Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Benzodiazepiny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. (/showthread.php?tid=169)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - XaNaXX - 26.12.2022

Beeniepatu A dlaczego niby bzdurę? Przecież odp komuś tam na odpowiedź wyżej ktoś napisał,że nie poleca alko i benzo bo później się nie wiadomo co odpierdala.To odpowiedziałem,że to chyba kwestia przyjęcia jakieś dawki i wypitego alkoholu pewnie.Przecież każdy organizm jest inny i nie każdy po wypiciu jednego piwa i paru mg benzo ma odcinke.
A co do cięcia dawek to schodziłem tak pod okiem specjalisty.Nie pisałbym czegoś specjalnie żeby komuś zaszkodzić.


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - Beeniepatu - 26.12.2022

XaNaXX nie wchodze w polemike z kims, kto pisze, ze mu specjalista doradzil takie schodzenie z benzo. I kogos, kto uwaza, se trzeba sie 'nie wiem ile nawpierdalac' benzo, zeby synergiczne dzialanie z alko zaszlo. Pozdrawiam


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - Dilleraaaa - 26.12.2022

krysia Ciężko będzie zmniejszyć tolerancję bez przerwy,wiem po sobie jak potrafiłem jednego dnia zjeść 2 opakowania benzo i jedynie co odczuć to urwanie się filmu w połączeniu z alko więc dobry pomysł to nie jest. A odnosząc się do XaNaXX to takie odstawianie benzo faktycznie może zaszkodzić tak jak wspomniał beeniepatu to,że tobie się udało to cieszę się bardzo z tobą,ale trzeba brać pod uwagę,że nie każdego przygoda skończy się tak dobrze.Gdyby było tak pięknie i kolorowo wiele osób by nie kończyło w szpitalu z powodu przedawkowania benzo czy coś


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - fiodor - 26.12.2022

Beeniepatu nie wiem czy trochę nie za ostro heh nikt nie napisał, że nie następuje synergia, tylko,że kwestia dawki, a że sam pomysł łączenia alko z benzo żeby nie zwiększać dawki benzo jest z dupy, bo powoduje 2 uzależnienia to inna kwestia. Mam tolerke na GABAjebaki, ale też twierdzę, że normalny zdrowy człowiek przy dawkowaniu z ulotki benzo+1,2 piwa przy weekendzie krzywdy sobie nie zrobi ani zerwanego filmu, choć wiadomo, że co organizm co reakcja


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - Beeniepatu - 26.12.2022

Jak ktos pisze cos takiego, to sorry fiodor 

"Są momenty gdzie film potrafi się urwać ale to już faktycznie trzeba nie wiem ile się nawpierdalać tego"


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - fiodor - 26.12.2022

Tu się zgadzam Beeniepatu , że to takie pisanie gdzieś słyszałem, to powtórzę, bo już w kilku tematach też mu odpowiadałem, że się myli. Plus ten rażący dobór słów, ale zakładam, że miało na myśli, że cpaki zwykle walą dawki np. 2-3 takie albo większe niz w ulotce. Ok, może i racja, jak się zwróci uwagę kilka razy, to widziałem po Twoich odpowiedziach do swierzakow, że efekt przynosi takie naprostowywanie. Jak ktoś myśli to zastanowi się zanim coś napiszę


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - Kajabuza - 26.12.2022

(26.12.2022, 18:10)beeniepatu napisał(a):
"Są momenty gdzie film potrafi się urwać ale to już faktycznie trzeba nie wiem ile się nawpierdalać tego"
Najlepsze jest to, że po benzo się teoretycznie film nie urywa. Ja przynajmniej nie miałem nigdy tak, że miałem takie: "o ja piździu, ale mam czapę, ale mam grubo" - tylko jak gdyby nigdy nic sobie funkcjonowałem normalnie, a dopiero na drugi dzień np. ktoś mi przypomniał, że gdzieś byłem, tego odwiedziłem, z tamtą rozmawiałem itd. Big Grin 



RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - fiodor - 26.12.2022

@"Kaja Buza" bo benzo właśnie w ten sposób zrywa film, Twój mózg działa jak gdyby na autopilocie, trochę jak w komedii klik i robisz co chcesz (?), czesto nawet ludzie nie poznają, że coś jest nie tak, bo nie zataczasz się jak po alko, nie belkoczesz, jesteś wesoły, gadatliwy itd. a następnego dnia pustka w głowie i szukasz w telefonie co i do kogo pisałeś, z kim gadałeś...


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - horsii - 26.12.2022

Kolega sie zachłystnął wspaniałością bomby, a teraz obudził się z reka w nocniku. To nie "hejt" (nienawidze tego słowa) tylko smutna prawda. Benzo nie wybacza jak jakieś 3-cmc.


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - Beeniepatu - 26.12.2022

Najkrocej jak sie da @"Kaja Buza" . Mozg po prostu przestaje gromadzic wspomnienia z danego okresu. Glownie poprzez oddzialywanie na  GABA i NMDA w hipokampie, i tzw. dlugotrwale wzmocnienie synaptyczne miedzy nimi.