Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Alfa-PiHP - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Stymulanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Alfa-PiHP (/showthread.php?tid=167)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Alfa-PiHP - olancucki - 16.06.2023

Co byście mi polecili do palenia alfy?

Ostatnio miałem taką fajną lufkę z grubego szkła z duża bombka i wydawa się nice.


Jestem nowicjuszem, czy żarowa zapalniczka to konieczność? Czy lepiej podgrzewa materiał?

Pozdrawiam.


RE: Alfa-PiHP - fiodor - 16.06.2023

olancucki  żarowka zapalniczka najwygodniejsza i nie przypala tak materiału. Dla nowicjusza w vapo idealna, żeby nie marnować. I taka zapalniczka nie niszczy tak szybko meth pipea, nie przypala szkła i nie robi się czarna.


RE: Alfa-PiHP - olancucki - 23.06.2023

fiodor chyba będę jutro kombinowałem w zarowkaz znalazłem w sklepiku wężyk przezroczysty orazz tanie żarówki.

Vejpowaniw alfy to najlepsza rzecz na świecie!

Marzę juzno kolejnym zamówieniu. Hehe


RE: Alfa-PiHP - ProducentRC - 24.06.2023

olancucki  lepiej zrób sobie przerwę napierdalanie tak alfy nie jest zbyt zdrowe


RE: Alfa-PiHP - kot_kreskowy - 24.06.2023

ProducentRC 
ŚWIĘTE SŁOWA 😀
olancucki lata od razu na najwyższych wysokościach bez uprzedniego przeszkolenia.
Robi te same błędy co ja 6-7lat temu na początku mojej drogi wojownika.
Licencje F-16 zdobywa się później.
Zaczynamy od latania maszyną Ił-2

Dobrze aby chociaż spadochron założył, bo inaczej skończy jak ja:
Wypierdoli się na ryjPodobno kultowa


RE: Alfa-PiHP - Epsiakos - 15.07.2023

Pytanko mam
Jak powinna dokładnie działać prawilna alfa podana sniffem ? Ile powinna trzymac itp
Bo poza stymulacja, i to taka jakas tępą to mało czuje.
Ostatnia dawka wynosiła 130mg, było to o 18 a teraz najchętniej bym coś oszamal xD i powoli sen mnie łapie.
Jakby co walczyłem z nią od 13:00 a dawkowanie zaczynałem od 80 lecz szybko zacząłem wchodzić wyżej w poszukiwaniu pierdolniecia, i poza dziwnym uczuciem które mniej więcej prezentowało się dziwnym uciskiem nad oczami i chwiejnym krokiem to nie uraczylem żadnych z wyżej opisywanych stanów Sad


RE: Alfa-PiHP - Mfexor - 17.07.2023

Epsiakos 130mg sniff alfy o kurcze to masz tolerke osobiście nigdy więcej niż 100mg nie próbowałem zawsze sniffem odczuwałem po 5/10 minutach okropny spływ który trzeba najlepiej czymś przepić bo inaczej idzie się porzygać. Po ustąpieniu nagły przypływ ciepła czasem łezka w oku się zakręciła przez podrażnienie przełyku. Eufo/speed zależy jaka alfa po aphip czułem bardziej eufo i takie rozlewanie po pvp speed z mniejszą euforią. Zmiany słuchowe, wzrokowe wystąpiły. A z tym uciskiem nad oczami może alfa poleciała Ci obok oka i zebrało się ciśnienie w oku stąd ten ból też tak kiedyś miałem tylko z cmc


RE: Alfa-PiHP - Epsiakos - 17.07.2023

Dzięki za odpowiedź, czyli teraz już wiem na 100% że towar był gównianej jakości bo pierwszy raz z alfa miałem doczynienia.
Sniff bezbolesny, śmieszna sprawa jak leciał pierwszy lajn to przypomniał mi się Henio bo w zapachu na początku jego przypomniał, potem pozostał przytkany z lekka nos i straszny zapach chloru takiego jak na basenie. Jakqs stymulacja wystąpiła, jak czytałem to po 0.5 tej substancji na bank nie powinienem zasnąć a ja chyba około 3:40 zasnąłem.
Bede wkrótce pobierac inny materiał to może wezmę trochę Alfy od Ducha i będę miał porównanie. 
Prawdę mówiąc jakąś tolerke na Stimy posiadam do tej pory ale na 100% nie na tyle wysoka żeby mnie Alfa nie porobiła :p


RE: Alfa-PiHP - Mfexor - 17.07.2023

Epsiakos No to wszystko wyjaśnia chujowy sort Ci się trafił. Ja czasem mam tak, że hex z zapachu jak i konsystencji przypomina mi alfe a wcale nią nie jest ale to już wtedy raczej kwestia mocnego sortu


RE: Alfa-PiHP - Ser Pleśniowy - 17.07.2023

najmocniejszą alfę to ja ostatnio od Escobara jadłem