Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Alfa-PiHP - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Stymulanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Alfa-PiHP (/showthread.php?tid=167)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Alfa-PiHP - Pazyfea - 20.06.2022

(17.06.2022, 08:12)KACPER napisał(a): kiedy dostales alfe? W samplach?

ta ale sprobowalem z 0.2g i ktos mi reszte podmienil XD


RE: Alfa-PiHP - dekadan89 - 20.06.2022

Dlaczego zacząłem noodować po większych dawkach?
Oczka się zamykają i widzę słyszę różne historie jak w kinie bym film oglądał i albo zaskakuje i jest ok albo zasypiam.
tak się wczoraj stało po tłustej chmurze mając wiele planów do zrealizowania obudziłem się rano z pipa w ręce.
heh nie trzeba już żadnych  zabaw z pozbywaniem się zapachu, Osiągnąłem status  platynowego płuca i wszystko co najlepsze zostaje w
e mnie a to co trza wypuścić to pikuś w porównaniu z tym co odpierdalałem na początku czyli 25% przepalone że cleaner nie dawał temu rady, 25a% jakimś cudem udawało  ściągnąć a reszta uciekała w pizdu.
bo ja miałem wiedzieć żeby baniakiem kręcić i rozlewać materiał co by nie przypalićPodobno kultowa  Co najlepsze im bardziej się skurwię tym mniejsza schiza ze ktoś pozna, Nie ma żadnej schizy. To samo przy 3mmc miałem jak za lekko to nerwówka zakłopotanie itp a jak pierdolnąłem z 250-300 ora i lekki nosek na wejściu to mimo ze wyglądałem tragicznie to w ogolę się tym nie przejmowałem choćby sam papież  miał  wbić

a pomysłów to już tyle się namnożyło od tego bardzo niebezpiecznego związku przy którym zachowaj szczególną ostrożność niczym dojeżdżając do skrzyżowania samochodem ze to kurwa nie do ogarnięcia. Taki sprzed chwili kiedyś zacier do bimbru robiłem i  klarowało siego później można było dodać sypki aktywny węgiel. Daję łba uciąć że małe wiaderko z wodą i takim węglem + plastikowy wężyk, robiło by robotę w 100%. Dla growerów są psiki anty zapachowe które zabijają  wszelki smród a sam jest neutralny w zapachu. Bo jak zajebiesz Brisem pokój w środku nocy to jak chuj ze się ktoś nie poczai Podobno kultowa

A zaraz idę tego hexa skosztować ale pierw się narajam i zobaczymy co to będzie co to będzie E

Cop do tych noodów to nie żadna schiza bo kompletnie odcina strach i kardio. Podobnie się czułem paląc browna lata temu w nl tyle ze to co po alfie trwa chwilkę i albo zasnę albo ocknę się i działam dalej


RE: Alfa-PiHP - Kapitan - 21.06.2022

Jest gdzieś dostepna dobra alfa ?


RE: Alfa-PiHP - M100 - 21.06.2022

Jest dostępna dobra alfa zobacz u designer


RE: Alfa-PiHP - mama_kacpra_od_sloika - 21.06.2022

dobra alfa czyli ktora?


RE: Alfa-PiHP - KACPER - 22.06.2022

(21.06.2022, 10:51)Kapitan napisał(a): Jest gdzieś dostepna dobra alfa ?

Sprawdz u Desinger-chems Smile


RE: Alfa-PiHP - Kapitan - 23.06.2022

Ok zaraz zerknę na tą alfę u nich


RE: Alfa-PiHP - dekadan89 - 23.06.2022

z folii jarać nie potrafię i nie mam zamiaru nawet się uczyć bo Jan niezbędny by nie nadążał z p[produkcją.
Jarałem z gotowych oil pipe, z żarówy 100w(heh pierwsze podejścia ), dzisiaj testowałem świeczkę w trybie przelotowym nawet ok ale kilerem jest to malutkie gówno.

[Obrazek: ee.jpg]

mam tez taka małą z płaskim grubym denkiem co można gieta wsypać i grzać żarową i nie spalisz towaru ale przy gwincie jest ta jebana farba reflektująca a nie idzie tego zmyć. Jarałem i zżyje ja to ja

Ale E-peta stawiam najwyżej za bezstratność materiału nie zabijesz się od razu a możesz użytkować cały czas gdzie chcesz


RE: Alfa-PiHP - Kapitan - 23.06.2022

z czego zrobiłeś tą żarówe


RE: Alfa-PiHP - dekadan89 - 23.06.2022

Żarówka samochodowa PY21W 12V 21W BAU15
Farbę łatwo papierem gęsto ziarnistym zetrzeć albo kupić bez koloru ja miałem w domu taką. 2 dziurki i od samego smażenia prosto w płuco. Ale to akcja po której musze odsapnąć