Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Ogromny ból języka po RC - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Zdrowie i detoks (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Ogromny ból języka po RC (/showthread.php?tid=1681)

Strony: 1 2 3


Ogromny ból języka po RC - aleksander37 - 06.01.2023

   Nie wiem czy wam ale mi często się zdarza (niestety   Sad ) ogromny ból języka po RC szczególnie po MDPHP ,ALFA PVP ,ale również po 3 CMC. 
    Ból ten nie jest odczuwalny po jednokrotnym podaniu specyfika tylko po kilku dniowym przyjmowaniu np przy ostrej 3 dniówce (tak niestety czasami i mi się zdarza przeginać. Odrazu zaznaczam  ze ból ten nie wynika z z przypadkowego ugryzienia , jest on bardziej jak bolący mięsień (boli jak cholera!!) . 
     Wydaje mi się że przyczyną tego stanu rzeczy jest odwodnienie ale nie jest to poparte żadną wiedzą tylko moimi domysłami. POTRAKTUJCIE TEN POST POWAŻNIE nie jest on napisany dla beki ani też dla podbicia punktów . Poprostu nigdzie nie mogę znalezć żadnej sensownej odpowiedzi.

  Jestem ciekaw waszej opinii czekam na wasze odpowiedzi oraz jak macie jakieś  pytania to zapraszam do dyskusjii!!!!


RE: Ogromy ból języka po RC - kot_kreskowy - 06.01.2023

Wiem o czym piszesz i co masz na myśli.
No cóż, kilkudniowe stosowanie tak mocnych rzeczy jak alfy czy mdphp niesie za sobą szereg konsekwencji dla zdrowia, dlatego tak ważna jest redukcja szkód.
Coś mi się wydaje, że powyższe stimy ćpasz od stosunkowo niedawna i pewnie ilości też są niemałe, co jest wielkim obciążeniem dla niewprawionego w bojach organizmu.
Sposób aplikacji (ROA) też może mieć wpływ na takie objawy.

Sam zaczynałem od ciężkich stimów w dużych ilościach, latałem w maratonach po kilka dni i teraz, z perspektywy czasu, wiem, że to nie było mądre. Ćpam 7 lat, więc wiem o czym mówię.

Odstaw te stimy, zrób przerwę od ćpania.
Poza tym przemyśl czy aby na pewno tak mocne stymulanty to droga, którą chcesz podążać, a uwierz mi,  to jest dopiero ułamek strat zdrowotnych i nie doświadczyłeś jeszcze pełnego wachlarza cierpień, który jest zdecydowanie bardziej szerszy niż Ci się wydaje.
Zarówno pod kątem fizycznym ale co gorsza, psychicznym.
Doświadczeni 'życiem' stimiarze wiedzą o czym mówię, a jeśli nie, to znaczy,że nie są jeszcze świadomi.

No cóż, ja mogę Ci tylko doradzić, bo jestem tym doświadczony, ale to Ty podejmiesz decyzję.

Jest spory wybór na rynku i naprawdę nie trzeba iść w stimy. Nie bądź dla siebie katem.
Pozdrawiam 🤗


RE: Ogromy ból języka po RC - aleksander37 - 06.01.2023

Witaj dzieki za odpowiedz. Ja już dawno odstawiłem te specyfiki ale zdarza mi sie sporadycznie (raz dwa razy na rok)wrócić i temat powraca.Jest on widoczny nawet po jedno dniowej zabawie z amfetaminą. Nie jestem (niestety) od wczoraj w tej grze (mam wiecej lat niż wskazuje na to mój nick) nie bede sie przechcwalał ile lat już w tym siedze bo to nie tutaj chodzi . Twoja teoria niestety nie jest trafiona (to nie jest żaden zarzut nie zrozum mnie żle) Mimo wszystko dziekuje Ci za odpowiedz pozdrawiam  Smile


 Z tego wszystkiego zapomniałem dodać ze problem pojawia sie również przy obcowaniu z innymi substancjami takie jak 3mmc 3cmc 2mmc itp. nie tylko przy stimach. najczęściej po całodniowej zabawie ( ból jest mniejszy ale na tyle uciążliwy ze poprostu wkurwia) jestem ciekaw poprostu czym jest spowodowany


RE: Ogromy ból języka po RC - kot_kreskowy - 06.01.2023

Spoko mordo, nie znałem Twojej sytuacji i po prostu napisałem co myślałem.
Mogłeś od razu wspomnieć o tym, bo to całkowicie zmienia pogląd na sytuację.
Teraz to już nie wiem sam czym to jest podyktowane. 
Stary już jesteś i tyle😎
Btw, ja też przebiłem barierę 40.
Miłego.


RE: Ogromy ból języka po RC - aleksander37 - 06.01.2023

Miło wiedzieć że na forum jest ktoś z podobnym rocznikiem Smile Smile Smile pozdrawiam


RE: Ogromy ból języka po RC - kot_kreskowy - 06.01.2023

Jest nas tu więcej, prawda Beeniepatu 😊
Jeszcze kilka osób i zakładamy klub seniora🤣
#koniecofftopu


RE: Ogromy ból języka po RC - Beeniepatu - 06.01.2023

aleksander37 odwodnienie moze byc przyczyna, ale to jest banalne do sprawdzenia - jezyk bedzie pokryty bialym nalotem. Troche tylko ten ostry bol nie pasuje, bo przy odwodnieniu i niedoborach, jezyk bedzie raczej dretwial lub lapal skurcze. Ten bol pojawia sie nagle i trwa dopoki nie skonczysz zabawy? Czy pojawia sie i znika. I tak w kolko


RE: Ogromy ból języka po RC - aleksander37 - 06.01.2023

Ten ból pojawia sie np 1. po jedno dniowym spożyciu nastepuje na drugi dzien na zjazdach i potrafi trwać pół dnia. 2. Po trzech dniach (miałem to tylko dwa razy po MDPHP dzieki bogu już tak nie szaleje) i utrzymuje sie niemal caly dzienb i jest nie do zniesienia ciezko jest jesć. Dzieki za odpowiedz pozdro


RE: Ogromy ból języka po RC - Beeniepatu - 06.01.2023

aleksander37 Skoro pojawia sie taki bol, to najpewniej dotyka Cie atroficzne zapalenie jezyka na skutek wlasnie odwodnienia i niedoboru mikroelementow. Albo masz cos, co okresla sie syndromem 'adderall tongue' - na skutek dzialania stymulujacego substancji, suchosci w ustach, mimowolnego ruszania jezykiem, itp., itd., miesien ten po prostu jest umeczony. Tylko to tez nie bylby raczej taki bol jak opisujesz


RE: Ogromy ból języka po RC - aleksander37 - 06.01.2023

Myślę że raczej to pierwsze  bo szczerze mówiąc od kiedy mi aie to pierwsze pierwszy raz przytrafiło to staram się obserwować co robię z językiem podczas tripa. Dzięki za podpowiedź poszukam coś na ten temat poczytam i się ustosunkowuje