Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Benzodiazepiny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. (/showthread.php?tid=169)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - horsii - 15.03.2023

fiodor Czekam na ten pyrazolam Podobno kultowa Pyrazolam, flubromazepam i nie trzeba nic z benzyny zza granicy zamawiac.


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - DwDPzN - 21.03.2023

Pytanko, nigdy nie brałem benzo, a dzięki uprzejmości duch jestem w posiadaniu kilku tabletek 1mg alprazolamu. 
Pierwsze z pytań, to ile powinienem wziąć na pierwszy raz? Myślę nad ½ a ¼ tabletki. 
Kolejne z pytań dotyczy interakcji z alkoholem, czy mogę odpierdalac po tym miksie różne rzeczy? Mam na myśli trzy różne sytuacje, a ilość alkoholu to litr whisky na 2 osoby. 
a) Wezmę tabletkę rano, a zacznę pić wieczorem
b) Wezmę tabletkę bezpośrednio przed piciem
c) Wezmę tabletkę chwilę po skończeniu picia

Ostatnie pytanie dotyczy miksu z 3cmc, będzie dobrze po tym, czy bez sensu to jest?
Z góry dziena za odpowiedzi Wink


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - horsii - 21.03.2023

DwDPzN bez tolerki 0,5-1mg.

a) raczej nic nie powinno być. alprazolam ma czas półtrwania, jakieś 8h
b) w najlepszym wypadku jedno spotęguje działanie drugiego i będziesz nieźle zajebany/zaśniesz sam nie wiesz kiedy, w najgorszym zerwie ci taśmę i będziesz pajacował
c) podobnie jak wyżej

mix z 3-cmc bez sensu.


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - sebekx9 - 21.03.2023

Ktoś vapowal tutaj jakieś benzo?


Słyszałem ze vaporyzowany pyrazolam ma ciekawe efekty?


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - Twilight Sparkle - 22.03.2023

DwDPzN zamiast brać takie ilości solo albo z piwem i liczyć na bąbę życia albo nie daj borze sosnowy mieszać z 3-cmc zostaw to sobie na leczenie zwały.


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - DwDPzN - 22.03.2023

Twilight Sparkle takie ilości? Po zrobionym researchu oraz odpowiedzi horsiego, nie jest to dużo, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że nawet pacjenci zaczynają od takich dawek.  

Moim zdaniem bez sensu używać benzo na zejście, zwłaszcza że po 3cmc nawet tego zjazdu nie ma Tongue


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - PUDZILLA - 22.03.2023

zgadzam się z Horsiim, do takiej ilości łychy to nie ma co startować, poki benzo nie zejdzie, chyba że 0.25mg ciebie kusi w takim przypadku, to już dawka za prawde mikro


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - DwDPzN - 26.03.2023

Dobra, spraw wygląda tak, że w nocy spałem ponad 9 godzin, po pobudce wziąłem 1mg i zasnąłem na jakieś 7 godzin. 
Po pobudce ogarnęłam parę spraw typu zakupy czy sprzątanie i w sumie po około dwóch godzinach od pobudki wziąłem jeszcze jedną tabletkę 1mg i nic nie czuję. 
Coś ze mną jest nie tak, czy ten alprazolam działa w stanie lęku i stresu? 
Dodam że lęków nie odczuwam wcale, a stres jest u mnie rzadkością


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - Beeniepatu - 26.03.2023

DwDPzN a ten nocny sen to normalny byl? Czy dzieki prochom. I byles normalnym rytmie dobowym? Zasadniczo alprazolam dziala tak, ze jak nie masz lekow, to sam mozesz miec problem z odczuciem dzialania. I Wydaje sie, ze nic. Lykasz pastylke za pastylka, i mowisz nic. Wtedy trzeba wlaczyc w to bliskie osoby, ktore sa w stanie zobaczyc jak sie zachowujesz. Po xanax branym rekreacyjnie a bez wskazan, nie zauwazamy terapeutycznych benefitow. Dlatego tak latwo przesadzic. 
DwDPzN popros kogos by ocenil czy jestes taki jak zawsze


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - DwDPzN - 26.03.2023

Beeniepatu zwykły, ale dzień wcześniej poleciałem trochę na 3cmc i spałem tylko 4 godziny, po tych 4 godzinach snu do pracy na 12 godzin, po pracy jedynie zjadłem kolację i się położyłem spać

Jeszcze dodam, że przed tymi 4 godzinami snu po 3cmc, sen także był czysty, dziś pierwszy raz w życiu brałem te tabletki