Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Benzodiazepiny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. (/showthread.php?tid=169)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - Epsiakos - 14.08.2023

Kurwa ludzie, pisałem nie raz juz ze wy sami się wpierdolicie w ciężkie kurwa jazdy na berecie, nie będę się już pierdolil.

Siadasz do stimow to przede wszystkim sprawdź czy w głowie wszystko pracuje odpowiednio, zabawy ze stymulantami powinny być świadome a dawkowanie powinno się zaczynać max od 10mg, łatwiej zajebac druga lage jak nie jebnie ale trudniej będzie ogarnąć pełny wjazd stima na organizm.

Co do benzo, kurwa ja jem te stimy bo lubię to i tyle ale wiem też że należy odcierpieć, wrócić do rzeczywistości i tyle.
Sądzicie że benzo wam pomaga, a tak naprawdę ono już wam wjebalo schize.
Jak kurwa nie chcesz ponieść konsekwencji, zmierzyć się z własnymi słabościami to kurwa odpuść jest tyle substancji fajnych i dajcie tym biednym stimon już spokój

Bo potem taki ja, Dekadan czy Kot jesteśmy często przypadkiem zrównywani z ludzmi którzy nie powinni wpierdalac stimow jak są podatni na bodźce zewnętrzne bądź też wspolne wkręcanie krzywych opcji

Pozdrawiam Epsiakos


RE: NEP - N-Etylonorpentedron - horsii - 14.08.2023

Benito uspokaja, zmniejsza napięcie mięśni, troche spowalnia tętno. Ale nie licz na nie wiadomo co, to nie jest żadne antidotum na nic.
zapraszam do lektury. https://en.wikipedia.org/wiki/Benzodiazepine#Pharmacology


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - Lifeisbrutal - 07.09.2023

Kupię gdzieś w necie Relanium roztwór do wstrzykiwania? Jeśli tak to gdzie i ceny różnią się mocno od tych co pokazuje wyszukiwarka?


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - horsii - 07.09.2023

Lifeisbrutal  Jeszcze nie widziałem rolek w szkle tak o dostępnych od ręki, obawiam się że nie

A cenowo, cięzko powiedzieć, ale na pewno nie będzie to zachęcająca cena. Pewnie z 1000% ceny aptecznej zabulisz luźno Podobno kultowa Podobnie jak z normalnymi benzosami w tabletkch.


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - horsii - 08.09.2023

Ciekawostka - wygląda na to że mamy nowy benzo prodrug. Na razie nie ma tego jeszcze w sprzedazy, nie ma sensu zakładać wątku, więc pisze tutaj. Jeden vendor który ma focha rozesłał tylko pare próbek swoim królikom doświadczalnym żeby sprawdzić, czy jego teoria nt. metabolizmu tego związku jest prawdą Podobno kultowa

Chlorowodorek 2-amino-N-(2-benzoilo-4-chlorofenylo) acetamidu  (CAS: 5504-72-3) po zjedzeniu metabolizuje się do nordazepamu - tak twierdzi vendor. Wygląda na to że działa to na tej samej zasadzie co prodrugi typu awizafon i te wszystkie inne -zafony. Jak bardzo wydajne to jest procentowo, ile tego się faktycznie przemieli do nordazepamu, nie wiadomo, ale podobno klepie.


[Obrazek: xZAvzT0.png]


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - fiodor - 09.09.2023

horsii na Ciebie zawsze można liczyć, żebyś jakaś ciekawostkę zapodal  Wink


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - horsii - 15.09.2023

Kolejna głupota i bardziej ciekawostka której nie ma co zakładać wątku.

[Obrazek: 1LvVWPD.png]

iupac: 2-amino-N-((4-(3-(2-chlorobenzoyl)-5-ethylthiophen-2-yl)-5-methyl-4H-1,2,4-triazol-3- yl)methyl)acetamide

Etizafon xD prodrug etizolamu pojawił się u niemców. Działa na tej samej zasadzie co wszystkie inne benzo prodrugi. Zapewne w praniu wychodzi tak, że przyjmujesz 10mg, a koniec końców etizolamu pływa w tobie 3mg.


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - Inferno - 25.09.2023

Moja ulubiona benzo apteczna to Nitrazepam.

Co ciekawe działa na mnie bardzo pobudzająco - przy czym będąc spokojnym. Czyli mogę wszystko - ale po kolei, krok po kroku.

Po zażyciu 1 tabletki mogę się skupić na jednej czynności bez przerwy przez bardzo długi okres czasu.
Coś jak spożycie stymulanta który nie ma skutköw ubocznych np. w postaci podwyższonego tętna, drżenia rąk itd.


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - enefzeciak - 17.10.2023

Po aptecznym klonie zawsze miło spędzałem wolny czas, szły nawet jakieś lekkie browarki, żadnych przykrych akcji nie było za to po flualprze to była masakra, jedna żółta tabletka i amnezja.Clonazolam niebieski jeszcze dawał radę jednak apteczny to zupełnie inna bajka


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - olancucki - 06.11.2023

[Obrazek: 20231101-012337.jpg]