Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Aktualnie najlepsze i dostępne na rynku stymulanty - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Stymulanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Aktualnie najlepsze i dostępne na rynku stymulanty (/showthread.php?tid=168)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Aktualnie najlepsze i dostępne na rynku stymulanty - Bam - 08.10.2022

Wystepuje taka jakby wata robia sie takie jakby wiorki kokosowe


RE: Aktualnie najlepsze i dostępne na rynku stymulanty - kot_kreskowy - 08.10.2022

Feta w igłach? Pierwsze słyszę.

(08.10.2022, 14:44)Bam napisał(a): Wystepuje taka jakby wata robia sie takie jakby wiorki kokosowe


Bardzo bialusieńki sort, bielszy od śniegu?

Taki puszek jakby?
I mocne jak skurwysyn?


RE: Aktualnie najlepsze i dostępne na rynku stymulanty - horsii - 08.10.2022

"taka jakby wata" to zrekrystalizowana kofeina, będąca pod postacią mikroskopijnych kryształków. widziałem ile takiej "waty" zostaje po oczyszczeniu ulicznej prądnicy z jednocyfrowym procentem czystości Podobno kultowa


RE: Aktualnie najlepsze i dostępne na rynku stymulanty - Beeniepatu - 08.10.2022

(08.10.2022, 13:09)Kaja Buza napisał(a):
Feta w igłach? 🙃🙃🙃 Beeniepatu pozwolę sobie Ciebie zapytać, bo z tego co kojarzę masz pojecie o fetundze. 😁 Jest feta w igłach? 
(może to ethcat od Słonia, ale żeby fetę upodobniało, to zmoczone kropelką spirytusu? 😂) 

Oczywiscie, ze jest feta w iglach. To "ice" i jest to krystaliczna metamfetamina po prostu 😁 Inne postacie fety to speed i base 

A powaznie to w moich czasach fetyszyzmu, igielki w temacie to byly swietlowki 😎


RE: Aktualnie najlepsze i dostępne na rynku stymulanty - Rudy Cygan - 08.10.2022

Fety w igłach nie widziałem, hexena tak ,ale fety nie chyba że jak kolega pisze wyżej jazeniowki


RE: Aktualnie najlepsze i dostępne na rynku stymulanty - Szatan69 - 08.10.2022

Ja chyba wiem o co chodzi jest taka feta w polsce ze jak kruszysz to nie robi sie pył tylko jak by wiórki kokosowe. Sie gowno klei i jak podziabiesz wygladem chyba najbardziej przypomina cos w postaci mniejszych wiorek kokosowych albo mydła startego na mini oczkach xD

normalne jest ma normalny smak ale nie da sie tego gowna normalnie na pylek stasowac  ani wysuszyc jak by kostystencja waty po podziabani mini wiorki kokosowe albo kreda swiecowa starta na tarce xD 

Dlatego nie wale fety w pl bo dobrej od 7 lat nigdzie nie widziałem


RE: Aktualnie najlepsze i dostępne na rynku stymulanty - ProducentRC - 08.10.2022

Pierdolcie fetę bierzcie a-pvp od escobara dopiero poznacie co słowo stymulacja oznacza


RE: Aktualnie najlepsze i dostępne na rynku stymulanty - kot_kreskowy - 08.10.2022

Beeniepatu pamiętam temat świetlówek w amfetaminie.
Żółty szuwaks z cekinami😎
Koniec lat '90  Niektórych tu jeszcze na świecie pewnie nie było.

Wtedy jeszcze nie ćpałem, fety pierwszy raz spróbowałem w '99


RE: Aktualnie najlepsze i dostępne na rynku stymulanty - Beeniepatu - 08.10.2022

Dokladnie o tym mowie kot_kreskowy 😎 Coz... Czas nie stoi w miejsci. Jednak wciaz u nas pamiec dobra jak na dziadkow 💪


RE: Aktualnie najlepsze i dostępne na rynku stymulanty - kot_kreskowy - 08.10.2022

Racja, tylko🤫 
Nikt się nie dowie😁 żeśmy stare dziady😎

Beeniepatu 
[Obrazek: 20221008-210814.jpg]
Nasze zdrowie😎
Ach te dłonie budowlańca🤭