Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Benzodiazepiny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. (/showthread.php?tid=169)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - olancucki - 12.11.2023

Na dluzszy czas ^^ ja nie naduzywam benzo. Zarqz bede jasl 1mg allry i nasenik hehehe.

Pozddawiam


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - Czeslawo - 13.11.2023

olancucki  Hehe to dobrze, Twoje zdjęcie skłoniło mnie to zrobienia audytu i wniosków z niego co do "posiadania strategicznych" zapasów bezno.   Tongue


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - horsii - 14.11.2023

Kurwa znowu zeżarłem 2 paczki nitrazepamu. Nie naraz oczywiscie ale zaraz jedna po drugiej. Najlepsze benzo w aptece.


Tyylko kurwa, kiedys kosztował 50 zł za 2 paczki, teraz byłem w aptece, 89 zł... ludzie kurwa co sie dzieje


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - Martin - 14.11.2023

horsii inflacja atakuje haha


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - DissoEnjoyer - 14.11.2023

Ech trzeba bedzie do roboty sie porządnej zaciągnąć, klony w góre, nitra w góre

Już ni ma tak dobrze tanio z benzynkami jak kiedyś ech, jeszcze dodać alko, szamka, szlugi bo na benzo grzech nie zapalić i juz się kroi ładna sumka Angry


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - Lifeisbrutal - 14.11.2023

horsii Prawda ceny teraz są z kosmosu ostatnio się przekonałem jak kupowałem 2 opak lorafenu ciekawe ile jutro zabule za relanium
Dobra dzisiaj mijają równiutkie 3 latka jak pierwszy raz zażyłem amfetaminę wczoraj jeszcze miałem 3g cmc ale stwierdziłem że ten dzien będę świętować na trzeźwo rok temu też tak świętowałem niestety w szpitalu teraz trzeźwość w sensie takim że od dragów chce zrobić dłuższą przerwę wiadomo jak to w uzależnieniu będą złoty i upadki a pomagać mi będzie w tym relanium ❤
10 tabletek mam jeszcze w domu po kolejne 20 zaraz zapierdalam zapewnia lekarz rozpisze mi to na cały miesiąc 3 tabletki przez kilka dni później 2 przez kilka dni i 1. 
Plus teego że ziomek z psychuszki ma mi załatwić na czwartek receptę na 3 opakowania relanium to wiadomo wtedy stosować zaleceń nie będę tylko więcej sobie wezmę. Jedna tabletka żeby jakoś zadziała musiałbym popić alko ta nie powinno się ale życie zakazy są po to żeby je łamać i tak pewnie będę tak robił przy większej ilości wiadomo będę bral to relaksacyjnie żeby jakoś przetrwać. Proszę mnie nie oceniać że niby trzeźwy a benzo będzie wpierdalać to i tak dla mnie duże wyzwanie być w tym dniu czystym ❤
[Obrazek: 2023-11-15-090522.jpg]


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - horsii - 15.11.2023

Lifeisbrutal lorafen jeszcze jeszcze daje radę... Nie przesadzaj. Ta cena nitraepamu to jakiś absurd, kurw, plaicilem rok temu za 2 paczki  z groszami. Pare dni temu Prawie 90, no 88,costam, jakoś tak.  Ciekawe czemu inne benzosy tak nie drożeją a nirazepam juz tak.


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - Lifeisbrutal - 15.11.2023

horsii Dzisiaj ktoś z rodzinki wykupił to relanium i tylko dwa opakowania były jutro jedno do odbioru i zdziwiona ta osoba ile to kosztuje a ja takie wtf to jest dużo mówię kolega miałem na myśli ciebie płacił dużo więcej za tabletki podobnie nawet nazwę podałam i cenę to ucichła ta osoba chyba zrozumiała że to jednak mało


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - PIXA - 15.11.2023

Pierdolenie kotka za pomocą młotka każde benzo jest indywidualnie zajebiste


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - Lifeisbrutal - 18.11.2023

Mam jeden bromazolam plus relanium można łączyć czy lepiej odpuścić miks benzo aptecznego z RC?