Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Alfa-PiHP - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Stymulanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Alfa-PiHP (/showthread.php?tid=167)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Alfa-PiHP - budynmalinowy - 02.09.2022

Kusisz Podobno kultowa
Swoją drogą walenie browarów w jakimś stopniu pomaga na uboki czy używać tylko benzo bo kuku sobie zrobić można?


RE: Alfa-PiHP - horsii - 02.09.2022

Jakbyś najebał sie na stymulantach. Myśl, wypiłeś wódy i walisz stimy, to na odwrót, tyle ze więcej uboków.
 Dalej jesteś nastimowany ale głupszy bo po alkoholu = nie za mądre decyzje itp. No i ogólnie ludziom odpierdala ten słynny "agresor" alkoholowy po stimach często, legendarny krak1984 z maczetą latał po osiedlu zawsze po wapo i browarach zeby znalezc swoją byłą i ją zaciukać Podobno kultowa


RE: Alfa-PiHP - Pazyfea - 11.09.2022

Ja z takim zapytaniem co zrobic gdy przychodzi mega chec na szukanie resztek alfy folijek niedopalonych lufek.. okruszkow z podłogi?

Dzis znalazlem folie co bylo na dwa duze buchy alfy i teraz cierpie bo ciagnie jak cholera a nie chce czolgac aie cala noc po podlodze w poszukiwaniu okruszka alfy


RE: Alfa-PiHP - Bam - 11.09.2022

Pazyfea a myślałem se tylko ja tak mam Big Grin Witaj w branży też dolaczam się do zapytania


RE: Alfa-PiHP - Makelele - 12.09.2022

(02.09.2022, 21:36)horsii napisał(a): budynmalinowy a-pihp to zabawka dla dzieci w porównaniu do a-pvp.

Zgadzam się pvp to już walka a nie trening jak przy pihp


RE: Alfa-PiHP - Pazyfea - 16.09.2022

(19.08.2022, 21:23)dekadan89 napisał(a): Nie rozumiem się, mimo że z moich baniek robionych pali się wyjebanie to zostaje glut bo wlot pasywnego powietrza jest koło gwintu a methpipy maja go nad towarem przez co jest lepsze spalanie i nie pozostaje żaden glutt tak jak w wypadku tego bongosa albo pipy



[Obrazek: 20220819-221844.jpg]

Z tym topienie3m to też nie tak, im więcej powietrza dostaje i szybciej ciągniesz to więcej oparu leci i chmura jest kolosalna, jak się pierdolisz to mała
 chmura i spalenizna tylko kręcisz baniakiem jak betoniarką żeby nie był w miejscu

Szacun za pomysłBig Grin


RE: Alfa-PiHP - Kajabuza - 19.09.2022

Miał ktoś może tak, że po przyjęciu pihp przez kilka minut miał tak jakby prawie tracił przytomność,  zachwianie równowagi, przechodzące przez kończyny "prądy" itd itp ogólnie krótkotrwały stan przy którym można by lekko obawiać się o życie? Podobno kultowa
(uprzedzając. Dziś sniff i odrobinę vapo) 



RE: Alfa-PiHP - Szyderca - 19.09.2022

Zachwanie równowagi to ty mordo masz 24h hehe Podobno kultowa w szczególności jak wstaję rano a kaja napisał jakiś magiczny wątek heh Podobno kultowa porobiony na alfie hehe


RE: Alfa-PiHP - Kajabuza - 19.09.2022

Szyderca zachwianie równowagi emocjonalnej owszem, bo w ciągu dnia potrafi mi się kilka razy zmieniać poczucie osobowości. Ale dzięki za odpowiedź. Pozytywna XD 

Nie no tak serio pytałem, bo chciałem iść się odlać i mało co się nie wyjebałem, bo nagle noga jakby bezwładna. Dobrze, że benzo już nie mam. Podobno kultowa Ahoj Przygodo xD



RE: Alfa-PiHP - dekadan89 - 19.09.2022

Mialem  takie  zachwiania  rownowagi  i  paradiksalnie  sedacje  od  przepalenia zamiast  srymulacji  ze  zasypialem  przy robocie z ptakiem  w reku  i  sprzetem  obok  siebie..  Tak  to  calkiem  normalne zalezne od stadium zaawansowania czyt  wjebania sie uzytkownika. Z biegiem  czasu palenia wszystko  sie zmienia...