Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Alfa-PiHP - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Stymulanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Alfa-PiHP (/showthread.php?tid=167)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


Alfa-PiHP - Maniek - 13.04.2022

Tutaj piszecie swoje ogólne odczucia czy trip raporty na temat tej substancji.


RE: Alfa-PiHP - cropp - 15.04.2022

Pihp mogę porównać do alfy pvp. Na pvp miałem ciąg ponad roczny a na phip leciałem 3 miesiące. Alfa pihp w porównaniu do pvp nie ma tego jebniecia spida. Jeżeli chodzi o działanie rekreacyjne phip jest dużo słabsza ale i tak jak spróbuję się raz to wciąga strasznie. Te same uboki że gdzieś są ONI. Po prostu jak ktoś ma skłonności do ciągów to nie polecam. Ja doprowadziłem się do takiego stanu że nie umiałem już chodzić i mówić, po prostu tragedia. Uratował mnie detox za co dziękuję wszystkim tam z Krakowa. Tyle ode mnie pozdro.


RE: Alfa-PiHP - dimiliki - 15.04.2022

tamte czasy alfy pvp już nie powrócą niestety a-phip polecam ze sklepu escobar.store


RE: Alfa-PiHP - Polono - 15.04.2022

Raz to walilem i nie polecam. Po mixie tego z 4f php ujebalo mi sie cos i rzucilem szkole i chcialem za granice uciec. Upierdolilo mi sie ze kumple chca mnie wycuagnac z domu zeby mi wjebac xd I to po jednej nocce na tym


RE: Alfa-PiHP - M100 - 19.04.2022

Siadając do vapo trzeba mieć na uwadze, że można się ocknąć po paru dniach w piewnicy u sąsiada z pustym workiem oczami jak Sowa Big Grin


RE: Alfa-PiHP - inspiron - 19.04.2022

(19.04.2022, 07:55)HokusPokus napisał(a): Siadając do vapo trzeba mieć na uwadze, że  można się ocknąć po paru dniach w piewnicy u sąsiada z pustym workiem oczami jak Sowa Big Grin

o to super produkt


RE: Alfa-PiHP - dimiliki - 20.04.2022

@"HokusPokus" nawet po kilku tygodniach lub miesiącach można się ocknąć jak już schudniesz do takiego rozmiaru że się da schować za stylem od łopaty i mózg się kurczy do rozmiaru orzeszka włoskiego albo nawet mniej Podobno kultowa


RE: Alfa-PiHP - M100 - 20.04.2022

Ja to dłużej niż 48h nie dam rady jechać bo głową się lasuje, że kurwa takie życzy widzę i słyszę.....
Starożytni kosmici Big Grin

Dzisiaj mi się wydawało, że ktoś w łazience jest i alfę jara ....

Bez komentarza Big Grin


RE: Alfa-PiHP - Yalasek - 21.04.2022

(15.04.2022, 12:44)cropp napisał(a): doprowadziłem się do takiego stanu że nie umiałem już chodzić i mówić, po prostu tragedia

O panie kochany znam ten stan, ale to mija szybko ogólnie na zwale czasem ciężko się wysłowić i poruszać wyobraź sobie że kiedyś się zawiesiłem w kiblu i tak stałem dobre 1,5 h niby miałem posypane kolejny line na stole, ale ciężko mi było się ruszyć no i tak stałem haha potem beka z tego no cóż największe beki mam zawsze z samego siebie hehe !


RE: Alfa-PiHP - cropp - 28.04.2022

Panowie i panie, gdzie teraz wybrać się po alfę pihp? Oczywiście nie za miliony ?