Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Alfa-PiHP - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Stymulanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Alfa-PiHP (/showthread.php?tid=167)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Alfa-PiHP - JokerRC - 07.10.2022

(20.04.2022, 12:53)M100 napisał(a): Ja to dłużej niż 48h nie dam rady jechać bo głową się lasuje, że kurwa takie życzy widzę i słyszę.....
Starożytni kosmici  Big Grin

Dzisiaj mi się wydawało, że ktoś w łazience jest i alfę jara ....

Bez komentarza Big Grin

Na alfach tak jest ze się słyszy ze ktoś ćpa albo sniff słychać 
Lasuje mózg alfa 😵


RE: Alfa-PiHP - Rudy Cygan - 07.10.2022

Widać,  że m100 nie widac od dawna he tak zamiata alfa Podobno kultowa


RE: Alfa-PiHP - Bam - 14.10.2022

Dodam ze jezeli ktos uwielbia vaporyzacjae najlepsza jest alfa pihp... alfa pvp czy mdphp daje inny efekt niz  powienien byc... jedynie  pihp mimo iz jest slabsza w przpadku  snifa


RE: Alfa-PiHP - UltraKsiężyc - 14.10.2022

Bam może napisz jakie dawki aphip,pvp,mdphp odnośnie vapo? W sumie jakby nie patrzeć jest to główna informacja dla użytkowników jak mają podejść do tego  Smile


RE: Alfa-PiHP - Beeniepatu - 14.10.2022

UltraKsiężyc niech ten Bam kopisarz nic nie podaje bo opowiada bzdury. Do tej pory tylko powodowal usmiech na mojej twarzy. Zaczyna byc uciazliwy, bo bredzi od rzeczy. Nie ma pojecia o tym co pisze. Wiec radze nie sluchac jego rad i opinii


RE: Alfa-PiHP - UltraKsiężyc - 14.10.2022

Beeniepatu  Nie obrażając nikogo chciałem orientacyjnie żeby kolega się wypowiedział.Po wypowiedziach idzie się domyślić kto kumaty a kto nie  TY należysz zdecydowanie do osób ogarniętych w temacie


RE: Alfa-PiHP - Beeniepatu - 14.10.2022

UltraKsiężyc to nie o to chodzi. Kazdy ma prawo zabierac glos. To jest plus tego forum. Nie mozna jednak zgrywac cwaniaka w temacie cpania. Bo to sport ekstremalny. Takie rady moga komus zrobic kuku.


RE: Alfa-PiHP - Bam - 14.10.2022

Dawki powiedzny takim same ale to ma znaazenie jak to wchodzi w pluco i jak smakuje tylko alfabpihp dla prawdziwych kochajaccych vapo


RE: Alfa-PiHP - PUDZILLA - 14.10.2022

Bam dawki takie same, ty jesteś pop********, czy przećpany łbie? i co to komu kurwa mówi mr. ajnsztajn?
huj z tym patafianem


na pokład wleciało APIHP, na focie 12.5
[Obrazek: IMG-20221013-123603889.jpg]
wygląd: duże, białe kamienie, czuć jakiś tam zapach, ale do pvp to bez podjazdu. 

postanowiłem spróbować to monstrum, osobiście jestem bardzo zawiedziony tym sortem, pvp próbowałem, to w dawkach >5mg klepało jak na prawdę dobra fetka! tutaj niestety nie mogę tego stwierdzić, za 1. razem poszła połowa ze zdjęcia
ile tu będzie? myślę, że nie więcej jak 10mg
[Obrazek: c69af564-ca8d-4eb0-8754-d94310c8f379.jpg]

aplikacja jest bardzo bolesna, tnąca, jakbym pokrojone żyletki wciągał, po 10 minutach dociągnąłem bo bez szału. 

stwierdzam uderzenie ciepła, zalało mnie to okrutnie, było to aż nie przyjemne, bo zacząłem się wszędzie kurwa pocić! speed nachalny, było ewidentnie za szybko, nie da się robić kilku rzeczy na raz, trzeba się skupić i wytężyć umysł na jednej czynności, wtedy jakoś pójdzie. ciekawiło mnie to libido, czemu ludzie ciosają gnata po alficach, teraz już rozumiem, ciekawe doznania, a jeszcze ciekawsze muszą być po heroicznych dawkach. 

dorzuciłem ¾ tego co na focie w drugiej kresce(razem juz 20mg max), od pierwszej minęło 60 minut, to już była pomyłka, bo nie było lepiej tylko gorzej, miałem fizyczne uboki, bolało przy próbie wzięcia pełnego oddechu, wziąłem 300 magnezu, zjadłem banana, napilem się mleka i uboki przeszły, faza znacząca osłabła, nie było takiego giga spida, jak po fetce się czułem, i swoją drogą gdybym miał wybierać, to wolałbym wrzucić krajowe niz tą alfe

pvp>>>>>>>>>pihp
imo po pvp wiekszy wyrzut dopaminy

ocena obiektywna 2/10
ocena subiektywna 2/10
nie moja bajka, poszukam jeszcze testerów


RE: Alfa-PiHP - UltraKsiężyc - 14.10.2022

PUDZILLA i to jest recka opisana od A do Z 
zdjęcie sortu jest✓
dawkowanie ✓
Profil działania✓
wszystko na miejscu także Bam bierz przykład z doświadczonych użytkowników 
A tobie Pudzilla szacun za wyjaśnienie pewnym osóbką