Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
MDPHP - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Stymulanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: MDPHP (/showthread.php?tid=165)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: MDPHP - Bobek - 30.11.2022

Co myślicie o takim miksie z alfą pihp???


RE: MDPHP - Bam - 13.12.2022

Apvp mocniejze  od mdphp
Chyba ze mdphp w Picchu brązowe jak zupa Grybowa to tak polecam


RE: MDPHP - KiszczaK - 05.01.2023

Mialem to cos brazowe i takie lekko wilgotne,mikrodozowanie co jakis czas to bylo fajne uczucie,ale 3g w 4-5 dni zrobilo ze mnie jakies zwirze,bez kontroli,opanowanie na tyle zeby nie popasc w paranoje i chore shizy,ale co sie dzialo przez te dni to odcięcie i stan zoombie...
do tego eutylone i alfa zniknela,obawiam sie ze poszlo razem z mdphp.
odczynnik wysokiego ryzyka,i raczej nie polecam.


RE: MDPHP - aleksander37 - 05.01.2023

Osobiście bardzo lubię ten stymulant tylko jest jedna zasada znim zwiazana NIEWOLNO GO ZA DUZO SPOŻYWAĆ I JEŻELI KTOŚ MA SKŁONNOŚĆ DO LECENIA W CIĄGI to odradzam. Może się to skończyć mocnymi psychozami , a nie każdy moze sobie z takowymi poradzić. Także zalecam "umiarkowanie w jedzeniu i piciu"  Smile


RE: MDPHP - tome3eqkks - 07.01.2023

czyli nie dla wszystkich  Big Grin


RE: MDPHP - ProducentRC - 07.01.2023

Ja nawet piątek doby nie miałem psychoz, także wszystko zależy od osoby która to bada


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - KiszczaK - 15.02.2023

Skurwiel stim zwłaszcza jak jest koloru brązowego,trochę za duża kreska i po paru minutach poprawa i druga greska robią miazgę z łba. 
Heavy stim, aczkolwiek nie dla idiotow.. 
Chęć na dorzutki a człowiek już na wpół zawieszony i brak koncentracji skłania do dorzutki, i tak że 4 dorzutki z miksem i papatki na psychulke. 
Dla smakoszy euforykow i analogów Henia, podziękujemy Smile


RE: MDPHP - Kajabuza - 15.08.2023

Jak ma się MDPHP do AlfyPihp jeśli chodzi o następstwa zażycia?

Generalnie Alfa potrafiła po przerobieniu 25g psychicznie wbić w glebę na wiele miesięcy.

Mam w drodze 1g MDPHP, methpipy żeby vapować (IV tak mocnego RC sobie odpuszczę) 

Pytanie czy MDPHP ma tak ogromny wpływ na psychikę jak ALFA PIHP, czy przerobienie 1g nie strzaska mnie tak jak 25g czy nawet 1g PIHP? 

Nie mam oczywiście zamiaru lecieć po bandzie. 

Pytanie również czy mix z 3CMC dobrej jakość może być ok? Mam na myśli proporcje 100mg/5mg nie, że pół na pół czy coś. Podobno kultowa


RE: MDPHP - fiodor - 15.08.2023

Kajabuza mdphp według mnie, bo wielu ludzi lubi, nijak ma się do alfy. Zero euforii, pusty stim. Nawet tak nie ciągnie do tego vapo jak alfy czy nawet nepa. 1g nie powinno przeorac bani, zresztą nie mów że 1g alfy przeora alfy mocno. Jeśli dawkujesz w miarę rozsądnie. Jak dla mnie tylko mix z 3cmc da mdphp jakąś nutę rozrywki. Szkoda, że nie pomyślałem o tym mixie jak miałem mdphp...


RE: MDPHP - Kajabuza - 15.08.2023

Dziękuję Fiodor. Uspokoiłeś mnie Podobno kultowa Zawsze się bałem MDPHP, małe dawkowanie, gdzieś czytałem, że dłużej walone wgrywać potrafi filmy ciężkie na głowie. 
Zwidy, schizy, posłuchy itd Podobno kultowa a takie substancje jakiś nie wzbudzają porządania xD