Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Aktualnie najlepsze i dostępne na rynku stymulanty - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Stymulanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Aktualnie najlepsze i dostępne na rynku stymulanty (/showthread.php?tid=168)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Aktualnie najlepsze i dostępne na rynku stymulanty - dekadan89 - 18.07.2022

(17.05.2022, 22:30)kajabuza napisał(a): MFPVP

Obecnie widziałem tylko u chmury. Już gdzieś polecałem, bo aktywne jest na 100%.

a co byś powiedział o mdphp da rade vapo i ogolone jest sens zamawiać


RE: Aktualnie najlepsze i dostępne na rynku stymulanty - Kajabuza - 18.07.2022

dekadan89 nie próbowałem nigdy (przynajmniej świadomie Podobno kultowa ) ale z tego co widzę u chmury jest Mdphp freebase czyli jeśli się nie mylę wolna zasada (?) typowo pod vapowanie.


RE: Aktualnie najlepsze i dostępne na rynku stymulanty - dekadan89 - 18.07.2022

tak jest dostępna freebase ale nie o chmure chodzi i czytałem ze to taka lepsza php ale nie mam opinii ludzi tutejszych wiec nie wiem czy warto zamówić. Tak przeglądając bluelight już wiem że będzie to w kolejnym zamówieniu do pihp


RE: Aktualnie najlepsze i dostępne na rynku stymulanty - kot_kreskowy - 19.07.2022

(18.07.2022, 02:53)dekadan89 napisał(a): a co byś powiedział o mdphp da rade vapo i ogolone jest sens zamawiać


Escobar miał to w ofercie ze 4 -5 miesięcy  temu. 

Sam tego nie pobierałem, ale doświadczeni w tym gracze pisali, że lepiej bez wagi do tego nie podchodzić Podobno kultowa
Kilka/kilkanaście mg i wystrzał z laczków, a skarpety samozapłon Big Grin
Jeśli znajdziesz, to radzę uważać. 
Co do vapo, to nie wiem.


RE: Aktualnie najlepsze i dostępne na rynku stymulanty - Kajabuza - 19.07.2022

Jeśli się nie mylę FUNKY od kolka swego czasu był na mdphp i waga 0.2 na pakiet raczej nie była przypadkowa Podobno kultowa


RE: Aktualnie najlepsze i dostępne na rynku stymulanty - Maniek - 19.07.2022

Jedni piszą, że Funky było na alfie, inni, że na 4mmc... Teraz kolejna osoba pisze, że na MDPHP. Ciekawe na czym było, bo kolega to dostał do zamówienia od White Elephant Big Grin 

Wydaje mi się, że najbardziej prawdopodobne jest, że Funky był mixem alfy i 4mmc, bo MDPHP w tamtych czasach raczej nie był zbyt popularny i nie było go zbytnio w asortymencie sklepów RC.


RE: Aktualnie najlepsze i dostępne na rynku stymulanty - Harnas - 19.07.2022

A czy te całe funky jest gdzieś jeszcze dostępne?


RE: Aktualnie najlepsze i dostępne na rynku stymulanty - kot_kreskowy - 19.07.2022

XDXDXDXD
Ziom, to jest kurwa ŚWIĘTY GRAAL  Big Grin
To LEGENDA Cool
Nie do kupienia.
White-Elephant prawdopodobnie wydobył to z samych czeluści piekieł Podobno kultowa


RE: Aktualnie najlepsze i dostępne na rynku stymulanty - Kajabuza - 20.07.2022

Maniek FUNKY pierwotnie był na MDPV a po banie na ów odczynnik na MDPHP. Tak jak piszesz, że md nie było zbyt popularne, tak myślę Kolek niechętnie dzielił się sekretami swoich soli. Według mnie od 4mmc i tego typu "erce" były KOKOLINO, FUNKY to była inna bajka Big Grin


RE: Aktualnie najlepsze i dostępne na rynku stymulanty - kot_kreskowy - 20.07.2022

Cocolino przedewszystkim było słabsze. Nie miało podjazdu do tego co wyczyniał ze mną funky Big Grin Mimo wszystko skłaniałbym się ku założeniu, że zawierał  4mmc, ale co oprócz tego, to nie mam zielonego pojęcia.