Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
MDPHP - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Stymulanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: MDPHP (/showthread.php?tid=165)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: MDPHP - Epsiakos - 17.08.2023

Gorzej jak się odpali syndrom Sztokholmski czy tam bitej żony


RE: MDPHP - Kajabuza - 17.08.2023

Dzięki Panowie za wszystkie porady. Po wszystkim podzielę się co i jak. Póki co decyzja zapadła jedynie taka, żeby poczekać jeszcze tydzień, do następnego weekendu, zregenerować się po ostatnich kilku kilku dniach na fudze itd. 

Pozdro!


RE: MDPHP - Mrs.Darkness - 19.08.2023

Mdphp tylko sniffem vapo to może być rzeźnik moim zdaniem i uważać z dawkami bo to mocny stim


RE: MDPHP - PIXA - 19.08.2023

@"Mrs.Darkness" 
To co napisałaś już dawno wszyscy wiemy. 
Może więcej informacji napiszesz o czasie działania, jak wygląda faza itp?
Skoro "próbowałaś" owy odczynnik to powinnaś wiedzieć takie rzeczy.
Napisz jakieś przydatne info, które zachęci innych użytkowników do testów.
"Mdphp tylko sniffem vapo to może być rzeźnik moim zdaniem i uważać z dawkami bo to moccny stim"
To zdanie nic nie wnosi nowego


RE: MDPHP - TIR - 19.08.2023

Ciekawa substancja dostałem w samplu razem do zamówienia z apihp. 
Nie będę się tu super rozpisywał. Po sniffie czuć moc, lekko podniesione libido, motywacja i ogólnie pojęte uczucie przyspieszenia.
Dawki nie przekraczały 50mg, chociaż dawkowalem to system schodkowym zaczynają od 50 kończąc na około 20mg. 
Substancji nie należy lekceważyć. Z początku wydaje się to stim nawet funkcjonalny, wiec dorzucasz kreskę jeszcze jedna i jeszcze jedna i zaczyna być ciężko. Polecam max 1 kreskę na 1,5-2h w przeciwnym wypadku faza większość ludzi zmiecie fizycznie i psychicznie.
Substancja ma potencjał schizogenny, ale kompletnie nie widać go na początku, a kiedy się pojawi utrzymuje się dużo dłużej niż po alfie i cholernie ciężko ten stan wyciszyć. 
Sprzęt dla specyficznych odbiorców, raczej nie dla mnie za mało dopaminy, przy tym nie wybacza błędów, więc do pracy też nie bardzo.
Jestem przekonany, że jakość sortu jest bardzo dobra po prostu nie każdemu przypadnie do gustu.


RE: MDPHP - Mrs.Darkness - 19.08.2023

(19.08.2023, 11:13)PIXA napisał(a): @"Mrs.Darkness" 
To co napisałaś już dawno wszyscy wiemy. 
Może więcej informacji napiszesz o czasie działania, jak wygląda faza itp?
Skoro "próbowałaś" owy odczynnik to powinnaś wiedzieć takie rzeczy.
Napisz jakieś przydatne info, które zachęci innych użytkowników do testów.
"Mdphp tylko sniffem vapo to może być rzeźnik moim zdaniem i uważać z dawkami bo to moccny stim"
To zdanie nic nie wnosi nowego

Czas działania długi moim zdaniem dorzutki co parę godzin faza dobra tylko jak za dużo się człowiek przetyra to mogą się pojawić schizy itd najlepiej mieć wagę do tego produktu i uważac z dawkami mocny stymulant


RE: MDPHP - PUDZILLA - 19.08.2023

@"Mrs.Darkness" czyli niczego nikt się nie dowiedział, weź wykurwiaj na bambus


RE: MDPHP - Trojan - 19.08.2023

Mdphp fajny lekki stymulant nie zaburza koncentracji często go zamawiam bardzo wydajny


RE: MDPHP - PIXA - 20.08.2023

Trojan MDPHP lekki stymulant?
Są dwie opcje: 
1. Nigdy nie próbowałeś skoro to taki
 "lekki" stymulant.
Gdzie większość testerów uważa go za przysłowiowy "rzeźnik".
2. Mylisz nazwy substancji


RE: MDPHP - PUDZILLA - 20.08.2023

PIXA 3. większość, nie oznacza, że wszyscy - odsyłam cię do recenzji mojego terminatora MDPHP od Ducha, gdzie zarzucana była dawka 250mg na strzał