Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Alfa-PiHP - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Stymulanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Alfa-PiHP (/showthread.php?tid=167)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Alfa-PiHP - Pazyfea - 06.06.2022

M100 ej mi właśnie nie odpisuje dzisiaj gościu napisałem ze krysztal i puder chciałem przetestować bo pisał puder or crystal? To odpisałem ze to i to bo u nas nie ma nigdzie dobrego


RE: Alfa-PiHP - KACPER - 06.06.2022

Pazyfea ja dzisiaj z Designerem mialem kontakt, paka ma wyladowac lada chwila alfa pihp, 3fpm i 3cmc big zdam Ci relacje bo pierwsze co to beda badania z alfa! Big Grin


RE: Alfa-PiHP - dekadan89 - 08.06.2022

Na ile wam starcza 10g?  pale drugi dzien nie cały czas że pipa ciągle w gembie ale pale i już wszedzie muchy latają. Nie jest to narazie nic strasznego no ale...myslę że wkład w to ma nocka na 3meopce

nie lubie takiego pierdolniecia i zamotania ze serce chce z klaty wyskoczyć raczej jeden. konkrertny buszek i przerwa. Jest to fajne ale do niczego sie nie na daje ani do fapowania ani sluchania muzy takie nijakie ale spoko. Już widzę jak spoko będzie się z tego wychodziło

moja miała być kryształem ale przyszły twarde bialutkie grudy raczej do kryształu nie podobne, spoko się topi i ma coś w sobie  z aromatu cytrusa


RE: Alfa-PiHP - dekadan89 - 10.06.2022

Robię eksperyment, moja alfica jest lekko wilgłai do wszystkiego się klei tracąc przez to materiał, włozyłem wora do terra gdzie panuje klimat 35 stopni nic jej nie będzie? Podeschnie czy spierdolę towar?
Proszę moda o scalenie

Edit:
Suchutka nie klejaca się nic nie straciła na wartości może trochę wagi ubyło, była poprostu wilgła

Panie moderatorze skleć to w całość bo w oczy kłuje.
Jeśli kogoś by interesowało to alfa zajebiscie sie rozpuszcza w liguidzie i na odpowiednim sprzecie jest normalnie klepliwa , minusem jest to że z pipy bierzesz bucha na raz a u mnie przy nastawie 80w 2-3 porządne buchy klepia tyle ze z takim ucziciem jakbyś się spuszczał na raty ale może to kwestia stężenia bo to pierwsza próba 0.5g na 5ml, może wystarczy zwiekszyć steżenie i będzie elegancko co na pewno sprawdzę.
Info potwierdzone moźna bez przypału jaracć z e faji

[Obrazek: 20220611h-202125.jpg]

dobry darmowy hosting


RE: Alfa-PiHP - M100 - 11.06.2022

No musisz tak zrobić olejek czy na bucha Ci leciała 30-50mg .

Sam nad tym się zastanowię.


RE: Alfa-PiHP - dekadan89 - 11.06.2022

+80w to zly pomysl bo to byly pierwsze 3 buchy na świerzej grzałce,  i  przy następnych zaczyna smierdzieć i gryżć czyli za mocno grzeje, teraz mam 30w dłuzej ciagne i jest lepiej i nie smierdzi, wszystko w fazie testów bo narazie nawet nie wiem ile sciagam na bucha ale klepie normalnie, Do pipy tez na oko wrzucam i przestaje jak osiągam oczekiwany stan ale staram sie nie wrzucać wiecej jak 30mg bo jak mam mozliwość to przewaznie waże a itak calych 30 nie spalam. Mam zerową tolerke na to znaczy sie mialem 3dni temu


RE: Alfa-PiHP - M100 - 11.06.2022

Będę obserwował ten temat ale mam do Ciebie sprawę Smile
Powiadasz w fazie testów i czy mógłbyś sie ze mną dzielić info odnośnie co i jak przy następnych testach ?

Był bym wdzięczny za privy Smile


RE: Alfa-PiHP - dekadan89 - 11.06.2022

spoko teraz znizyłem do 20w i jest jeszcze lepiej izmaczniejtrzeba pokombinowaź jaki typ grzałki ja mam duze kurwy  z duzym przepustem co od razu walisz w pluco, teraz jeszcze trza sie pobawic z przepływem powietrza na pierścieniu itp ....no kurwa będzie zabawa
M100  żaden problem

Spróbowałem bo zbiłem pipe w pon będą nowe pipy zobaczę co lepsze, bo zarówa taka duża to albo nie  potrafię bo albo nic nie klepnie albo kara


edid:
hah dalem minimalny przepływ powietrza i czuje ze musze stąd znikać bo zara zaczne pierdolić bez sensu jak za dnia, no jest czapa Shy


RE: Alfa-PiHP - dekadan89 - 12.06.2022

kurwa nie róbcie tego po metodach prob i bledów doszedłem do stanu jakbym jaraj pipi tylko z nią trzeba wyjść, nie zawsze jest ggdzie i są ograniczenia ja ryja nie odrywam od parownika i juz z 200 stronek przeżałem a konca ie widać jak jebane zwierze, kutas mi dzisiaj odpadie., i mam nowego kumpla w pokoju polmetrowego robopajaka 


Angry

w dodatku jak nie przepalasz towaru to kazdy myslli ze palisz zwyklego e-peta nic nie jebie alfą


RE: Alfa-PiHP - shaqu245 - 12.06.2022

Też robiłem kiedyś olejki. Na mdphp,a-phip,nepie i hexie i w sumie chyba wszystkich które szły u mnie vapo Podobno kultowa
Wszytko niestety trzeba ogarnąć metodą prób i błędów.
Wszytkie efekty zależa od wielu czynników. Polecam robić na bazie 0mg 50/50 bez aromatu.
Najlepsze rozpuszczanie,i najlepszy jest transport oleju z towarem. Próbowałem na różnych grzałkach i kilkunastu parownikach. Ja najlepszy wynik osiągałem na driperach i dolnogrzałkowych rdta.
Wydaje mi się że sprzet typu squonk + tryb temperaturowy mógłby zrobić tutaj zajebistą robotę ale niestety nie mam akurat takiego systemu by to potwierdzić.

Mnie z kolei interesowały vaporyzatory do ziół,szczególnie te modele z ceramicznymi komorami do żywicy .

A reszta z czego wali alfę?
Bo ja mimo pozytywnych rezultatów z e-Petem i tak jestem zwolennikiem ganiania kropli po foli lub zarówce