Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Aktualnie najlepsze i dostępne na rynku stymulanty - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Stymulanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Aktualnie najlepsze i dostępne na rynku stymulanty (/showthread.php?tid=168)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Aktualnie najlepsze i dostępne na rynku stymulanty - PUDZILLA - 02.10.2023

Lukas1985 zamawiam to, shut up and take my money!



bardzo mnie zaciekawiło łączenia, nie gadaj, że fenylopiracetam z brahmi i milorzabem zrobią ze mnie geniusza, bo w to za chuja nie uwierzę Podobno kultowa za ładnie to brzmi, ale wytłumacz mi, żebym mógł to sobie połączyć jak się wyśpię, na ile wartosciowa jest synergia tych zwiazkow? 
  • Brahmi (Bacopa monnieri), Ashwagandha (Withania somnifera), Różeniec (Rhodiola rosea), Cytryniec (Schisandra chinensis), Kofeina, L-teanina (Camelia sinensis), Żeń-szeń (Panax ginseng), Fosfatydyloseryna (PS) – zwiększenie wydolności intelektualnej, poprawa funkcji kognitywnych, poprawa pamięci, łatwiejsze przyswajania nowych informacji;



RE: Aktualnie najlepsze i dostępne na rynku stymulanty - wwojtuss - 03.10.2023

Lukas1985 pod slowem "najlepsze" jednemu chodzi o funkcjonalnosc, a drugiemu o totalny rozpierdol i bicie niemca po kasku Podobno kultowa


RE: Aktualnie najlepsze i dostępne na rynku stymulanty - Szaryno123 - 03.10.2023

Lukas1985  zainteresowałeś mnie tym,  da się to normalnie kupić w pl?, teraz widzę że na allegro jest

Alfa, 5mapb u mnie zasługuje na 1 miejsce z euforykow


RE: Aktualnie najlepsze i dostępne na rynku stymulanty - Lukas1985 - 04.10.2023

(03.10.2023, 16:33)wwojtuss napisał(a): Lukas1985 pod slowem "najlepsze" jednemu chodzi o funkcjonalnosc, a drugiemu o totalny rozpierdol i bicie niemca po kasku Podobno kultowa

Heh. Tylko tu trzeba zbilansować zyski, straty, wady i zalety. Taki NEP poza urywaniem łba nie posiada żadnych pozytywnych cech. A docelowo mocne podkręcenie libido działa jako wada. Tylko, że fakt, jak ktoś wali kreche za krechą to o tym nie myśli. W tym co ja wymieniłem jest głównie funkcjonalność ale i można się nieźle pokarać jak przesadzimy.


RE: Aktualnie najlepsze i dostępne na rynku stymulanty - Ser Pleśniowy - 16.10.2023

A-pvp


RE: Aktualnie najlepsze i dostępne na rynku stymulanty - C84S - 16.10.2023

Ser Pleśniowy a dlaczego tak uważasz że A-pvp?


RE: Aktualnie najlepsze i dostępne na rynku stymulanty - Mfexor - 16.10.2023

C84S Większość tak uważa


RE: Aktualnie najlepsze i dostępne na rynku stymulanty - C84S - 16.10.2023

Mfexor nie wypowiem się bo nie próbowałem. Widzę od czasu do czasu że są zapytania o ten produkt w dziale Escobara. Wiec coś musi być na rzeczy. 
Mi bardzo podchodzi Analog Hex.


RE: Aktualnie najlepsze i dostępne na rynku stymulanty - Ku88baQ - 16.10.2023

C84S Duch ma właśnie w ofercie


RE: Aktualnie najlepsze i dostępne na rynku stymulanty - DissoEnjoyer - 20.10.2023

NEP był jednak bardziej cywilizowany od alfy, przynajmniej w kontekście schizów po zażyciu (których mam serdecznie dość - wiadomo NEP też pokara, ale nie jest to nieodłączną częścią zabawy). Więc NEP dobrej jakości chętnie bym polecił w ramach stymulacji.

Ostatnio 2-fma próbowałem i nie było to złe, ale taki skromny sampel to jednak za mało by zmierzyć się z pełnym potencjałem substancji.