Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Alfa-PiHP - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Stymulanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Alfa-PiHP (/showthread.php?tid=167)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Alfa-PiHP - hulerkfow23 - 28.04.2022

(28.04.2022, 10:13)cropp napisał(a): Panowie i panie, gdzie teraz wybrać się po alfę pihp? Oczywiście nie za miliony ?
Nie ma takiego miejsca w tej chwili. Główny dostawca ciagle pisze o tym że niedługo się pojawi i tak już chyba 2 miesiąc.


RE: Alfa-PiHP - cropp - 28.04.2022

Dzięki za szybką odpowiedź


RE: Alfa-PiHP - dimiliki - 28.04.2022

hulerkfow23 no to grubo się porobiło


RE: Alfa-PiHP - KiszczaK - 28.04.2022

Alfa to w moim menu gości już od kilku lat.
Jest zajebista pod każdym względem.,euforyczny stymulant który podoba się pod względem działania i  te libido wystrzelone po którym chce się bzykać cały czas.
Boże żeby nie zbanowali tej substancji Sad


RE: Alfa-PiHP - M100 - 28.04.2022

Ja mam namiar na alfe obecnie jest w postaci pudru ale czesze tak samo jak gruda poprzednim rzutem od tego samego V .


RE: Alfa-PiHP - Kajabuza - 18.05.2022

Stosowałem wszystkie prawie roa opiszę w skrócie:

IV jak dla mnie delikatne wejście, stim, libido wyjebane ale siurek mały. Podobno kultowa

Vapo taki uprzyjemniacz chwili. Czułem się przyjemnie, ale nie było wow żadnego, stima też nie.

Nos no tutaj byłem zaskoczony, że pierdolenięcie przerosło iv. Chwilą moment i taki bałagan na strychu, że miałem problem ze spakowaniem się do roboty. Wszystko na raz chciałem robić. Minus dwa tygodnie dziennie z 1000 litrów Podobno kultowa śluzu z nosa wysmarkiwałem Podobno kultowa

Ciekawostka: pihp na drugi czy trzeci dzień jechania non stop urywa mi film. Tzn Niby wiem co się dzieje w czasie rzeczywistym, szalone pomysły, odwaga, pewność siebie, ale jak dojdę do siebie po wszystkim to łapie się za głowę i pamiętam jak przez mgłe.

Np. pomysł w robocie po pihpie. Wiedziałem że typ krajówe wali. Napisałem w telefonie "chcesz przyjebać alfa-mefedronu? Jak tak to szczury są w tej i tej kabinie nad kiblem na półce" i mu tylko podsunąłem telefon pod nos XD

Aha. Po kilku dniach zawsze mam problem z wysłowieniem się. Wyglądam i poruszam się jak zombie ale na głowie czuje się pięknie Big Grin


RE: Alfa-PiHP - Kajabuza - 19.05.2022

(28.04.2022, 10:13)cropp napisał(a): Panowie i panie, gdzie teraz wybrać się po alfę pihp? Oczywiście nie za miliony ?

Cropp zerknij może na c***cloud.n*. Zerknąłem i nawet cenę obniżyli. Są dwa rodzaje z różnicą 10 centów w cenie ale nie mam pojęcia czym to się różni.

I wyhacz kiedy wysyłka darmowa. Przy 5 czy 10 nie ma tragedii z ceną wg mnie.


RE: Alfa-PiHP - Pazyfea - 20.05.2022

Da ktos namiar na alfe na pw? najlepiej z pl ale moze byc tez za granicy


RE: Alfa-PiHP - Szyderca - 20.05.2022

Ja czekam na alfice escobara


RE: Alfa-PiHP - inspiron - 20.05.2022

(20.05.2022, 08:16)Pazyfea napisał(a): Da ktos namiar na alfe na pw? najlepiej z pl ale moze byc tez za granicy

nie swiruj pazy ze ty namiar na alfe potrzebujesz Podobno kultowa padlem ze smiechu na plecy

poprawiles mi humor na weekend Big Grin 

pozdrawiam