Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
NEP - N-Etylonorpentedron - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Stymulanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: NEP - N-Etylonorpentedron (/showthread.php?tid=166)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - wwojtuss - 14.06.2023

ja akurat po nepie nie zlapalem nic ciekawego, nawet najdrobniejszych omamow, a walone na oko z bardzo mala tolerka na NDRI stimy xD najgorzej to kurwa nie moglem zasnac bo mnie cykl wdech-wydech denerwowal, a co dopiero bicie serca i unoszenie sie klatki piersiowej xD 6 godzin krecenia sie w lozku i finalnie byl czas zeby wstawac, tragiczna zjeba + kac na raz, bo zaczalem dzien od 6 piw i potem zaczalem walic nepa i jak mi wszystko rano zeszlo to byla kurwa katastrofa xDD


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - KiszczaK - 15.06.2023

Nep to lżejsza wersja hexenu,ale dopuki nie przeciagniesz struny,bo wtedy są omamy,w lesie drzewa szepczą,w mieście ludzie jakby cię obserwowali i obgadywali,ale to było. Kiedyś...
Teraz miałem od ducha i ściśle trzymałem się dawek zalecanych i piękny był w działaniu,i nie ryl baniaka ja ten NEP po prostu kocham Smile


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - KoneserTanichWin - 15.06.2023

No to chyba stąd mi się te schizy wzięły, brałem dawki rzędu pewnie 60-80mg (średnia tolerka na b-k, przy 3cmc wychodzi 150-200mg lina) co jakąś godzinę, to by wyjaśniało wyjaśnione wcześniej w wątku sylwetki ludzi i złote konfetti latające po pokoju XD


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - ProducentRC - 15.06.2023

Moim zdaniem może masz predyspozycje genetyczne do takich nieprzyjemnych stanów, mnie ani znajomych nawet drugiej doby 150mg sniffem nie powodowało żadnych poryć, każdy bawił się wyśmienicie na nepie od ducha


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - xumbo - 15.06.2023

Ja tez sie kozak bawilem na tym nepie nie jadlem dawno nic lepszego.


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - KoneserTanichWin - 15.06.2023

(15.06.2023, 09:32)ProducentRC napisał(a): Moim zdaniem może masz predyspozycje genetyczne do takich nieprzyjemnych stanów, mnie ani znajomych nawet drugiej doby 150mg sniffem nie powodowało żadnych poryć, każdy bawił się wyśmienicie na nepie od ducha

To nie kwestia predyspozycji, po innych stimach nigdy nie mam takich schiz aż nie dojdzie do konkretnego braku snu (70h+), tutaj tak jak pisałem o wiele szybciej to wchodziło na łepetynę  Confused


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - fiodor - 16.06.2023

KoneserTanichWin zdecydowanie za wysokie dawkowanie przy nepie, zwazywszy tolerke jaką masz na 3cmc. Trochę mniej pazernie trzeba hehe


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - KoneserTanichWin - 16.06.2023

Jak leciałem 8 dzień pod rząd (z przerwami na sen i jedzenie oczywiście) to już nie trzaskało tak samo, trzeba było trochę zwiększyć tempo Podobno kultowa 

Ale dobra, dzięki za poradę, będę trochę bardziej ostrożny Smile


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - Epsiakos - 15.07.2023

Przyznam że po nepie schiz nie miałem, ale w sumie dwa razy go zażywałem i oba podejścia różniły się diametralnie.
Pierwszym razem miałem go w postaci białego prochu i miał fajne wejście mocno pobudził, libido nawet skoczyło ale ogólnie chciało się coś robić
Tydzień temu miałem już go w całkiem innej postaci, mokrych mikro-krysztalkow i ten z kolei poza tym że nie pozwolił zasnąć i pomijając początek, to usadził mnie na dupie.
Zero jakiś chęci, brak ruchliwości itp no kaplica jakas ;x a każdy na innym forum wręcz się rozpływał nad działaniem.
Będę miał luźna walutę i trochę się zregeneruje to pobiore od któregoś z tutejszych cenzorów.
Ale przyznam że trochę na tą chwilę mam mieszane uczucia co do Nepa

P.S
Wracając do schiz, to ja i po Hexenie nigdy nie miałem ale widziałem jak inni mieli xD jakoś Henio zawsze ze mną się obchodzil łagodnie, nawet jak zdrowo przesadzalemi w dobę schodziło go lekko ponad 3g


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - olancucki - 26.07.2023

Ten nep od duch jest najlepszy.. w ogóle nie ma podjazdu do jego produktów nikt..

Jego nep ma czystość 98% conajmniej i jest zajebisty.

W ogóle nie mam porycia po nim, ani schizow paranoi.

W pracy co 2h jem linijkę 50mg i tak se pracuje.

Normalnie używałem 2-fma albo 4-fmph do pracy ale celnicy przejęli mi dwie paczki więc teraz używam tylko produktów od ducha. Jego nep jest zajebisty!