Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Filmy do oglądania na fazie (i nie tylko) - co polecasz? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Filmy do oglądania na fazie (i nie tylko) - co polecasz? (/showthread.php?tid=1676)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Filmy do oglądania na fazie (i nie tylko) - co polecasz? - swo002 - 21.11.2023

''Nagi lunch''


RE: Filmy do oglądania na fazie (i nie tylko) - co polecasz? - C84S - 24.11.2023

Fajny serial, dla miłośników Godzili i nie tylko Smile 
Jak dotąd są 3 odcinki, mega się ogląda. Polecam

[Obrazek: 5391-series.jpg]

Monarch: Dziedzictwo potworów

Cate udaje się przetrwać atak Godzilli na San Francisco, po czym przeżywa kolejny wstrząs, gdy odkrywa szokujący sekret. Stawiając czoła potwornym zagrożeniom, wyrusza w pełną przygód podróż, aby poznać prawdę o swojej rodzinie i tajemniczej organizacji zwanej Monarch.


RE: Filmy do oglądania na fazie (i nie tylko) - co polecasz? - Kapitan - 24.11.2023

MOWGLI: LEGENDA DŻUNGLI
[Obrazek: Mowgli-Legenda-dzungli.jpg]


RE: Filmy do oglądania na fazie (i nie tylko) - co polecasz? - Diabeuu666 - 24.11.2023

A więc tak. Coś dla fanów psychodelików a zwłaszcza DMT. Mega kozak film
ENTER THE VOID 💥👌🏼

Drugi, pewnie większość zna ale uwielbiam do niego wracać ciągle.
LAS VEGAS PARANO 😵‍💫😁👌🏼

Trzeci kozaczek, jeden z moich ulubionych.
PODZIEMNY KRĄG

Czwarty, mega ciężki, realistyczny, brudny, obskurny, bezlitosny no zostawił mi rysę w głowie na całe życie... Totalnie poryty od A do Z ale po prostu Epicki!!!
NIEODWRACALNE

A z seriali polecam
Mind Hunters z Netflixa
I w sumie Alice in Borderline też spoko się oglądało


RE: Filmy do oglądania na fazie (i nie tylko) - co polecasz? - C84S - 24.11.2023

Dla miłośników kosmosu i Księżyca 
Bardzo dobra ekranizacja 

MOONFALL
[Obrazek: 55475.jpg]


RE: Filmy do oglądania na fazie (i nie tylko) - co polecasz? - swo002 - 24.11.2023

(24.11.2023, 10:43)Diabeuu666 napisał(a): A więc tak. Coś dla fanów psychodelików a zwłaszcza DMT. Mega kozak film
ENTER THE VOID 💥👌🏼

Drugi, pewnie większość zna ale uwielbiam do niego wracać ciągle.
LAS VEGAS PARANO 😵‍💫😁👌🏼

Trzeci kozaczek, jeden z moich ulubionych.
PODZIEMNY KRĄG

Czwarty, mega ciężki, realistyczny, brudny, obskurny, bezlitosny no zostawił mi rysę w głowie na całe życie... Totalnie poryty od A do Z ale po prostu Epicki!!!
NIEODWRACALNE

A z seriali polecam
Mind Hunters z Netflixa
I w sumie Alice in Borderline też spoko się oglądało

Podpisuję się pod tym rękami i nogami,również polecam wszytskie z tych tytułów,świetne filmy do których wracałem kilkukrotnie


RE: Filmy do oglądania na fazie (i nie tylko) - co polecasz? - budynmalinowy - 25.11.2023

"Zwierciadło" Tarkowskiego


RE: Filmy do oglądania na fazie (i nie tylko) - co polecasz? - C84S - 26.11.2023

Na śmiechowe polecam Zaaaaarąbisty program rozrywkowy.
Ja 6 odcinków łyknąłem w jeden dzień, Nie można się oderwać  Smile

LOL: Kto się śmieje ostatni


[Obrazek: 4862-series.jpg]

Można obejrzeć na vizjer.pl


RE: Filmy do oglądania na fazie (i nie tylko) - co polecasz? - LOBO - 26.11.2023

(24.11.2023, 16:09)C84S napisał(a): Dla miłośników kosmosu i Księżyca 
Bardzo dobra ekranizacja 

MOONFALL
[Obrazek: 55475.jpg]

[quote pid="68139" dateline="1700838556"]
 Jak lubisz takową tematyke, obejrzyj ten i podziel sie kiedys recką ;-).Mowisz, iż ten Moonfall polecasz, jak jest ukazany kosmos i oglna konwencja?

/[Obrazek: Moon.jpg]





[/quote]


RE: Filmy do oglądania na fazie (i nie tylko) - co polecasz? - horsii - 26.11.2023

The Room Tommy'ego Wiseau Podobno kultowa Kurwa, obejrzeć ten film na trzeźwo to już jest gruba akcja, obejrzeć go kolejny raz pod wpływem to już kosmos. Idealna pozycja dla entuzjastów filmów tak złych, że aż dobrych.