Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Forumowe zmiany - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Ogłoszenia z forum (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=40)
+--- Wątek: Forumowe zmiany (/showthread.php?tid=1687)

Strony: 1 2 3 4


RE: Forumowe zmiany - Ku88baQ - 26.09.2023

O tor! Ciekawa funkcja w działaniu forum


RE: Forumowe zmiany - hidden - 26.09.2023

na pewno sie przyda tym bardziej zakamuflowanym Smile


RE: Forumowe zmiany - Czeslawo - 26.09.2023

Seds  Miło słyszeć, to forum rzeczywiscie jest na duży "+" w stosunku do innych paneli dyskusyjnych gdzie jest hejt, albo lizanie dupy w zamian za coś to dzień powszedni.

Wiadmo, że tu są żywi (w wirtualnym świcie ) ludzie, po różnych substancjach, przjściach, ktoś rzuci bluzgiem, ktoś inny myśli, że ma umsył wiekszy od Tesli, ale to nie zmiania całościowej oceny forum.  Smile

Tor świadczy, że się rozwija, bo takie info to miesiace cięzkej pracy wielu ludzi, bardzo to doceniam. 

Admin , Maniek , Beeniepatu  oraz ci których nie widać a robia czasem najciężą robotę a nie są frontmenami.

Good job.  Wink


RE: Forumowe zmiany - LOBO - 27.09.2023

(26.09.2023, 07:05)Seds napisał(a): Widzę odnalazłem swoje miejsce.
Super forum że sprawdzonymi sklepami.
Kolorystyka też ciekawa 
Martwi mnie jedynie ten tort, nie umiem się tym obsługiwać. Ale się postaram.

Dokładnie...przeglądałem i sprawdzałem wiele miejsc o podobnej tematyce i jest to najbardziej rzetelne profesjonalne i konkretne forum w Polsce...ciekawe i pomocne informacje...szkoda tylko że tak późno na to natrafiłem ;-)


RE: Forumowe zmiany - Lukas1985 - 28.09.2023

(26.09.2023, 07:05)Seds napisał(a): Widzę odnalazłem swoje miejsce.
Super forum że sprawdzonymi sklepami.
Kolorystyka też ciekawa 
Martwi mnie jedynie ten tort, nie umiem się tym obsługiwać. Ale się postaram.

Jak nie umiesz się posługiwać to albo dużo pytaj albo odpuść temat, bo se krzywde zrobisz.


RE: Forumowe zmiany - Myga - 28.09.2023

(26.09.2023, 07:05)Seds napisał(a): Widzę odnalazłem swoje miejsce.
Super forum że sprawdzonymi sklepami.
Kolorystyka też ciekawa 
Martwi mnie jedynie ten tort, nie umiem się tym obsługiwać. Ale się postaram.

Bez tor też da radę przecież forum działa normalnie czym się martwisz, co do kolorystyki forum też mi się podoba
dodał bym jedynie jeszcze więcej statystyk oraz może jakieś wyróżnienia naprzykład user tygodnia i odznaczenie za to hmm


RE: Forumowe zmiany - Lukas1985 - 28.09.2023

(28.09.2023, 15:49)Seds napisał(a): Lukas1985 dzięki za radę Lukas za radę, ale ja należę do starej gwardii

Co w związku z tym ?


RE: Forumowe zmiany - JaTylkoPatrze - 29.09.2023

Co do koloru forum to dla mnie troche za ciemno jest.


RE: Forumowe zmiany - C84S - 29.09.2023

Bardzo dobra opcja Smile Wchodzimy do podziemia Tongue


RE: Forumowe zmiany - Inferno - 29.09.2023

JaTylkoPatrze ja ostatnimi czasy przez te kolory zacząłem jedno oko zamykac. I tak na zmiane lece, co godzinie zmieniam oko i trzymam łeb przy samym monitorze.
ale obawiam się, że to może być od substancji Podobno kultowa

(21.02.2023, 00:19)Inferno napisał(a): Ja niestety przyszedłem z tamtego forum bo kompletnie nie wiedziałem o istnieniu tego ale i tak długo już bym na tamtym forum nie pobył.
Bo nie akceptowali mi postów ze scamem fejki jebane, vendor w chuja walił a oni mi posty zmieniali na takie, że ja zadowolony sobie siedzę to przy każdym poście dopisywałem że kurwami pierdolonymi ta administracja, mowie zobaczymy jak dlugo xd dziwne że bana nie dali. Śmiech na sali  Confused


Tamtego forum wcześniej nie znałem ale pierwsze co to odrzuciła mnie cenzura. Później wyjebki i blokowanie postów niekorzystnych dla vendora - ale prawdziwych! wszystko to była prawda a i tak ukrywana.


Nie idźcie nigdy w stronę tej cenzury, najgorsze co może być jak jest tam, że vendor w chuja wali piszesz po 3 tygodniach, że 0 info na maila, 0 kodu i nic no i post zostaje odrzucony. Czekaj cierpliwie. XD

Jak już tutaj zawitałem tak od kiedy jestem tutaj tylko raz i to przypadkiem odwiedziłem tamten syf bo nazwa mi się źle wpisała w wyszukiwarce.
Kiedyś 3-4 lata na dopalamy i teraz zostaję tutaj i tylko tutaj. To jest prawdziwe forum z prawdziwymi informacjami a nie typy z klapkami na oczach w administracji co dostają za to żeby ukrywać takie opinie pewnie od tych sklepów..

Podtrzymuje te słowa cały czas. Pozdro!