Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Alfa-PiHP - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Stymulanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Alfa-PiHP (/showthread.php?tid=167)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Alfa-PiHP - xumbo - 21.07.2023

A ja z kolei od duch ten chłop to ma taką alfe, że jak przedobrzysz to urwie Ci jaja przy samej dupie. Najmocniejszy sort jaki jadłem.


RE: Alfa-PiHP - duch - 21.07.2023

(17.07.2023, 12:15)Epsiakos napisał(a): Dzięki za odpowiedź, czyli teraz już wiem na 100% że towar był gównianej jakości bo pierwszy raz z alfa miałem doczynienia.
Sniff bezbolesny, śmieszna sprawa jak leciał pierwszy lajn to przypomniał mi się Henio bo w zapachu na początku jego przypomniał, potem pozostał przytkany z lekka nos i straszny zapach chloru takiego jak na basenie. Jakqs stymulacja wystąpiła, jak czytałem to po 0.5 tej substancji na bank nie powinienem zasnąć a ja chyba około 3:40 zasnąłem.
Bede wkrótce pobierac inny materiał to może wezmę trochę Alfy od Ducha i będę miał porównanie. 
Prawdę mówiąc jakąś tolerke na Stimy posiadam do tej pory ale na 100% nie na tyle wysoka żeby mnie Alfa nie porobiła :p

siema, u mnie masz gwarancje ze otrzymasz prawdziwe a pihp , robiłem testy w labo w Hiszpani i wynik to a pihp 98.2% .
Robiłem parę testów ale ostatni taki był wynik.

duch


RE: Alfa-PiHP - olancucki - 21.07.2023

To prawda. Alfa jest mocno euforyczna i taki wypierdol dopaminowy vapo że ohuj. 

Polecam!

Czysciutenka.


RE: Alfa-PiHP - Mfexor - 22.07.2023

Ser PleśniowyJadłem jedną i drugą trzeba przyznać alfa ducha od razu robi kosmos w głowie a ta od escobara jest całkiem fajna czuć eufo, stim nie powowoduje tak szybko schiz jak w przypadku tej duchowej. Dlatego moim team 1 jest alfa od Escobar niestety nie ma jej dość długo już


RE: Alfa-PiHP - MikuśRKP - 25.07.2023

Testował ktoś ta a phip od duch od jakich dawek zacząć


RE: Alfa-PiHP - Mfexor - 26.07.2023

MikuśRKP Alfa od ducha jest dużo mocniejsza od alf innych partnerów. Normalny próg bezpieczny u mnie to 20 mg z tą jednak bym zaczynał od 10 mg


RE: Alfa-PiHP - olancucki - 26.07.2023

Ja polecam zaopatrzyć się w szklana lufkę typu do olejków I żarowa zapalniczkę.

Capo wchodzi najpiękniej. Alpha-pihp jest stworzona do vapo.

Ja polecam wrzucić 30mg do fajki i zaburzyć się. Jak masz zerową tolerancję to poczujesz przejebane dopaminoey. 

Alphe-pihp trzeba wyczuć. Ja vapuje co kilka godzin lufę i działa ok.


RE: Alfa-PiHP - olancucki - 27.07.2023

A-pihp od duch urywa dupę!

Ja vejpuje co kilka godzin żeby klepało, jakoś sobie radzę z tolerancją bo na pihp rośnie szybko ponoć.


RE: Alfa-PiHP - Merry - 27.07.2023

Nigdy nie vapowalam alfy w lufce , paliłam tylko wymieszaną alfe z tytoniem ,więc pewnie vapowana w lufce daje mocniejsze doznania 😀


RE: Alfa-PiHP - Epsiakos - 27.07.2023

Merry z lufki to nie, jak czytałem to ludzie polecają meth pipe albo jeszcze jakoś inaczej ale nawet nie będę przytaczał bo boje się że przekrece