Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
NEP - N-Etylonorpentedron - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Stymulanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: NEP - N-Etylonorpentedron (/showthread.php?tid=166)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - olancucki - 14.08.2023

NEP jest mega! Godny następca hexenu (-: fajnie że dłużej działa no bo można na nim wykonać obowiązki domowe czy lekkie fizyczne pracę.

Przy większych dawkach czuć działanie empatogennie.


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - PIXA - 14.08.2023

Benito Nie żebym straszył jednak to już zaczyna podchodzić lekko pod objawy początkowej choroby


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - Benito - 14.08.2023

PIXA nie wiem, miałem kiedyś takie sorty od niedziałającego już sklepu Me***to, ludzie na innym forum pisali że też po tym mieli dziwne jazdy, jeden znajomy(malutki, z 165cm) mówił że jak przechodził przez drzwi to się schylał bo czuł jakby głowa była pod sufitem. Ja sam po nim widziałem prostytutki w szybach(XD), koleżanka gadała z zabawkowym miśkiem, bo myślała że do niej mruga. A dużo mieliśmy tego, to długo się na tym leciało. Inni użytkownicy tamtego forum też opisywali że ewidentnie coś z tym nie tak. Wszystko zależy od sortu. Teraz po NEPie nie mam żadnych schiz, jest gicik. 😃
No teraz mam w robocie chwilę przerwy, jest wszystko git, żadnych trzasków w głowie nie mam. Ale naprawdę takie dwie malutkie główki od zapałki coś robią? My po takiej jak zapałka, trochę grubszej coś zaczynaliśmy czuć we łbie.


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - horsii - 14.08.2023

PIXA jakiej choroby? Rozwiń, co masz na myśli.


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - PIXA - 14.08.2023

horsii 
Czytając wypowiedz Benito można wywnioskować , że wpadał w paranoje bez powodu. Tu coś stuknęło tam było słychać mogła być to tzw "schiza" a mogły być to przejawy pierwsze choroby. Nasuwa mi się tutaj schizofrenia. Skąd takie wnioski wyciągam?  Z sytuacji z życia wziętej w gronie najbliższych mi znajomych. 

Oczywiście jego przypadek mógł być inny , jeśli to jednorazowa taka akcja to absolutnie nie ma czym się przejmować


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - Benito - 14.08.2023

wwojtuss czyli mówisz że tyle wystarczy? 
[Obrazek: 2023-08-14-153515.jpg]


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - wwojtuss - 14.08.2023

no jak ryles takie pizdy typu dlugosc szluga to juz niestety nie wystarczy, nie jest to rowniez za dobry jakosciowo temat na szczescie, bo bys sie przekiral poczwornie jakbys walil temat od Ducha, ale tak, z dobrego nepa tyle jak na obrazku wystarczy, zeby poczuc efekty Smile Benito pozdro z fartem


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - Benito - 14.08.2023

A na ile wam starcza 1g?


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - wwojtuss - 14.08.2023

1g dla mnie to jakos trzy, a nawet cztery dni lotu bez spania, oczywiscie jesli temat jest dobry, np. NEP od ducha jest bardzo, bardzo wydajny, na słoniowym to ciezko dwa dni wyleciec, jesli jadlo sie innego nepa i ma sie porownanie oczywiscie Benito


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - Benito - 14.08.2023

Moja waga tak jak pisałem działa, ale nie ma dokładności co do 1mg.
To, co jest tutaj pokazało jako 40mg, przyjmijmy dla bezpieczeństwa niepewność +-20mg.
[Obrazek: 2023-08-14-214043.jpg]
Więc jeśli jest to(włączając +20mg dla pewności) 60mg, to te 20mg to byłoby 1/3 tego, ale nie byłoby tak małe jak dwie główki zapałki. Najwidoczniej każdy sort ma inną objętość tak jak mówiliście, czyli te większe wczorajsze linie to było max z 50mg. Tych dwóch główek moja waga nawet nie czuje. Dzięki wielkie panowie za pomoc, teraz już się kontroluję 😃