz kontrolę czy idzie na trzepanko czy nie.
Bo przy apvp, 3cmc, 3mmc no niestety ale Ty już nie decydujesz czy najbliższe godziny spędzisz w pozycji siedzącej wgapiony w ekran i będziesz walić niemca w kask.

80mg mdphp to jest kosior!!!! To już tak wypierdala potężnie że nawet 150mg alfy tu podjazdu nie ma.

Pisze o swoich dawkach.. absolutnie odradzam komukolwiek takich zabaw!!!
Biorę stimy i inne rzeczy od 26lat
1150mg MDPHP mnie nie zabiło. Więc pomyślcie. I było MDPHP prawdziwie bo to było od kolka. Ale to so się działo tego do końca życia już z głowy nie wymiarze. Trauma straszna. Bad trip na LSD przy tym to bajka na dobranoc..w 8h przeszedłem lekko 70km. Pamiętam jak biegałem przez działki gdzie ludzie.grillowali sobie spokojnie albo coś robili na działce hahaha a ja przez płot jak kot i biegnę, płot, jeb, biegnę, następna działka hahahah ich wzrok bezcenny. Ciekawe czy do dziś siedząc czasami razem gdy już są po piwku np. rozmawiaja o tej sytuacji 😂 no niestety ale wtedy takich ludzi było wielu i kazdy miał swój niezapomniany widok haha. Tak wypadło że to była sobota od 10 do 18.  A ja po mieście, działkach, blokowiskach, centrum handlowe, mc Donald nawet zaliczony 😂😂😂😂😂
Ale.dobra stop off topa bo mnie poniosło już.
Może opiszę w trip raportach ten trop ale to muszę mieć czas bo to 3h na pewno potrwa.

Pozdrawiam


RE: MDPHP - Lifeisbrutal - 10.04.2024

Nie dla mnie... Pusty zwyczajny, najdzwyczjaniejszy stim bez żadnych fajerwerków.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Epsiakos - 11.04.2024

Przy weekendzie wpadnie recka 3cmc odemnie i 4cmc od kumpla w odpowiednich działach


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Anna9985 - 11.04.2024

Dostał ktoś juz dziś kod?


RE: RC-Black.com - Temat Główny - kurvvisko - 11.04.2024

Anna9985 nie, ale pewnie dojdzie niebawem


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Epsiakos - 11.04.2024

Będzie Black to wam puści kody😏