Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Filmy do oglądania na fazie (i nie tylko) - co polecasz? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Filmy do oglądania na fazie (i nie tylko) - co polecasz? (/showthread.php?tid=1676)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Filmy do oglądania na fazie (i nie tylko) - co polecasz? - horsii - 27.02.2024

Spaceballs... przy tej scenie myślałem że padnę: 





RE: Filmy do oglądania na fazie (i nie tylko) - co polecasz? - Mystery - 27.02.2024

Niesławny Youssef Salem
Przyjemna francuska komedia. Polecam na wieczór.


RE: Filmy do oglądania na fazie (i nie tylko) - co polecasz? - LOBO - 01.03.2024

Nowa Diuna, polecam na ziółku! Robi wrazenie...

[Obrazek: DUNE-2-plakat.jpg]


RE: Filmy do oglądania na fazie (i nie tylko) - co polecasz? - Ferdzio Kiepski - 05.03.2024

Może nie film, ale serial.....
"Świat wegług Kiepskich"
[Obrazek: %C5%9Bwiat-wed%C5%82ug-kiepskich-1.jpg]


RE: Filmy do oglądania na fazie (i nie tylko) - co polecasz? - LOBO - 01.04.2024

"Sexy Beast" O umieraniu i zmartwychwstawaniu..czyli lapie sie jeszcze pod swieta...

[Obrazek: s-l600.jpg]


RE: Filmy do oglądania na fazie (i nie tylko) - co polecasz? - Ferdzio Kiepski - 01.04.2024

Zapodajcie sobie po ziole mix z YTba pod nazwą bodajże : sprawa dla reportera BEST MOMENTS Podobno kultowa
Ostatnio oglądałem.... dokurwione, polecam Tongue

a i byłbym zapomniał
Do tego tanie wino Tongue przehujstwo! Big Grin


RE: Filmy do oglądania na fazie (i nie tylko) - co polecasz? - LooL99X - 01.04.2024

Ja to lubię oglądać na YT o kosmosie  xd
Gwiazdy, planety, teorie itd to Smile


RE: Filmy do oglądania na fazie (i nie tylko) - co polecasz? - horsii - 01.04.2024

[Obrazek: capricorn.png]

Ostatnio na najebce obejrzałem sobie Capricorn one, dobra pozycja.

Cytat:Charles Brubaker (Josh Brolin) dowodzi ekspedycją naukową na Marsa. Podczas startu zawodzi system, który katapultuje astronautów ze statku. Prom kosmiczny "Koziorożec 1" pozbawiony załogi zostaje wystrzelony w Kosmos. NASA postanawia nie przyznać się publicznie do błędu systemu i zorganizować mistyfikację lądowania na Marsie.

ale kurwa myślałem że się przewrócę jak do mnie dotatrło że w filmie gra OJ Simpson Podobno kultowa Podobno kultowa


RE: Filmy do oglądania na fazie (i nie tylko) - co polecasz? - ZmiataZplanszy - 02.04.2024

o 2 takich co poszli w miasto


RE: Filmy do oglądania na fazie (i nie tylko) - co polecasz? - horsii - 02.04.2024

The China Syndrome (1979)
Cytat: Ambitna dziennikarka telewizyjna Kimberly Wells (Jane Fonda) robi w elektrowni atomowej standardowy reportaż. Gdy dochodzi do bardzo groźnej awarii, jej relacja staje się wiadomością dnia. Wracając ze studia na miejsce wypadku, spotyka się z zakazem wstępu i sprzeciwem władz, które starają się ukryć prawdę przed społeczeństwem.