Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
NEP - N-Etylonorpentedron - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Stymulanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: NEP - N-Etylonorpentedron (/showthread.php?tid=166)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - Mrs.Darkness - 10.06.2023

(09.06.2023, 08:30)baskabarbara napisał(a): To jest teraz najbardziej podobne do hexena ?

Moim zdaniem tak a nie jakieś analogi hexenu ale z biedy też idzie Smilez


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - baskabarbara - 10.06.2023

@"Mrs.Darkness" a co słaby ten analog ?


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - horsii - 10.06.2023

baskabarbara nie, nie jest słaby, po prostu nie jest podobny do oryginalnego hex-enu w działaniu.


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - baskabarbara - 10.06.2023

horsii a jakie są różnice tak w skrócie?


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - horsii - 10.06.2023

baskabarbara działa trochę dłużej, ale idzie bardziej w kierunku pustego stima, i moim zdaniem o wiele łatwiej przesadzić i się przetyrać niż oryginalnym NEH.


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - wwojtuss - 11.06.2023

baskabarbara polecam watek tematyczny "Hexen Analogue - Opinie o produkcie" w dziale Escobar.store, tam dowiesz sie wszystkiego o tym odczynniku, a pierwsze recenzje maja juz ponad rok Big Grin


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - Mrs.Darkness - 11.06.2023

(10.06.2023, 20:21)horsii napisał(a): baskabarbara działa trochę dłużej, ale idzie bardziej w kierunku pustego stima, i moim zdaniem o wiele łatwiej przesadzić i się przetyrać niż oryginalnym NEH.

Tutaj się zgodzę z horsiim


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - KoneserTanichWin - 14.06.2023

Spiszę swój bardzo zgeneralizowany trip raport - ogólnie NEP bardzo spoko ale nudzi się przy dłuższych zabawach bo nie jebie tak fajnie po bani po np 12 godzinach tak jak, przykładowo, 3cmc

Dodatkowo kurewsko bawią mnie schizy w postaci widzenia osób/postaci/sylwetek ludzkich po zmroku, wieczorem będąc z psem na spacerze widziałem przez jakieś dobre 150m drogi sylwetkę jakiegoś ziomka idącego w moją stronę, dopóki nie zbliżyłem się na około 10m koleś był jak najbardziej zauważalny (brak oświetlenia na ulicy)

Dodatkowo po nocy, wychodząc na fajkę, widziałem u sąsiada sylwetki 2-3 osób, jedna w pół kucu, opierająca się o samochód plecami, druga stojąca pod drzwiami, trzecia stojąca na podjeździe, w sumie odległość jakieś 30-40m ode mnie. Najlepsza była sama świadomość tego, że wiem, że ich tam nie ma mimo tego co widziałem Smile


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - Mrs.Darkness - 14.06.2023

Ja tak miałam po alfie ale po nepie czy po hexenie jak się nie śpi z 4 dni to już zaczynają się takie schizy


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - KoneserTanichWin - 14.06.2023

Najlepsze jest to że to wcale nie były ciągi po 4 czy nawet 3 dni, może 24-30h na temacie zataczałem w momencie opisywanych schiz Podobno kultowa