Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Benzodiazepiny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. (/showthread.php?tid=169)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - Krysztalozerca - 27.12.2022

(26.12.2022, 14:28)XaNaXX napisał(a): krysia Jak nie chcesz robić przerwy to spróbuj z kilka dni z 12mg zejść na 10mg i tak kilka dni później zmniejszać np o 2mg aż dojdziesz do minimalnej dawki..Wiem może być to ciężkie  na początku  schodząc z dawki na mniejsze może wszystko drażnić ale pomaga.A co do alko to faktycznie benzo działa po tym mocniej więc może to też jakieś rozwiązanie może nie najlepsze ale każdy sposób możliwy jest dobry.
Krysztalozerca Kwestia ile zjesz tego benzo i jaka ilość alkoholu.Są momenty gdzie film potrafi się urwać ale to już faktycznie trzeba nie wiem ile się nawpierdalać tego
Mnie po 5 piwach i 20mg zolpidemu potrafilo odciac , robilem jakies dziwne rzeczy. A naseny same w sobie mnie nie usypiaja


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - Lifeisbrutal - 29.01.2023

Benzodiazepiny to wcale nic dobrego moim skromnym zdaniem.Kilka razy w życiu dupę mi uratowało i raczej tylko w takich sytuacjach stosuje.Nie neguje nikogo kto przyjmuje je po prostu w celu rekreacyjnym.Niby mają działanie uspokajające,ale idzie się wpierdolić z tym w niezłe gówno.Jest to wasz wybór,ale uważajcie na siebie


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - KiszczaK - 14.02.2023

Benzo jest spoko, ale jak nie wpierdalasz ich po li tku na dwa dni.
Od czasu do czasu daje efekt odprężenia i przeciwlękowe, a nie skrętki... 
Najlepiej trzymać się z daleka od tego i zapomnieć o tym.


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - DissoEnjoyer - 16.02.2023

(29.01.2023, 10:07)Lifeisbrutal napisał(a): Benzodiazepiny to wcale nic dobrego moim skromnym zdaniem.Kilka razy w życiu dupę mi uratowało i raczej tylko w takich sytuacjach stosuje.Nie neguje nikogo kto przyjmuje je po prostu w celu rekreacyjnym.Niby mają działanie uspokajające,ale idzie się wpierdolić z tym w niezłe gówno.Jest to wasz wybór,ale uważajcie na siebie

Święta racja. Ja akurat przejadłem tego od metra - od aptecznych, po RC. Raczej nie ma sensu wymieniać, bo tego było jak już mówiłem - od metra (jak nie kilometra)

Apteka - klonazepam, alprazolam, nitrazepam, lorazepam, tetrazepam (udało mi sie znaleźć w domowej apteczce, a tego już nie dostaniecie nigdzie), bromazepam

RC - klonazolam, etizolam, flunitrazepam, flubromazolam, nitrazolam, bromazolam, hmm, coś jeszcze? xd

Ogólnie jestem od jakiegoś czasu wjebany w benzo i pregabe, próbuje odstawić ten syf etanol, oby się udało wyjść z tych benzyn.
To straszny syf te benzodiazepiny, wyjść z tego trudno, więc jak Cytowany przeze mnie - uważajcie na siebie.

Pozdrawiam.


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - Lifeisbrutal - 16.02.2023

DissoEnjoyer  Uuu kolego to mieliśmy podobne przygody jeśli chodzi o RC- benzo.Na szczęście teraz od czasu do czasu zarzuce jakieś benzo.Ale nie w takich ilościach jak kiedyś.Tylko wiesz co jest najgorsza jak już zarzucisz te pare 💊 benzo to później trzeba mieć silną wolę żeby się nie wpierdolić w to samo co kiedyś


RE: duch.s***e - C84S - 18.02.2023

Hej 😊
Co polecacie osobie która nie miała do czynienia z takimi substancjami. Które aktualnie są w ofercie sklepu?


RE: duch.s***e - PUDZILLA - 18.02.2023

C84S diazepam, bromazepam Smile


RE: duch.s***e - C84S - 18.02.2023

PUDZILLA a coś więcej na temat tego diazepam, bromazepam .
Na co, po co, jakie efekty?


RE: duch.s***e - PUDZILLA - 18.02.2023

C84S na to samo co każde benzodiazepiny (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Benzodiazepiny_(leki))


to są czilowe tabletki, co ja Ci będę tłumaczyć jak jest na bąbie, jak i tak nic z tego nie zrozumiesz XD? to co na wikipediii to tyle mógłbym ci powiedzieć, jak zarzucisz już, to wtedy możemy wrocić do dyskusji Podobno kultowa


RE: duch.s***e - C84S - 18.02.2023

PUDZILLA no to zamawiam diazepam  Wink Dzięki