Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Benzodiazepiny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. (/showthread.php?tid=169)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - Diabeuu666 - 04.01.2024

Mam pytanie
Czy zmielenie tabletki clona 2mg na pył rozpuści się w alkoholu 40%?


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - dzwudziesty - 04.01.2024

Diabeuu666 Tak z ciekawości po co? W jakim celu? Skoro się rozpuszcza pod językiem (szybsze wejście) to w alkoholu wydaje mi się, że tymbardziej.


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - Lifeisbrutal - 04.01.2024

Z alko to na pewno mocniej wejdzie niż bez podkładki xD. Benzo ogólnie rozpuszcza się w alko więc powinno styknąć Diabeuu666


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - Diabeuu666 - 04.01.2024

Bo chce sobie rozpuścić 10-15tab. 2mg w 100ml wódki. I zapodawac strzykawką do browara. Dużo lepiej wchodzi, mocniej i lepiej zbija schizy.
Robiłem tak kiedyś z prochem etizolam i clonazolam. A z tabletkami aptecznymi nie. Więc pytam.

Ps. Jak długo może to tak stać rozpuszczone w tym alkoholu?


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - Lifeisbrutal - 04.01.2024

Diabeuu666 Po co aż tak się męczyć? XD Wez chłopie 10/15 tabs rozpuść sobie pod językiem xD ( na raz może być to trudne ale wykonalne nie takie ilości jadlem w ten sposób) no i browara pomieszaj z setą i gotowe xD. Na jedno wyjdzie a nie jakieś pierdolenie z strzykawką xD


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - Diabeuu666 - 04.01.2024

Ale.po co mi taka dawka na raz? Własnie po to sobie chce to rozpuścić żeby dawkować wedle potrzeb.
Też walilem kiedyś i 30tab clona  ale już wyszedłem z tego kilka tyg temu.
Clona ost raz chyba dwa miesiące temu zarlem. Pół tab dziennie. Potem aż do teraz prawie leciał diazepam. Ostatni tydzień 2mg raz dziennie i zejście na zero bez bólu. W sumie 4 miesiące schodziłem z benzo po 4 latach ciągu na clonie.

Teraz będę dawkował w razie potrzeby a nie dla zabawy.


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - Lifeisbrutal - 04.01.2024

Diabeuu666 A ok teraz zrozumiałem wtedy mniej precyzyjnie było to napisane. No wiesz jeśli benzo w wódzie będziesz trzymał szczelnie zamknięte w ciemnym chłodnym miejscu to nie powinno się od razu nic stać z miesiąc na pewno może postać dłużej pewnie też. Jeśli się myle to niech ktoś poprawi.


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - Diabeuu666 - 04.01.2024

Dzięki za odpowiedź 👌🏻🤘🏻


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - Martin - 04.01.2024

Diabeuu666 To rozpuszczanie w alko nie jest niepotrzebnym krokiem? Wydaje mi się, że można by było bez problemu rozpuszczać tabletkę w docelowym roztworze tuż przed wypiciem skoro już odmierzone.


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - dzwudziesty - 04.01.2024

Dokładnie to tego zmierzałem. Sam klon rozpuszcza się pod językiem, więc myślę że nie będzie problemu w jakimkolwiek roztworze uprzednio nie zostawiając żadnych grudek.