Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Aktualnie najlepsze i dostępne na rynku stymulanty - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Stymulanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Aktualnie najlepsze i dostępne na rynku stymulanty (/showthread.php?tid=168)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Aktualnie najlepsze i dostępne na rynku stymulanty - Zenez - 29.04.2022

White od słonia to jest nep czy 4cmc bo nie wiem czy mam wszystko na testa


RE: Aktualnie najlepsze i dostępne na rynku stymulanty - Polono - 17.05.2022

Kiedys niebieskie 4cl pvp od demona bylo zajebista. Zajebisty wypierdol ale schizy mniejsze niz po hexie. Teraz ta substancje chyba tylko od preda mozna


RE: Aktualnie najlepsze i dostępne na rynku stymulanty - horsii - 17.05.2022

Polono nie liczyłbym że obecne 4cl pvp które przeleżało i tak juz na magazynie pewnie swoje, i chodzi mniej wiecej za połowę ceny niż wszystkie inne ketony, miało byc dobre Podobno kultowa u preda też to leży od chuja czasu chyba bo grubo ze 2 lata temu pamietam, ze też tego nie mógł sprzedać i było przecenione mocno, nikt sie nie zachwycał.

ciekawi mnie co się takiego dzieje że hurtownicy porobili halogenowane analogi dmara juz dawno temu i zaden sklep w zasadzie ich nie stockuje a wszystkie inne śmieci to od razu.


RE: Aktualnie najlepsze i dostępne na rynku stymulanty - SztywnyMisza - 17.05.2022

jak dla mnie dobry ten hex od escobara Big Grin


RE: Aktualnie najlepsze i dostępne na rynku stymulanty - Polono - 17.05.2022

(17.05.2022, 14:36)horsii napisał(a): Polono  nie liczyłbym że obecne 4cl pvp które przeleżało i tak juz na magazynie pewnie swoje, i chodzi mniej wiecej za połowę ceny niż wszystkie inne ketony, miało byc dobre Podobno kultowa u preda też to leży od chuja czasu chyba bo grubo ze 2 lata temu pamietam, ze też tego nie mógł sprzedać i było przecenione mocno, nikt sie nie zachwycał.

ciekawi mnie co się takiego dzieje że hurtownicy porobili halogenowane analogi dmara juz dawno temu i zaden sklep w zasadzie ich nie stockuje a wszystkie inne śmieci to od razu.

Powiem szczerze ze gdyby to nie lecialo  nl tylko mozna by zamowic na skrzynki to z 10 tego i 10 3mec bym przytulil po tanie jest.


RE: Aktualnie najlepsze i dostępne na rynku stymulanty - Kajabuza - 17.05.2022

MFPVP

Obecnie widziałem tylko u chmury. Już gdzieś polecałem, bo aktywne jest na 100%.


RE: Aktualnie najlepsze i dostępne na rynku stymulanty - Zenez - 24.05.2022

Hexen od pablo kozak ale zwał ojoj


RE: Aktualnie najlepsze i dostępne na rynku stymulanty - Pupel - 26.05.2022

Polecam nep od wh


RE: Aktualnie najlepsze i dostępne na rynku stymulanty - shaqu245 - 05.06.2022

Ostatnio wróciłem do tematu(1,5 roku przerwy), dość aktywnie robie research.
Wygląda na to że moje ulubione rarytasy nadal są do ogarnięcia.
A więc dla mnie to najlepsze są:
-a-php
-md-php
-a-phip
-dobry NEP
-3-FMA

Większości nie badałem od bardzo dawna i nie mam pojęcia jakiej jakości teraz sorty latają.
Ale za jakiś czas sprawdzę Podobno kultowa
Ale wszystkie widziałem w ostatnich dniach w różnych sklepach. Nawet podpytałem czy są Podobno kultowa


RE: Aktualnie najlepsze i dostępne na rynku stymulanty - dekadan89 - 01.07.2022

Typowy stim i do zabawy o do roboty to świeży dobry sort 3fma. Petarda (2fa,3fa też dają rade zależy jak c**j leży a najlepiej mix obu)