Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Benzodiazepiny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. (/showthread.php?tid=169)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - PUDZILLA - 11.10.2022

axtil i hydroksyzyne doraźnie, psychiatra kiedyś wypisał jej lorazepam 1mg, ale źle się po tym czuła

sasana.pl też od siebie polecam treści odstresowujące, wypełnione miłującą dobrocią i pozytywną energią :d


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - UltraKsiężyc - 11.10.2022

Hydroksyzyna odpada źle się czuje po niej i wgl jest gorzej niż żle aktualnie lekarz zapisał benzo doraźnie jakie brałem chociaż prosiłem o zmianę to totalnie olewają moje prośby zapisali mi lek Tranxene Sympramol co nawet w sumie nie wiem co to za leki pewnie jakieś psychotropy ale nie czytałem dokładnie co to nawet ich nie wykupiłem tylko benzo,recepta ważna jest miesiąc więc w każdej chwili można wykupić ale czy warto?? Może ktoś się wypowie na ten temat i miał podobną sytuację


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - Beeniepatu - 11.10.2022

Tranxene to benzo sympramol to przeciwdepresyjny lek ale nie psychotrop. Nie dziala od razu. Jak takie kombi lekarz Co przepisuje, to wg mnie po prostu nie masz zdiagnozowanej przyczyny. Jednak lekarze uwazaja, ze to nie sytuacja zyciowa Cie gnebi tylko jakis zdrowotny problem.  Nie jestem specjalista w tej dziedzinie ale na Twoim miejscu poszedlbym najpierw do psychologa a nie psychiatry. 
Ale to moje osobiste zdanie - sluchaj lekarzy.


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - UltraKsiężyc - 11.10.2022

Sorry nie bardzo siedzę w lekach bo nie było mi to potrzebne. Byłem u psychiatry diagnozę mam stwierdzoną,ale tak jak pisałem nie chce pisać tutaj o swoich prywatnych sprawach. Napisałem jakie leki zostały mi zapisane  przez lekarz stwierdził, że są to psychotropy. Więc z tego co piszesz Tranxene to benzo? Sympramol to lek przeciwdepresyjny. Hm..to coś tutaj chyba nie gra czas zmienić lekarza bo coś źle radzi skoro twierdzi,że wszystkie leki to psychotropy


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - Beeniepatu - 11.10.2022

Semantyka. Z perspektywy lekarza moze pewnie byc uznany za psychotrop, bo potocznie tak okresla sie leki stosowane przy leczeniu chorob o podlozu psychicznym. Dla farmaceuty i ustawodawcy nie bedzie to psychotrop, bo nie ma wlasciwosci uzalezniajacych.


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - UltraKsiężyc - 11.10.2022

Jakbym miał pisać wiadomości priv to był z tobą pojawiał odnośnie tego tematu bo widać znasz się,ale niestety nie mam jak,poczytam co i jak. Tylko ja ogólnie dobrze się czuje są momenty kiedy potrzebuję zażyć lek czy to benzo czy inny


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - horsii - 12.10.2022

Tranxene to klorazepat, myśle że przepisane to mialeś na zaleczanie jakichs napadów, niby nie taki zly pomysł bo to bardzo słaba benzodiazepina wiec "hehe nie uzaleznia nie ma ryzyka", ale z drugiej strony na jakiś lęk napadowy itp. pisze sie typowe anksjolityki tj. alprazolam, lorazepam, bromazepam, bo klorazepat jest często zbyt słaby, wiele osob go po prostu nie czuje. Tez nalezy pamietac ze branie benzodiazepin na napady lęku a na napady wscieklosci to dwie rozne rzeczy i w wypadku tych drugich to raczej powinno sie skorzystac takze z szeroko pojetej terapii, pracy nad soba itp. bo sama farmakologia tego nie zaleczysz, a moze nawet pogorszysz.


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - UltraKsiężyc - 12.10.2022

Tranxene szczerze to odczuwam  po tym  spokój a jednocześnie pobudzenie  i takie jakby to ująć przyjebanie zajebanie w akcji po tym.Ale też zarzuciłem klony i jest spokój zobaczymy jak to dalej będzie  Undecided


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - paradise - 15.10.2022

Witam dostane gdzies flunitrazolam?


RE: Benzodiazepiny - Wątek i dyskusja ogólna. - UltraKsiężyc - 15.10.2022

paradise  funcaps o ile się nie mylę