Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Alfa-PiHP - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Stymulanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Alfa-PiHP (/showthread.php?tid=167)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Alfa-PiHP - dekadan89 - 24.06.2022

(21.06.2022, 19:22)mama_kacpra_od_sloika napisał(a): dobra alfa czyli ktora?

wyjebana jest w miejscu którego mnie nawiedziecie, słodziutka(ta już rozumiem o jaką słodycz chodzi)m pyszna nie pozostawiająca niczego po sobie. Cleaner zbędny


RE: Alfa-PiHP - Kapitan - 24.06.2022

ale mówisz o tej alfie powder czy alfa crystal bo są dwie ten co ma designer


RE: Alfa-PiHP - dekadan89 - 24.06.2022

ile razy wam powtarzać że nie ma żadnej alfy crystal, to cos co przedają jako crystal to ten proch w grudzie i tytle
w dodatku nie widzę słowem wspomnianego przeze mnie designera, naucz się czytać ze zrozumieniem


RE: Alfa-PiHP - Kapitan - 24.06.2022

wiem że to nie jest crystal tylko kamień/rock taki ale vendor tak podpisuje na stronie dlatego tak napisałem


RE: Alfa-PiHP - dekadan89 - 24.06.2022

spoko nie miałem niczego złego wobec Cb na myśli porostu vendorzy trochę nas ciułają takim chwytem


RE: Alfa-PiHP - Pazyfea - 25.06.2022

olejki sa vardzo nie oplacalne ciezko wziac orawilnego bucha i duzo sie marnuje wedlug mnie Big Grin


RE: Alfa-PiHP - dekadan89 - 25.06.2022

a ja mam odmienne zdanie bo więcej chodzę nakopcony e-petem niż ganiać gdzieś z żarówą. I jakoś tak fajniej spokojniej ale zabic tez się zabijesz tylko bucha więcej bierzesz.
Pisałem prędzej żeby grzać na małych watach i małym przepływie powietrza bo mi się ubzdurało że tak jest lepiej ale zanim uzbierała się chmura to już miejsca w płucach nie było i trzeba było na dwa -trzy razy co i tak mi stykało wtedy. zrobiłem to tylko na dwa dni zanim pipy przyjdą nowe a stało się tak ze więcej wale z e niż z banki bo e to dla mnie przyjemność a bańka to konkretny łomot musze usiąść zastanowić się chwile co się odjaniepawlilo, a jak ktoś ma nadejść to i serducho daje znak życia.
Na komendzie byłem ost glina mnie zwyczajem częstuje petem, mowie nie dzięki jaz tych nowoczesnych, wyjąłem se e-peta nabitego alfa która w efekcie była miętowym olejkiem z posmakiem alfy. Inny e-palacz co najwyżej by mi zgłosił żebym se grzałkę wymienił bo ta już chyba kończy żywota(nie widziałem nigdy liquidu o smaku alfy)

Parownik zeusa wydawał mi się całkiem spoko opcją i jako tako się sprawdził ale nasuwa mi się pewna teoria która powstała na bazie mixu poryciowego hexa i alfy (choć wcale nie uważam ze pihp to było jakieś tam zło czy k****a ....) i odświeżenia czerepy po fma. Odkopałem w gratach parownik ello duro eleafa tytlko bez szklabo zbite ale od zeusa pasuje to co dają w zapasie.
Nowa grzałka to jeszcze większa k***a chyba największa z gotowców później już tylko bazy rba

[Obrazek: grzalka-eleaf-rotor-hw-t2.png]
no i ello duro ma dolny aorflow przez co opary trochę cieplejsze ale pole manewru regulacji przepływy jest co najmniej tak duże jak moja pizda po zapomnianym 3fma przez te nowe zabawki.

[Obrazek: 20220625-102057.jpg]

I teraz najlepiej przeczytaj to sobie na głos bo może dasz wiary a może nie, a może tak, a może c**j go wie.
na ello duro jak chce spokojnie do robótek ręcznych mniejsze waty i se pociągam a podniecenie rośnie z każdym buchem. Z bańki nie wyobrażam sobie takiego czegoś o na nocny maraton mi nie zejdzie więcej niż poł g.
A jak dojebie nawet 40w i dam dużo powietrza (schładza i nie dochodzi do przepalenia?) i ciągnę zdecydowanie szybko żeby opar nadążał s********c a grzałka chłonąć świeży płyn to po 4-5sek mam niemal to samo co z banki a drugi taki i już jest za grubo a nie przepadam za takim j********m.
Alfa się rozpuszcza w 100% grzałkę sprawdzam co jakiś czas i nie widzę różnicy jak po normalnym liquidzie wygląda a kolor płynu taki no to kawa. Mięta szybko mnie w******a a słodka alfa z kawą lepiej smaczy.

