Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Benzodiazepiny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. (/showthread.php?tid=169)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - fiodor - 11.10.2022

PUDZILLA heroic dose ? Co to znaczy, bo pierwszy raz słyszę ?


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - PUDZILLA - 11.10.2022

fiodor heroiczna dawka, czyli taka która cie nie zabije, ale zostawi po sobie ślad na receptorach na dłuuuugi okres Podobno kultowa

https://dopal.org/showthread.php?tid=1119


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - fiodor - 11.10.2022

Ejjjj, ale te dawki benzo z wątku to chyba waliles na podkładzie że stimow czy po prostu już aż tak tolerancja wyjebana była ?


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - PUDZILLA - 11.10.2022

fiodor jakie podkłady ze stimów xD uwielbiam benzo i takie dawki to moj standard, a zaczeło się od nieumyślnego zapodania 30mg flunitrazolamu w prochu, 4 dni mnie kurestwo trzymało gdzie to ma ½t 4h Podobno kultowa po tamtej akcji już żadne benzo nie działa na mnie w tych samych dawkach


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - UltraKsiężyc - 11.10.2022

Czy ja wiem,benzo potrafi uratować dupę i nie raz mi uratowało jednak odczuwam negatywne skutki być może zbyt duże dawki się do tego przyczyniły głównie jakoś życie bez benzo wydaje mi się takie nijakie denerwuje mnie dosłownie wszystko a gdy przyjmę  odmówienią dawkę oczywiście patrząc na swoją tolerancję jest ok 
Np miałem przed chwilą taką sytuację rozwaliła mi się pewna rzecz w domu i próbując naprawić ją przy tym  denerwując się no bo oczywiście nie wychodziło mi to w tak jak chciałem i  o to sposób skończyło się  lekkim upadkiem i uszkodzeniem nogi ale spoko nie jest źle tabs wezmę przeciwbólowe i myślę przejdzie
Zarzyłem benzo i jak ręką odjął cisza spokój 
Może ktoś doradzi jak radzić sobie w takich sytuacjach?


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - Beeniepatu - 11.10.2022

To jest objaw braku panowania nad emocjami. Przyczyny sa rozne, ale najpewniej jest klasycznie, zaburzona gospodarka neuroprzekaznikowa, spowodowania cpaniem. Benzo nie pomoze tu nic, bo nie leczy przyczyny tylko doraznie tlumi. Przerwa potrzebna, dieta, jakis wysilek, zeby endorfiny zaczely sie pojawiac. To tak na szybko. Jak powody sa genetyczne lub psychologiczne to tu juz trzeba pracy nad soba wiekszej. Z czyjas pomoca. Z tego co opisales, wydaje mi sie, ze to po prostu przez rozregulowana dope i sero. Nerwy pojawiajace sie przy zwyczajnych czynnosciach i obnizony level cierpliwosci to jest jeden z klasycznych objawow.

Jak czujesz, ze sie wkurwiasz to przerwij to co robisz. Pooddychaj, rowno, zjedz snickers'a - i to nie zart 😎 Idz sie przejsc. A profilaktycznie mozesz sobie ashwagande sprawdzic - nie dziala cudow ale w Twojej sprawie moze pomoc


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - UltraKsiężyc - 11.10.2022

Beeniepatu Mogę Ci przyrzekać na co chcesz nie jest to spowodowane ćpaniem tylko innymi sprawami prywatnymi,które przekładają się na to wszystko.Oczywiście nie musisz wierzyć.Był okres czasu kiedy ćpałem i było ok bo sytuację prywatne były też na poziomie ok
Sytuacje związane z życiem prywatnym się pokrzyżowały i wszystko się skumulowało. Odnośnie tego snickersa to masz rację zjadłem dzisiaj cała czekoladę i jakoś mi się polepszyło ale chwilo stres głównie przeglądam na obżeranie się.. nie chce tutaj pisać o swoim życiu prywatnym bo to jest forum o innej tematyce,ale uwierz mi  na słowo problemy moje główne są spowodowane czymś innym niż ćpaniem,ale dziękuję za dobre rady  oby więcej takich osób jak Ty  Smile


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - PUDZILLA - 11.10.2022

UltraKsiężyc nie masz przypadkiem zaburzeń na tle nerwicowym? 

moja mama ma nerwice spowodowaną wrzodami na dwunastnicy, pamiętajcie, że jelita to jest wasz drugi mózg (nawet oba takie poskręcane Podobno kultowa)


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - Beeniepatu - 11.10.2022

Ok, w takim przypadku wymaga to pracy nad soba. Zdiagnozowania problemu, ktory katalizuje toksyczne emocje. Niestety nie da sie tego zrobic lekarstwami bo to jest cos co sami musimy przepracowac. Buddysci nazywaja to sztuka odpuszczania. I jest to ciekawe spojrzenie na temat. Bez wchodzenia w duchowosc czy religie. Cpanie ani benzowanie nie pomaga w rozwiazywaniu problemow. Jak masz chec to znajdz typa Ajahn Brahm i posluchaj co mowi. Moze to pozwoli Ci pojsc w jakas strone. Jak bedziesz sie czul spokojnie sam ze soba, bo zaakceptujesz lub odetniesz to co sprawia, ze nie jestes uspokojony wewnetrznie, to zobaczysz jak wszystko sie zmieni i odzyskasz cierpliwosc. 
Moze wybrzmialem jak Yalasek ale ja akurat jestem twardo stapajacy po ziemi 😎 Z takimi sytuacjami jednak nie da sie poradzic sobie bez pracy nad soba i zmienianiem tego co nam szkodzi, lub akceptacji tego czego za chuja nie bedziemy w stanie zmienic.


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - UltraKsiężyc - 11.10.2022

PUDZILLA Nerwica? Hm tak jak już pisałem wyżej jest to spowodowane prywatnymi sprawiami.Byłem już u różnych lekarzy badałem się pod każdym w sumie względem i diagnoza była tylko jedna.
Zalecenia: 
Unikać stresu ( co w sumie jest ciężkie w sytuacji w jakiej się znajduje )
Przyjmować leki jakie przyjmuje
Dużo odpoczywać
Najlepiej unikać kontaktu z osobami,które doprowadzają do takiego stanu itp
Wiele by wymieniać 
A tak z ciekawości jeżeli mogę spytać jakie twoje mama przyjmuje leki?