Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
MDPHP - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Stymulanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: MDPHP (/showthread.php?tid=165)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: MDPHP - PIXA - 15.08.2023

Dziś robiąc porządki znalezłem zawieruszoną samare po MDPHP szkoda tylko że pustą. Przydałby mi się dzień z tą substancją , jest to jeden z lepszych stimów , który stawia na nogi


RE: MDPHP - fiodor - 15.08.2023

Kajabuza ale ja nie powiedziałem, że mdphp nie poschizuje. Owszem potrafi pewnie jak alfa ( zważywszy na dawkowanie). U mnie się nie zdarzało, bo po prostu do tej substancji mnie nie ciągnie. Tylko dlatego pewnie z tym nie przedobrzylem... Krótko mówiąc, jeśli działanie Ci się spodoba to pewnie się poschizujesz haha


RE: MDPHP - Kajabuza - 16.08.2023

To tylko na test. Szczególnie mix z CMC mnie interesuje.

Ale ogromny PLUS, że na sztuki można zamawiać w tym sklepie. Lepiej to zawsze jak spodoba się za bardzo mieć jedynkę, a nie piątkę Podobno kultowa

Poza tym mam trochę Relanium, więc co może pójść nie tak z tymi schizami 😃


RE: MDPHP - PIXA - 16.08.2023

Kajabuza Niezbyt dobry pomysł mix mdphp z CMC banie będziesz miał grubą, ale jaki sens fundować sobie schizy na starcie a później ratować relanium? Samo mdphp jest w sobie mocne. Spróbuj najpierw jednego później baw się w mixy taka moja rada zrobisz co uważasz za słuszne  Smile


RE: MDPHP - Kajabuza - 16.08.2023

PIXA dzięki za radę, chociaż tak właśnie mam jak coś nowego chcę "profesjonalnie" sprawdzić, że bez żadnych benzo czy od razu w mixie.
Cel to poznać czysty "smak" MDPHP przecież 😃

Zamówiłem też methpipe, ale zastanawiam się czy nie lepiej od sniffa zacząć degustację.
Alfa vapo kiedyś mi zaszkodziła, a sniff nigdy. Stąd obawa przed vapo trochę.

Ale nie przedłużając, jedno jest pewne:
 
Podobno kultowa


RE: MDPHP - PIXA - 16.08.2023

Kajabuza Na początku zacznij bezpiecznie zabawę z tą substancją sniff powinien być ok na pierwszy raz, o ile nie przesadzisz z dawką. Mdphp vapo może być zbyt mocnym "wrażeniem"
Choć nie jest do końca powiedziane, że sniff nie może pokarać 
Wszystko z głową i będzie tak jak ma być


RE: MDPHP - Twilight Sparkle - 16.08.2023

Czy tą substancję można pr? Ktoś próbował? Nie żartuję to poważne pytanie xDDD


RE: MDPHP - Kajabuza - 17.08.2023

PIXA słowa Beeniepatu z pierwszej bodajże strony tego wątku chyba mnie całkowicie zniechęciły do vapo tego, Beniu może sprecyzujesz dlaczego tak uważasz i jak według Ciebie ma się w tym wypadku vapo do sniffa? 


"Malpi pyl nadaje sie do Vapo. Jednak jest to juz hardcore i tylko dla orlow. Nie dla idiotow kozakow tylko prawdziwych orlow"


RE: MDPHP - wwojtuss - 17.08.2023

Kajabuza porownaj sobie vapo pirolidynoketonow do sniffowania pirolidynoketonow, dostajesz mlotem w leb, onset trwa sekundy, lepiej jest wrzucic uczuleniowke sniffem i chwile pobadac te substancje, zanim rzucisz sie na jedno z bardziej hardkorowych ROA


RE: MDPHP - PIXA - 17.08.2023

Kajabuza Nie wiem czy już testy ruszyły , ale przeczytaj sobie od A do Z wątek o Mdphp a najlepiej dział Escobara lub  Ducha  teraz nie pamiętam gdzie ten ktoś to pisał była opisana tam historia po " krótce" co się odjebało komuś na mdphp. Jako długoletni tester powinneś wiedzieć co jest dobre a co złe. 
Weź sobie rady wszystkich do serca
 NIKT Ci ŹLE NIE RADZi
Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości jaką drogą przyjąć ową substancje to weź kartkę wypisz sobie za i przeciw każdej drogi podania albo rozwieje to wątpliwości do maksimum jeśli nie to pozostają dwie opcje. 
a) będzie dobrze , wspomnienia będą git 
b) pokara cię do takiego stopnia, że więcej nie pomyślisz o tym