Wiec nie wiem jakich stratach piszesz/

Tylko do liquidu wale ten z zasadnego forum bialutki proch [taktycznie nie zostawiający śladu

Od czapek faza ta sama nie widzę różnicy z tym że prada myk i nie ma a z tego się robi taka breja ciemna i dużo dłużej można tego ściągać normalne chmury/. Zaraz dam foty to nie jest spalony towar on zmienia barwę zaraz jak ostyga przypominając coś jak bursztyn

teraz se zabawki tworzę ale pipy też pewnie kupię

Mistrz zabijania, wstawiłem dużo większy szklany komin bo taka rureczka plastikowa to nie porozumienie. Palce są smażysz a szklany komin zawsze możesz opalić
jak bieda będzie.

[Obrazek: 20220625-093746.jpg]

Świeczka przelotowa tez widać capsowy towar. zostawię na czarna godzinne albo hexa spróbuje tym zgrzać ale ponoć straty w c**j raczej nie warto

[Obrazek: 20220625-093000.jpg]

a to taki wybryk mnie się podoba krewne chmury można ściągnąć tylko grube dno jest trzeba mocno palic tylko nie wiem jak wpływa na to ta jebana farba lałem tam wszystkie rozpuszczalniki świata nic tego nie rusza może jest na zewnątrz? nie sprawdzałem ale z reguły są od środka malowane. Ale pale nic nie czuje żadnych udziwnień. W******m tam grama i już kilka dni go męczę bo z baniek tak na ostro to przypały mam, w pokoju zazwyczaj pet gdzieś dalej to wtedy sprzęty

ktoś ma pomysł na pozbycie się tej farby jebane? też capsowy bursztyn nie znika tak szybko jak puch prady


[Obrazek: 20220625-112024.jpg]

[Obrazek: 20220625-112033.jpg]

[Obrazek: 20220625-112039.jpg]


RE: Alfa-PiHP - Kapitan - 25.06.2022

dekadan89 jak ty to zrobiłeś z czego to jest https://ibb.co/p2hj4FV 
jakaś instrukcja jak to zrobić xd


RE: Alfa-PiHP - dekadan89 - 25.06.2022

znalazłem taką to zwykła żarówka halogenowa tylko szkło ma grube trzeba dobrze palic ale mistrzem jest żaróweczka samochodowa. Wszystko dzieje się tak szybko jak z folii  byś jarał. Zaś przy tym czołgu trzeba poszukać zanim baniak nagrzejesz  ale rozgrzewasz raz a ściągasz kilka hitów to tnie dla mnie nie ma takiej kontroli a sypać tam ważone dawki to absurd. Temat dla weteranów co2 g wrzucą i poleci w obieg.
Turbożaróweczka to nic innego jak pipa ale sam zrobiłeś nie płaciłaś wiesz ocb kombinujesz nie idziesz łatwiznę


nigdzie nie potrafię znaleźć takiej teraz same plastiki a to była stara zwykła żarówka z długą szyjką stwierdzam że halogen bo szkło grube. Zleci na ziemie i nie pęknie, dla jaszczurek jeszcze takie szklane produkują ale drogie są

https://allegro.pl/oferta/zarowka-grzewcza-do-terrarium-z-zolwiem-wezem-75w-12006377486

a moim jaszczurom nie będę kradł

A jak zrobić? fachowcowi wystraszy kluczyk do zamka i wbić na jakieś blokowisko na klatkę, wykręca i już jara.
Ja bawiąc się ze szkłem ciągle je chłodzę i szlifierką wszystko . W tym przypadku cieniutką tarczą ucinasz normalnie przy gwincie (ale najpierw obklej szkło taśmą typu duckduck ta srebrna mocna ale zwykla izolacyjna tez da rade. Zaś do turbożaróweczki tarcza z papierem ściernym i szlifuje do polowy metalu aż ten trzonek od żarnika odpadnie, nałożyłem taką kape bo mam ich w ukj i działa ze oja cieBig Grin


RE: Alfa-PiHP - mama_kacpra_od_sloika - 25.06.2022

zrob z tego poradnik jak inni moga zrobic taka fifke Smile